Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-197 тема

  • 50 695
  • 736
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 41 695
Ринка, Hug благодаря за новата празнична тема! newsm51



 



# 2
  • Мнения: 9 995
Ринка  Hug благодаря за прекрасната великденска тема!  Hug



Живна и нашата темичка покрай Елифче...  Laughing

Хубава снимка на Гунай!  Peace Дали е нова?  newsm78


Тук на втори план не е ли Гюлнем?  newsm78



Дори  Hug благодаря за личното съобщение!  Hug
Докладвам: Операцията е изпълнена успешно!  Hug

# 3
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Привет и тук!  Hug

Ринка  Hug БЛАГОДАРЯ!   bouquet



Злати, Линка  Hug

# 4
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug
 

Великден ще посрещнем в нова тема!

Рина, добре заварила във Великденската тема

Докато си търсех яйчица, попаднах на
Защо ли  ми привлeче погледа newsm47

Много ми харесва Туба с шал.

# 5
  • Мнения: 613

Рина добре заварила и в новата празнична тема.

Тази година  темите ни са  все празнични. Simple Smile


Здравейте запленени дружки.

Злати,Линка,Цвети,Баги   Hug



Скрит текст:



  Лина  newsm10
 Laughing добро попадение 

# 6
  • Мнения: 4 225
Ринка
Благодаря ти за новата прекрасна Великденска тема, която пожелавам да я изпълним с много красота и позитивизъм Peace

И нали е темно... Wink


Злати, Линка, Цвети, Баги, Дори Hug Hug Hug

# 7
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Баги  Hug и то... - червен шал  Simple Smile Simple Smile

А ето и нещо за ''20 минути'' -



В Швеции с успехом завершается сериал "20 минут" с Тубой Буюкюстун и Илькерм Аксумом.
В шведской версии серии были короче и шли ежедневно с января. Из 25 оригинальных серий получилось 60.

Кроме того, в ноябре этот сериал и исполнители главных ролей будут бороться за престижную телевизионную премию Эмми

# 8
  • Мнения: 613
Баги,Канти здравейте и в новата великденска тема.

Нова преведена част.: Loveofmine,  mariana51    bouquet
 
http://www.videoclip.bg/user/tiigar4ii

Последна редакция: пт, 18 апр 2014, 20:26 от дороти 15

# 9
  • Мнения: 2 195

Вече съм спокойна, че вместо в тава, ще красим яйцата Wink


А ето и нещо за ''20 минути'' -



В Швеции с успехом завершается сериал "20 минут" с Тубой Буюкюстун и Илькерм Аксумом.
В шведской версии серии были короче и шли ежедневно с января. Из 25 оригинальных серий получилось 60.

Кроме того, в ноябре этот сериал и исполнители главных ролей будут бороться за престижную телевизионную премию Эмми

Пропуснах да отбележа фестивала в Сан Франциско. Ето сега и новината как е минало излъчването на 20 минути в Швеция. СС без стойки и медиен шум вървят напред и обикалят света.
Дали няма да посетят фестивала в Сан Франциско семейно newsm78 Може сценаристите да дадат малко отпуска на Елиф - примерно поради кома или да я пратят в неизвестност за 1-2 newsm78

Дори  Hug

# 10
  • Мнения: 4 225
А ето и нещо за ''20 минути'' -



В Швеции с успехом завершается сериал "20 минут" с Тубой Буюкюстун и Илькерм Аксумом.
В шведской версии серии были короче и шли ежедневно с января. Из 25 оригинальных серий получилось 60.

Кроме того, в ноябре этот сериал и исполнители главных ролей будут бороться за престижную телевизионную премию Эмми

Пропуснах да отбележа фестивала в Сан Франциско. Ето сега и новината как е минало излъчването на 20 минути в Швеция. СС без стойки и медиен шум вървят напред и обикалят света.
Дали няма да посетят фестивала в Сан Франциско семейно newsm78 Може сценаристите да дадат малко отпуска на Елиф - примерно поради кома или да я пратят в неизвестност за 1-2 newsm78

Цвети, Баги  thumbsup
Относни за предложението ти какво имаш в предвид 1-2 newsm78 Серии или седмици Wink/не че има кой знае каква разлика Laughing/ Иначе малко отпуска на Туба ще й дойде добре - да прекара малко повече време с двете кукли yes

Този клип ми "изскочи" във фейса - Яни и дудук Peace. Като го заслушах, дудука ми заприлича по  звучене на дудука от концерта на Хасрет в 16 еп. Дали е същият инструмент newsm78





Дори Hug

# 11
# 12
  • Мнения: 613




Канти  не знам дали  е същият инструмент , изслушах го и ми хареса.   

 Изгледах  и концерта. Simple Smile
Лина Heart Eyes

Последна редакция: пт, 18 апр 2014, 23:14 от дороти 15

# 13
  • Мнения: 4 535


Привет ято! Grinning Hug Радвам се, че ви сварвам в добро настроение Peace За новата тема слагам цветя от Фестивала на лалетата в Истанбул. Както е видно, и там не минава без нас Joy
Имам много за четене, и много за гледане. Направо не знам от къде да почвам, спокойно мога да се наредя в редичката на Роденовите мислители Wink



Хубава вечер желая! Grinning

# 14
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Хубава снимка на Гунай!  Peace Дали е нова?  newsm78
Тук на втори план не е ли Гюлнем?  newsm78

Снимката е от туита на Гюлнем
Gülnem Akengin ‏@gulnemakengin Apr 15
Abbası sahne icin hazirlikta Simple Smile ben de iş başındayım tabisi ;



Gülnem Akengin ‏@gulnemakengin Apr 13
Hülya Karakaş Istanbul'un Kadinlari kitabinda abbası da var Simple Smile)) ilgilenenlere duyurulur.

Общи условия

Активация на акаунт