Ейвън - нова тема ІІІ

  • 7 690
  • 193
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 153
Кажете за крема с екстракт от нийм, за каква кожа е и дали наистина успокоява кожата

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Аз сега гледам новия каталог и ако може да ме светнете дали си заслужава комплекта за маникюр на стр.48,че ми хареса.
Според мен не си заслужава, но и те парите са му едни такива никакви. Свекърва ми го има от миналата година и сигурно 100 пъти съм и обяснявала как да го ползва, но тя всеки път се кървясва до неузнаваемост, мислех че аз нещо не обяснявам както трябва, но като го разгледах обстойно приставките са му много груби и става по-скоро за педикюр, но пък с тези мижавки батерии пак не можеш да постигнеш желаният резултат.
От предишният каталог си бях поръчала разни неща и ми ги донесоха вчера с една платинена карта, която едва ли ще използвам, ако някой я иска му я давам веднага.
И имам питанка за една гривна, ако някой я е виждал на живо от стр.108 с някакви обувки е, как изглежда и за колието пак от тази страница с цветята, към което има и пръстен с каква каишка е гумена или кожена?

# 17
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Има ли доволни от  рол-оните ACTIVE?

Аз лично съм ползвала розовия Актив, най ми допада като миризма, не е лош, но като че ли парфюмираните рол-они са по-издържливи във времето, ако мога така да се изразя. Сивия не ми харесва като миризма.  Синия и зеления са свежи -  миришат на чистичко. Розовия много ми напомня на розовата серия на $$$, ако не си го мирисала.. Wink

# 18
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Кажете за крема с екстракт от нийм, за каква кожа е и дали наистина успокоява кожата

Аз го ползвам от около месец, не знам дали успокоява, защото нямам проблеми с кожата, освен че е мазна. На обучението по бяла козметика, на което ходих , казаха че бил подходящ за тази кожа. По- течен е като консистенция от останалите кремове и има странна миризма, която не се харесва на всички. Преди това ползвах нощния на 25+. Мисля че ми действаше по-добре. Нямам търпение да го свърша и знам, че ще си взема друг!!!!

# 19
  • Мнения: 530
Аз сега гледам новия каталог и ако може да ме светнете дали си заслужава комплекта за маникюр на стр.48,че ми хареса.
Според мен не си заслужава, но и те парите са му едни такива никакви. Свекърва ми го има от миналата година и сигурно 100 пъти съм и обяснявала как да го ползва, но тя всеки път се кървясва до неузнаваемост, мислех че аз нещо не обяснявам както трябва, но като го разгледах обстойно приставките са му много груби и става по-скоро за педикюр, но пък с тези мижавки батерии пак не можеш да постигнеш желаният резултат.
От предишният каталог си бях поръчала разни неща и ми ги донесоха вчера с една платинена карта, която едва ли ще използвам, ако някой я иска му я давам веднага.
И имам питанка за една гривна, ако някой я е виждал на живо от стр.108 с някакви обувки е, как изглежда и за колието пак от тази страница с цветята, към което има и пръстен с каква каишка е гумена или кожена?

аз имам гривната с обувчиците много е сладка, всяка от обувчиците може да се откачи от гривната и примерно да си я сложиш на синджирче.   Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 4 397
Отказвам се от комплекта  Grinning разубедихте ме ще си взема пилата с един лак ot str.46/47 който ще ми вършат същата работа Peace а и ще ми излезе доста по тънко.

# 21
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Отказвам се от комплекта  Grinning разубедихте ме ще си взема пилата с един лак ot str.46/47 който ще ми вършат същата работа Peace а и ще ми излезе доста по тънко.


И аз мисля да направя точнотака, въпреки че имам стария вариант на пилата и все още си е читава..

