Пазаруване от Aliexpress.com 26

  • 41 120
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 75

Момичета, искам да поръчам този телефон
http://www.aliexpress.com/item/GIFTS-Original-JIAYU-G4-2G-RAM-32 … 2/1235328850.html

за 201$.
Интересува ме колко пари ще трябва да заплатя след това в митницата за този телефон.

Благодаря предварително за информацията.

# 676
  • Sofia
  • Мнения: 9 767
Вече година пазарувам от Али и някак се научих да прескачам боклуците, както и стоките, които "биват", но така и никога не съм носила.
В този ред на мисли една от най-ползваните ми покупки се оказа такава ризка (но НЕ Е от този продавач):
http://www.aliexpress.com/item/Hot-sale-Fashion-Lattice-Blouse-E … n/1570830687.html

Много приятна материя, носи се с черно, бежаво, червено, спортно-елегантна за всякакви поводи (умалена е). При моя продавач е изчерпана, а искам още една, някой да е поръчвал качествена от друг?

# 677
  • Мнения: 276
Момичета, никога не съм поръчвала от такива сайтове- на принципа на ибей, и ще ви помоля за помощ.
Харесах телефон и искам да попитам оригинални ли са или са реплики?
Или ако има и оригинални и реплики как да ги познавам?

# 678
  • Мнения: 1
Някой може ли да ми каже какво трябва да направя,когато плащането от картата е направено, поръчката пише,че е завършена а няма нищо пристигнало. В същото време никъде не пише,че ще ми върнат парите. Пише този текст:
Transaction Closed
Reminder:
Your order has been cancelled for security reasons. The fund for this order hasn't been deducted by AliExpress. However, some banks may hold this payment, and the bank will reverse the payment for up to 7-30 working days before releasing back to the card holder. To avoid order cancellation in the future, please submit a claim for payment verification.

# 679
  • Бургас
  • Мнения: 1 135
Повтарям си питането

Здравей, преди няколко дни ми пристигна това: http://www.aliexpress.com/store/product/4-free-shipping-2014-Eur … 2_1688572938.html
Качеството е добро и са много удобни. Продавача е сравнително нов (от юли миналата година), но преди да поръчам погледнах коментарите (не само за този модел) и отзивите са много добри като цяло.

може ли реални снимки на сандалите   bouquet
много красиви изглеждат

# 680
  • Русе
  • Мнения: 623
Някой може ли да ми каже какво трябва да направя,когато плащането от картата е направено, поръчката пише,че е завършена а няма нищо пристигнало. В същото време никъде не пише,че ще ми върнат парите. Пише този текст:
Transaction Closed
Reminder:
Your order has been cancelled for security reasons. The fund for this order hasn't been deducted by AliExpress. However, some banks may hold this payment, and the bank will reverse the payment for up to 7-30 working days before releasing back to the card holder. To avoid order cancellation in the future, please submit a claim for payment verification.
Нищо не се налага да правиш. Поръчката е отказана поради съображения за сигурност. Най-вероятно си поръчала при някой, който е измамник. Парите ти не са дръпнати, а са блокирани от твоята банка и ще бъдат възстановени от 7 до 30 работни дни.

# 681
  • Мнения: 1
Някой може ли да ми каже какво трябва да направя,когато плащането от картата е направено, поръчката пише,че е завършена а няма нищо пристигнало. В същото време никъде не пише,че ще ми върнат парите. Пише този текст:
Transaction Closed
Reminder:
Your order has been cancelled for security reasons. The fund for this order hasn't been deducted by AliExpress. However, some banks may hold this payment, and the bank will reverse the payment for up to 7-30 working days before releasing back to the card holder. To avoid order cancellation in the future, please submit a claim for payment verification.

Нищо не се налага да правиш. Поръчката е отказана поради съображения за сигурност. Най-вероятно си поръчала при някой, който е измамник. Парите ти не са дръпнати, а са блокирани от твоята банка и ще бъдат възстановени от 7 до 30 работни дни.


Много благодаря. Следващият ми въпрос е има ли някаква вероятност да ми изтеглят повече пари от картата?

