Лакове за нокти-90

  • 57 366
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 255
Да ви се оплача, ей сега минах със самобръсначка пред един нокът и то нарязах през средата по дължина... Почти от дъното. Поне два месеца няма да се оправи и много боли Sad
Редовно го правя и аз този номер, добре че скоро не съм имала сериозни поражения... Не знам как точно си го срязала, но ако не се е откъснал напълно можеш да пробваш да го залепиш с пакетче от чаѝ и лепило за нокти. В момента съм и аз така - сцепих нокът до половината на широчина и под живеца на дължина, докато се прибера до вкъщи се беше почти отчупил. Залепих го и сега е по-здрав от другите.  Mr. Green Предишните ми опити за лепене не бяха особено успешни, проблема се оказа в лепилото. Сега ползвам това на Fingrs, лакирах се поне 5 пъти и имам чувството, че не съм отнела и грам от лепилото при почистването с лакочистител,нокътя си е все така здраво залепен. Simple Smile Дано по-бързо се оправи твоя.  Sad Между другото, какво ли не съм ползвала за ускоряване на растежа, откакто започнах да ползвам Микросел, ноктите ми растат супер бързо.  Crazy

# 721
  • UK
  • Мнения: 3 959
Той е срязан през розовата част почти до дъното, не само бялата Sad Сега му слагам лепенки и се надявам да няма трайни поражения...

# 722
  • София
  • Мнения: 1 626

Стана ми интересно, покажи като се лакираш с новото лакче Laughing

Аз пък последните си две лакирания бах с OPI - Charged up cherry, който е много готин розов цвят, много ми хареса Heart Eyes и Essie - Watermelon, който първо че се оказа супер обикновен цикламен лак се оказа и супер нетраен на моите нокти. Още на първия ден имах забележки без да съм правила нищо което да го нарани Crossing Arms

Ще пусна снимки довечера, че ми се иска да си изровя на компютъра и снимките на двата лака в първообраза им, защото ми е интересно до колко различен стана новия.

# 723

Общи условия

Активация на акаунт