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
една платинена карта, която едва ли ще използвам, ако някой я иска му я давам веднага.
И имам питанка за една гривна, ако някой я е виждал на живо от стр.108 с някакви обувки е, как изглежда
И аз давам такава карта на който иска - от Пловдив или другаде.
За същата гривна да питам тоже (видях на magiiia мнението). Имам гривна-синджир с дрънкулки и искам да добавя нови, но ми се свидят малко 9 лв за 3 обувки...струва ли си?

# 23
  • Мнения: 382
Аз си поръчах , леката основа за грим от стр 33 . Някой има ли впечатления , и дали попива добре
Аз я имам и съм  много доволна,попива добре и фон дьо тена е по-траен и някакси по -добре стой,на мен лично ми харесва. Grinning
От маретнският каталог съм си харесала парафиновата маска за ръце и крака,някой има ли впечатления да сподели дали е добра.А също си търся и някой на когото да си поръчам нещицата,които съм си харесала newsm78

# 24
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз си поръчах , леката основа за грим от стр 33 . Някой има ли впечатления , и дали попива добре
Аз я имам и съм  много доволна,попива добре и фон дьо тена е по-траен и някакси по -добре стой,на мен лично ми харесва. Grinning
От маретнският каталог съм си харесала парафиновата маска за ръце и крака,някой има ли впечатления да сподели дали е добра.А също си търся и някой на когото да си поръчам нещицата,които съм си харесала newsm78
Ами бих те прилапала, ама съм във Варна Grinning а за мен в София работи сестра ми... Ако няма други желаещи..да те лапнат... да знаеш аз те взимам Wink

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
mamareni, пиши на лични на nad_tab. Тя обикновено пуска експресна поръчка и ако не е вече късно за нея ще получиш продуктите си след два-три дни от влизането на каталога в сила  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 10 310
mamareni, пиши на лични на nad_tab. Тя обикновено пуска експресна поръчка и ако не е вече късно за нея ще получиш продуктите си след два-три дни от влизането на каталога в сила  Peace
Не е  Mr. Green ще пускам поръчка в четвъртък и в събота ще си я взема.
Брех... пуста реклама... разубедете ма да си взема новия стягащ крем, че съм се навила, пък простата логика ми казва, че е чиста реклама  Sick

# 27
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
разубедете ма да си взема новия стягащ крем, че съм се навила, пък простата логика ми казва, че е чиста реклама  Sick

Разубеждавам те! newsm62
И според мен си е чиста проба реклама,доста невероятно ми звучи!Май ще си дадеш парите на вятъра,я вземи се откажи Wink!

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
За същата гривна да питам тоже (видях на magiiia мнението). Имам гривна-синджир с дрънкулки и искам да добавя нови, но ми се свидят малко 9 лв за 3 обувки...струва ли си?
Значи аз от предният каталог си взех синджирчето със сърцето, ключалката и ключа, но не ми хареса как стои и си го закичих на подобна гривна. Ето я, но някак не ми се вързват и мисля да взема тази с обувките, за да и добавя сърчицата и ключа, а на моята си ще и сложа джунджурийки от трите гривни, които пак поръчах от предният каталог за здраве, любов и богатство май бяха, но нещо са ми много големи и не стоят хич добре. Незнам дали ме разбра много объркано го обясних  Crazy

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Разбрах Simple Smile
Не мога да снимам моята, че нямам фото. Имам няколко дрънкулки, метални и цветни (дървени), мънички. Хубава е, но има мегдан за още. Като един любител на обувки мисля, че е редно да го оповестя на света чрез такава гривна.
А 'китайските' и на мен са ми големи, но могат да се стесняват с отрязване. Като стигна до тях, да им добавя нови елементи (подобни на техните собствени, да не е еклектично), смятам и малко да ги намаля. А ЛС ги видя и ги нарече 'прости семеринги'. За доказателство седмица по-късно ми подари 2 семеринга от ремонта на колата. Наистина са същите - новите са само малко по-дебели. Ще добавя и тях, като ги украся.

Общи условия

Активация на акаунт