# 682
  • Русе
  • Мнения: 623
От моя скромен опит в международното пазаруване съм разбрала, че няма такъв вариант. Но това се отнася САМО за проверените сайтове. Такъв, разбира се е и Али. Нямаш ли онлайн банкиране?

# 683
  • Мнения: 1
От моя скромен опит в международното пазаруване съм разбрала, че няма такъв вариант. Но това се отнася САМО за проверените сайтове. Такъв, разбира се е и Али. Нямаш ли онлайн банкиране?
Аз на моята карта имам, ама за жалост не използвах нея,защото с нея тук не може да се плаща. Между другото съм направила няколко поръчки,някои от тях чакам и с удоволствие ще споделя с вас дали са добри. Simple Smile

# 684
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Набелязах си един куп бижута от един продавач...накамарих ги в картата, станах за час, като се върнах, стойността се беше променила с + разходи за пътуване. И то към всеки артикул по долар и нещо отгоре. А само допреди това, убедена съм, транспорта беше фрий. При мен ли нещо се бъгна или системно ще започнат да ни таксуват за път или да ни изхвърлят като дестинация за доставка?

# 685
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Може ли помощ, че досега не съм попадала в такова положение. Изпросих си от същия пич да ми махне трансортните разходи, ако и аз не се откажа от поръчката си. Той каза-да. Да, да ама...сега как да му платя така, че да не се набутам с пътните. От него ли нещо да чакам или?

# 686
  • Мнения: 174
Здравей, преди няколко дни ми пристигна това: http://www.aliexpress.com/store/product/4-free-shipping-2014-Eur … 2_1688572938.html
Качеството е добро и са много удобни. Продавача е сравнително нов (от юли миналата година), но преди да поръчам погледнах коментарите (не само за този модел) и отзивите са много добри като цяло.

може ли реални снимки на сандалите   bouquet
много красиви изглеждат
Здравей, качвам снимките(пътувах през уйкенда и се прибрах преди малко, затова се забавих с отговора Simple Smile ). Както казах по-горе по-тъмни са от снимките в сайта.
Скрит текст:





Пристигнаха за 18 дни и не миришеха. 3-ма човека ги душихме. По принцип винаги има някаква миризма по обувките.

Последна редакция: нд, 27 апр 2014, 21:34 от didkapan

# 687
  • Sofia
  • Мнения: 9 767
Може ли помощ, че досега не съм попадала в такова положение. Изпросих си от същия пич да ми махне трансортните разходи, ако и аз не се откажа от поръчката си. Той каза-да. Да, да ама...сега как да му платя така, че да не се набутам с пътните. От него ли нещо да чакам или?

Ти нали не си платила? Общата сума на транспортните и артикулите трябва да е сумирана. Правиш поръчка, но НЕ плащаш, само стигаш до прозореца за плащане и го затвяряш. После пращаш съобщение на продавача да ти коригира сумата и чак след като го направи и виждаш новата сума плащаш.
Така все едно ти е направил отстъпка.

# 688
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Може ли помощ, че досега не съм попадала в такова положение. Изпросих си от същия пич да ми махне трансортните разходи, ако и аз не се откажа от поръчката си. Той каза-да. Да, да ама...сега как да му платя така, че да не се набутам с пътните. От него ли нещо да чакам или?

Ти нали не си платила? Общата сума на транспортните и артикулите трябва да е сумирана. Правиш поръчка, но НЕ плащаш, само стигаш до прозореца за плащане и го затвяряш. После пращаш съобщение на продавача да ти коригира сумата и чак след като го направи и виждаш новата сума плащаш.
Така все едно ти е направил отстъпка.

Не съм платила. Разбрах те. Благодаря ти.  Simple Smile

# 689
  • Мнения: 84
Момичета, попаднах на един продавач, който е регистриран от вчера и продава само бански....но на супер смешни цени. Дали е някой новоизлюпен тарикат или защото е нов продава на такива цени  Thinking http://www.aliexpress.com/store/group/Swimwear/1242398_255354112.html

Общи условия

Активация на акаунт