ВАРНА - да обсъдим ресторантите:) -5

  • 210 007
  • 1 130
  •   1
Отговори
# 525
  • Варна
  • Мнения: 2 748
Пуши се на Черито !
И като кухня са толкова .... зле., че се чудя каква френска кухня биха поднесли. Да не говорим за това, че кухнята им е все едно си поръчваш храна на някоя бърза закуска Grinning Изнесена е и в комбинация с цигарен дим е потресаващо вмирисано.

# 526
  • Мнения: 2 487
Съвсем ме отчая Sad

В такъв случай Стария чинар на Морска гара как е?
Като храна ?
Зала за пушачи има ли ?

Има един наскоро отворен ресторант точно  срещу театър Българан в уличката.
Някакъв италиански мисля че беше .

Има ли посетили го ?

# 527
  • Варна
  • Мнения: 2 748
Aз просто обичам заведения, в които не се пуши и да мирише по-малко на кухня.
Стария чинар на морска гара си има "зала за пушачи" .. просто единия край е за пушачите Grinning За мен зимата там не  вариант, защото е адски нагъчкано, шумно и както винаги се вмирисваш на кухня.
Наскоро празнувах РД в другия чинар на Преслав на най-горния етаж и беше супер, но разбира се пушачите си излизаха на тераската.
Моя приятелка няколко пъти посети това заведение срещу Българан и каза, че е доволна. Нищо общо с предните заведения, които правиха опити да кулинарстват Grinning Ноооо доколкото се сещам не се пуши. 
Значи винаги може да изберете Хепи палах, където си имат зала за пушачи Grinning

# 528
  • In transit
  • Мнения: 11 823
Miss_V, а как се казва заведението срещу Българан? Последно като минавах му правеха ремонт.

# 529
  • Варна
  • Мнения: 2 748
Замислих се, ама разпитах Grinning
Ресторант Домът (имат фб страница)

# 530
  • Варна
  • Мнения: 556
Наскоро посетих за първи път Амичи във Възраждане и изобщо не ми хареса. Въпреки, че съм пушач, беше много задимено и адски топло. Храната също никак не ми допадна.

# 531
  • Варна
  • Мнения: 2 748
Наскоро посетих за първи път Амичи във Възраждане и изобщо не ми хареса. Въпреки, че съм пушач, беше много задимено и адски топло. Храната също никак не ми допадна.

Аз веднъж посетих Амичи в Левски и повече дори, когато компанията ни ходят аз не стъпвам там !
Пицата ми дойде недоопечена, само че толкова време я бях чакала и бях адски гладна, че ядох колко да ме засити и я оставих. Отгоре имаше подобия на продукти, за месото да не говорим.

# 532
  • Мнения: 43
Здравейте!

Имате ли идеи за заведение (може и кръчма да е), в което пускат народна музика и става за танцуване на хора, но музиката да не преминава в чалга и други подобни ритми след един час и определено количество алкохол  Rolling EyesClose

# 533
  • Мнения: 4 593
Искам да поръчвам за вкъщи китайска храна, обаче много ми е притеснено от хигиената в кухните. Детето много обича.  Може ли да ми препоръчате някой ресторант в който сте сигурни, ако не работя китайци в него още по добре.

# 534
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Искам да поръчвам за вкъщи китайска храна, обаче много ми е притеснено от хигиената в кухните. Детето много обича.  Може ли да ми препоръчате някой ресторант в който сте сигурни, ако не работя китайци в него още по добре.
Редовно поръчваме от китайски ресторант - Китайската стена и винаги сме доволни Peace
Намира се на ул. „Професор Марин Дринов“ 54.

# 535
  • Варна
  • Мнения: 769
Ние редовно поръчваме от р-т Пекин, до Стоматологията и сме доволни.

# 536
  • Варна
  • Мнения: 147
Искам да поръчвам за вкъщи китайска храна, обаче много ми е притеснено от хигиената в кухните. Детето много обича.  Може ли да ми препоръчате някой ресторант в който сте сигурни, ако не работя китайци в него още по добре.
Ние поръчваме от Небесна Храна и сме доволни. Ако не искате китайско от китайци - Маса Азия, но цените са по-големи, порциите - по-малки.

# 537
  • Мнения: 109
Moмичета, моля за идеи къде да отпразнуваме 10 години от сватбата с кръстниците тази събота? Търсим хубав ресторант и място където децата да не трябва да стоят цяла вечер на столовете. Мисля си за Олеа, но там ме притеснява най-малкия да не го изпусна и да изкочи навън....все пак движението е натоварено

# 538
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
Moмичета, моля за идеи къде да отпразнуваме 10 години от сватбата с кръстниците тази събота? Търсим хубав ресторант и място където децата да не трябва да стоят цяла вечер на столовете. Мисля си за Олеа, но там ме притеснява най-малкия да не го изпусна и да изкочи навън....все пак движението е натоварено

"Бялата къща" в Чайка, но не съм ходима поне 3години и не знам как е обслужването сега.

# 539
  • Варна
  • Мнения: 384
И аз харесвам много Бялата къща. Последно бяхме там миналото лято. Обсужването си беше на ниво, храната винаги съм я харесвала там.

Общи условия

Активация на акаунт