Бурята~~La Tempestad~~El Gran Final~~Тема 15

  • 21 361
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 069
Привет темпестади! Mr. Green

Наваретко хайде поне външно да не се излагаме ...с Урагана  hahaha
ами защо не..например Уилям Леви  и Химена Наварете,нови проекти и още нещо  Mr. Green

или пък  Уилям Леви  и Химена Наварете след Бурята   Mr. Green

а по логиката на Наваретко може и Уилям Леви  и Химена Наварете след Бурята и преди Урагана  Mr. Green

# 706
  • Мнения: 2 519
Еми какво видя пък лошо в урагана  Mr. Green аз си мисля,че е тъкмо на място  hahaha

а това твое "и още нещо" много палаво пък звучи  Joy човек да се запита какво е туй нещо  Mr. Green

и обедния поздрав  Grinning


# 707
  • Мнения: 5 069
обаче става все по-интересно  hahaha много се завърза възела... Mr. Green

уилям защо така се е ухилил като я изпраща,а тя намръщена,би трябвало и двамата да са тъжни,че се разделят тогава  hahaha

той сигурно наистина...е отишъл до терминала...да я види...как излита...да е сигурен...и после ураа свобода  hahaha да не би да реши да заобиколи терминала...

аз по същия начин вече постоянно придружавам малката до зъболекар..че ако сме самички само заобикаляме кабинета... hahaha тази жена жило има...в панталоните ..не се спира хич  Mr. Green ще и стана и аз фенка накрая  hahaha

# 708
  • Мнения: 2 519
и на мен ухилен ми се видя уилямчо...че е поохлабил каиша  Joy ...ели леко така недоволна  Mr. Green или хайде не недоволна,но безизразна  Mr. Green

но сега на мис Вселена..двойно повече работа ще и се отвори  hahaha

# 709
  • Мнения: 5 069
ох ужасен си просто  Mr. Green

Мис Вселена ако те чуе как говориш  Mr. Green тоест пишеш

# 710
  • Мнения: 2 519
Еми тя ако чуе...ще се израдва...за такива ..колкото по-оборотни ги наричаш...толкова по голям комплимент им правиш  Grinning

# 711
  • Мнения: 5 069
аа разбрах сега Катето като я няма...мен си решил да дразниш  Mr. Green

друго се сетих...за заглавието...искате ли да обединим темата за уилям и химена с латино темата...която позамръзна...сега бурята като свърши... Thinking ако искате,разбира се

а като заглавие може нещо от сорта
Уилям Леви и Химена Наварете след Бурята и всичко около теленовелите...

това звучи леко странно като заглавие,но е идея  Mr. Green

# 712
  • Мнения: 2 519
Еми идейна си се събудила днес.... hahaha значи казваш да се настроя да гледам и Мма-еца  Mr. Green ooooh! шегувам се разбира се,с уилям както свикнах...и с този мога да свикна...ако разбира се вие дамите стигнете до консенсус...аз ако си позволя..да говоря,от името на останалите момчета,с предимство са желанията на дамите  Grinning ...така че вие решавайте  Grinning

иначе хич не ми е целта...да ви дразня  hahaha пиша си каквото си мисля  Grinning аз съм открит човек...за разлика от други  Mr. Green

# 713
  • Мнения: 5 069
идейна съм днес да...е не просто идеи да има...да няма липси  Mr. Green

ти пък веднага се наплаши...няма да превземем темата с Мма-еца.. (ее сега някоя и друга снимчица ,какво пък)  Joy hahaha просто като ни дойде теленовелната муза...или има някакви новини за нещо теленовелно интересно...да не дирим другата тема до 21 страница  hahaha добре щом вие сте неутрални...ще видим останалите дами дали ще се съгласят

ето че и "тази която трябва да се радва на оборотни комплименти" ако започне да снима...също ще има движение  Mr. Green

# 714
  • Мнения: 2 519
някоя и друга снимчица казва... hahaha аз защото не си зная хората нали  Joy

аа Емс усещам иронията...ама аз виновен не съм...не съм и смъкнал така цената аз...сори  Mr. Green

# 715
  • Мнения: 5 069
ох каква е тази твоя способност единствена и уникална,с който се захванеш,нервите му изпиляваш...аз започвам да разбирам Катето,погледни какво ме караш да правя вече   hahahasmile3511

Цитат
аа Емс усещам иронията...ама аз виновен не съм...не съм и смъкнал така цената аз...сори  Mr. Green

този факт почти всички сме го разбрали...няма нужда да го слагаш постоянно  Mr. Green

# 716
  • Мнения: 2 519
е че този факт...като пък гледаш по-повърхностно на нещата не е от голямо значение....в крайна сметка,ако я пипнем...няма много за цената да я питаме... hahaha друго би било действието...пък и даже още по-добре,ако цената  е по-ниска ..по-достъпно....така мисли и не звучи кой знае какво

# 717
  • Мнения: 5 069
ох аз не мога просто  rotfImbo с теб човек е невъзможно да се оправи... Mr. Green Mr. Green отивам да работя  Mr. Green

# 718
  • Мнения: 3 974
Моето скромно мнение е да си има отделна тема за Уилям и Химена, и друга - за останалите артисти  Grinning

# 719
  • Мнения: 2 519
е сега пък невъзможно няма невъзможни неща  hahaha

аа каквото кажете,... Mr. Green само турско да не се обсъжда,че това вече нагоре би ми дошло  hahaha
само да няма мустафа,орхан,ахмед аз съм ок  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт