Домакини 37/ тук Влеликден пак дойде, здраве, радост да ни донесе

  • 37 522
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 644
Лус питай в някоя аптека за Деган на хапченца.
Сестра ми с това я лекувах,но незнам за каква възраст точно се дава.
Помага много.Давай му картофче,препечена филия и сирене.Да не му дразни корема.
Горкото дете!

# 706
  • София
  • Мнения: 2 265
Нищо не иска да яде. Карам го да пие поне вода... днес може би 1 литър изпи...

# 707
  • Мнения: 3 841
А компот? На мен винаги добре ми е действал сок компот, особено от дюли или праскови. Peace
Сигурно е вирус, ако е ял това, което сте яли вие и нямате проблем, най-вероятно е вирус.

# 708
  • Мнения: 644
Щом пие няма да се обезводни не се шашкай!
Настоявай да пие много течности,а той ще си каже като е гладен.
Аз така  практикувам с Емил.

# 709
  • София
  • Мнения: 2 265
Смърфи, той не пие компоти, нито сокове, нито чайове... само вода или айрян

# 710
  • Мнения: 3 841
Лус, ами в такъв случай ти остава водата, хубаво, че пие поне вода, няма да се обезводни. То при повръщане по-рядко се получава обезводняване, при разстройство става много бързо. Ама като се почувства по-добре, веднага ще си поиска за ядене. Бързо да се оправя! Praynig

# 711
  • Мнения: 928
Луска, вземи Вомитусхил свещички, хомеопатични, много помагат. И сиропче Натриев цитрат. Нали скоро го изкарахме тоя вирус. Деган биха мускулно на Ема, значи може и на Петьо да дадеш прахчета, ако намериш. Милият той.

# 712
  • София
  • Мнения: 2 265
Благодаря на всички и лека нощ!

Хортенз, ще взема, ама Вомитусхил ще взема на капки...

# 713
  • София
  • Мнения: 9 866
Аз не бих препоръчала Деган без да е изписан от лекар. Калинка, ти какво мислиш? Нашата пдиатърка например ми е забранила да го давам на своя глава, без да е видяла детето как е. По-скоро Вомитусхил. Ще им мине на децата. Но това с войната е...Люска, много прегръдки от мен! Hug

Калинка, този Кукленски манастир ще го погледна къде е и какъв е. Благодаря ти! Аз намерих инфо от първа ръка за Гигинския, тоя ФБ върши отлична работа понякога. Една приятелка точно вчера са били там. Simple Smile Та днес отиваме.

# 714
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро, момичета!

Валенцето, и моята приятелка, по скоро бившата комшийка беше там с близначките си.  Качи снимките в ФБ, наистина е красиво...

Дадох в 6:00 на Петьо тайлол, сега поиска таратор без краставички... Пийна няколко глътки... чакаме...

# 715
  • Мнения: 11 628
Добро утро   bouquet
Лус четох новините...... Praynig Flowers Rose Обявили са 3 дневен траур... Лошо е...
Дано се оправи Петьо бързо!!! Нямаш ли тел на лл да се консултираш! Малкия ми никога не е повръщал, а за разстройство само ентерол давам - през 2 часа прахче... Мм е на 40г и от три дни е така, но на него му давам по 10 капки йодна тинктура върху захар, обаче каквото и да правя държи 3 дни.
Валенце - деган не давам!!! То в листовката си пише http://apteka.framar.bg/05001046/%D0%B4%D0%B5%D0%B3%D0%B0%D0%BD- … 0-%D0%BC%D0%B3-40 Кукленския манастир е до Асеновград - наблизо е и родното място на Хайтов. От легендите за чудотворния манастир, където са лекували лудите е написал сценария за "Козия рог". Още са там оковите с които са оковавали лудите, за да ги заливат с ледената вода от аязмото. Казват, че тези окови са чудотворни - в предверието на църквата са - църквата също има интересна история. Природата е разкошна. Мога да кача снимки в албума ако искаш да разгледаш. За Гигинския манастир четох сутринта в новините, че имат събор на 02.05 и днес може и да е лудница там. То и министри присъствали... За това и са давали филма...
 

# 716
  • София
  • Мнения: 9 866
Е, значи сме на едно мнение за Дегана. Аз също не давам.
Отиваме, мацки, чао и хубав ден!

# 717
  • Мнения: 11 628
Сядам да грабна от кафето на Лус на спокойствие - за закуска направих пирожки, кучето разходено, слънцето пече и примамва за разходка....
Вале весело изкарване !!!
Лус как е Петьо след "тараторчето"? Щом иска айрян - слагай малко сол в него!!!
Ма ко взехте ли дружка на Дарвин?
Усмихнат ден ви пожелавам   bouquet

# 718
  • София
  • Мнения: 2 265
Изпи таратор, засега е добре, ще видим по-нататък...

# 719
  • Мнения: 2 169
Добро утро.
Вале, приятно изкарване.
Люска, как сте? Много съжалявам за събитията в Украйна  Tired
С това разстройство какво става - сума ти народ около мен е така, да няма вирус някакъв?
За днес имах едни планове...Да си направим дъъъълга разходка, ама да вървим пеш, а не с колата. Обаче първо времето не става, после мм не се нави...Следобед ако се оправи, ще излезем поне с малките - открихме една нова площадка, и Ванко само за нея ми говори. Ама е съвсем нова - новеничка, даже още всички люлки и пързалки не са монтирани.
Сега ще обядваме и ги слагам да спят.
Хубав и слънчев ден на вас  Hug

Общи условия

Активация на акаунт