кафявата черта

  • 2 656
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 30
Свиквай! Тези хормони какво ли не правят... Просто се примири, така или иначе в повечето случаи изчезва известно време след раждането (никой не знае с точност колко, моята още си стои, но по-бледа). Ако само това ти е кусура, значи си късметлийка. Пежелавам ти да е малка и да се махне бързо след раждането  babydust7

# 16
  • Мнения: 1 999
Нормално е да ти се появи докато си бременна. Моята още си личи, макар че е доста бледичка. Вижда му се вече края. Joy

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 958
И моята доскоро не беше помръднала. Сега гледам поизбледняла вече. Ще се махне, време трябва. Това да е проблемът.  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 251
Аз имам такава, но я намирам за много красива. Въобще, смятам, че целия корем на една бременна е много красив.

# 19
  • Мнения: 528
Рисковете да си мама.Споко изчезва до годинка и половина или като почернееш лятото.

# 20
  • Мнения: 5 391
Моята се появи съвсем скоро и е доста бледа, почти незабележима.Появата й ни най-малко не ме тревожи, така или иначе ще изчезне.

# 21
  • Мнения: 1 382
Ще се махне...готви се,че понякога и пъпа почернява много ,но и това изчезва с времето  Peace

# 22
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Скоро имаше такава тема  Grinning

Аз нямах такава черта изобщо

# 23
  • Мнения: 2 271
Резултат е от производството(единствено по време на бременността) на хипофизен хормон.И от там линеа алба потъмнява и  вече се нарича-негра.Започва от  върха на пубисната кост и достига до "върха" на матката.
 На мен се появи през 5м.Още я имам,но мнооого бледа.Дори чрез кърменето съм предала хормона и на бебка-има едва забележима.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 750
И аз имам такава линия, но не мисля, че е грозна. Аз си я харесвам WinkПояви ми се през 2-я месец, но беше късичка, а сега (5-я месец) е малко над пъпа. И аз знам, че се дължи на хормоните.
Ех, тези хормони... понякога са големи пакостници Wink

# 25
  • Мнения: 2 959
Аз все още си я имам вече Дана е почти на 17м. Наистина не по цялата дължина на корема, както беше преди, а само от пъпа на долу и е поизбеляла но я има.

# 26
  • Мнения: 64
И на мене ми се появи само че някъде към четвъртия месец и не ми се струва грозна - дори като че ли ми харесва.

# 27
  • Мнения: 3 537
Няколко месеца след раждането ми избледня постепенно,вече я няма ,така,че споко Peace

# 28
  • Мнения: 1 259
И моята почти е изчезнала.Тя не беше и много тъмна,появи ми се в 9-тия м.

# 29
  • Мнения: 3 034
Аз, когато бях малка, си мислех, че на бременните жени им се появяват тези линии, за да показват на лекарите къде да ги режат при "цезарово сечение" /нали е сечение/. newsm78 Но като бременна не ме притесняваше, бях приела. че всичко свързано с бременността е красиво.Даже пъпът ми, който беше щръкнал като бутон. Laughing
Но все пак е много хубаво, че след това изчезва Wink

Общи условия

Активация на акаунт