Мързеливи красавици - 34

  • 54 871
  • 719
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 103
гледам, че има яки за загряване и масажиране. затоплят и вибрират, чудя се дали ще помагат.  някой да има такава Simple Smile  newsm78

# 16
  • варна
  • Мнения: 1 830
Аз си мисля, че ни трябва по един хубав масажист Joy Оф, спирам, че само спамя Embarassed

# 17
  • Мнения: 103
оооо един масажист и аз няма да върна  Laughing ма няма...
и аз спирам Simple Smile

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 13 519
Ееей де, тъкмо стана интересно - за мъже заприказвахте и спряхте. Бива ли така? Та и не са ни разкрасителен продукт - баш по темата са си  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 5 490
 Ехааа,нова тема!   bouquet Благодаря!
Не съм се включвала тези дни,починах си страхотно през почивните дни.Хапване,гостита,спане до късно,почивка отвсякъде.Сега обаче се налага да се връщам към ежедневието.
 Разкрасително си взех тази маска за лице:
http://bg.strawberrynet.com/skincare/apivita/express-beauty-revi … sk/158169/#DETAIL
 Утре сутринта ще я изпробвам.
Поръчах си една спирала на Диор,много се колебаех между нея и хвалената на Шанел,но определено не ми се искаше да си взимам отново спирала за обем.Може би по-натам ще се изкуша да пробвам и Шанелската.
http://www.feelunique.com/p/DIOR-DIORSHOW-Iconic-Mascara-10ml
 Вчера минах набързо през мол България,хич не го харесвам,много малко магазини има,но имаше един конкретен зареди който отидох - L'erbolario ,италианска козметика,натурална.Взех си ароматизатор за гардероб с магнолия,но като ми свършат наличните душ гелове и лосиони за тяло определено ще си взема някой от техните.Простички,но много приятни цветни аромати,много мила консултантка,която ми даде три мострички на лосиони за тяло,без изобщо да е ставало дума.Вчера пробвах Виолетката и много приятно ме ароматизира,имам и за днес да се понамажа,така че като излезна от банята,това ще ми е хидратиращото кремче с аромат на виолетка.
 В Bul Bel пък мернах хубави бански,ама нямах време да гледам и меря.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Хоп и аз тук Peace

Много ми е смотано пак ,не ми се разкрасява искам да ми мине тъпия изпит в събота и да си отдъхна  Whistling

# 21
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 196
Привет, красавици!!!!
Размазана от умора съм след 2 часа интензивни танци, в комбинация с ходене пеша около 5 км....
Доволна....
Сега хапнах 1 ябълка, пих 1 чай, но може би ще си направя още един и ще лягам.
Десиссслава, толкова са къси ноктите ми, че не са за снимка, а и от 4 години следя лаковата тема, там момичетата са перфектни, та не бих пуснала своите смешни нокти в нета  Embarassed
desidi_ ,  Hug нали знаеш, че ще стискаме палци.
Хубава вечер!

# 22
  • Мнения: 2 461
Честита ни нова тема, Деси чудесно си се справила, благодаря ти   bouquet
аз имам такава яка, ама хич не съм я ползвала - подарък ми е (предпочитам силни мъжки ръце).
Мими, ще се радвам да споделиш добър развой на нещата с ТМ.

Аз искам да се похваля,че най-после стигнах до народните танци.Беше страхотно зареждащо, в четвъртък - пак!!!
Цитат
и още - днес получихме бонусите за Великден, нещо се гъбарка шефа с нас,ама приятно ни стана де  Crazy Сега ще видим как ще ги оползотворя тези парички!
Десиди , ще стискаме палци.

Боби, цели два часа ??? Ние танцувахме един  newsm78

# 23
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 196

Боби, цели два часа ??? Ние танцувахме един  newsm78


И при нас заниманията са 1 час, но има 2 последователни групи - от 18 и от 19, ако имаш желание и сили може с една такса  - колосална от 2 лв - да играеш и с двете групи.
Това са най-щастливо похарчените ми 2 лв. всеки път  Laughing

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 13 519
Те и моите нокти не са перфектни, особено, когато станат за поддръжка /а аз обикновено тогава се лакирам и качвам снимки/, ама карай...нали сме си Убави  Crazy
Днес съм на 1 кафе, 2 фреша и сега си направих айрян, че започва главата май да ме боли...
Започвам с вендузите, ще си направя клековете, маска на лицето, тривитаминол на главата, и маслото - нищо ново.

# 25
  • Мнения: 189
Tyra , надявам се нямаш против че те изпреварих  Hug
Аз се лакирах с този цвят, за първи път лак от един слой да ми хареса покривността  Peace аз съм само със зеленото, без броката Catherine Arley 267 /снимка от интернет, че няма с какво да снимам моя/

аз тези лакове много ги харесва, евтини и много приятни

# 26
  • Мнения: 243
Добър вечер! Да драсна два реда преди да отида да си суша перушината Rolling Eyes
Боби, ако знаеш как ти завуждам за танците! От два дена слушам един валс, който успява да ме разплаче и се надига в мен желание да танцувам, да танцувам и да не спирам  Crazy
Ей, това зеленото лакче е много лудо! Аз също съм адски доволна от лаковете на КА!
Дидче, абе нещо има с тея пъпки- и аз цъфнах каТ някоя млада мома   Laughing Радвам се, че малката е здравичка  Hug
Миа, стана ми интересно за комбинациите- покажи нещо подобно  Blush Аз тотално се отчаях да си намеря кецки  Rolling Eyes

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 13 519
забравих да кажа и че педикюра оправих, а вие като знаете, че тези лакчета са хубави - защо не споделихте, това е първия, който купувам на тази фирма, определено няма да е последния.  Peace

# 28
  • Мнения: 373
Здравейте дами  Hug
Не съм се разписвала тези дни, но като съм вкъщи с децата е невъзможно  #Crazy Празниците преминаха с боядисване на яйца, месене на козунаци, малко гостувани и покупки за децата в понеделник. Днес ми беше доста утрепан ден в работата, но го преживях. Редовна съм с упражнеията, само в събота пропуснах  Blush Сухочеткам и се обмазвам всеки ден  bowuu
Боби, цитата от предната тема много ми допадна, ще го ползвам  Peace Дано Марти остане с чудесни спомени от прекарването в Сандански, това е най-голямата радост  Heart Eyes
Кисче какво стана с въшките, в съседното училище има и децата ги проверяват всяка сутрин в детската. Дано се разминем  Rolling Eyes
Бабъл, много обичам да посещавам Лерборарио, обикновено ми е в обедната почивка  Laughing Набелязала съм и аз някои неща за тяло оттам и един жълт бански от Бул Бел, но ще видим  Mr. Green
Мими, на теб пожелавам нещата да се случат по възможно най-добрия за теб начин. Тъжно е, че често си сама ... Но не забравяй себе си  Peace
Зизу, много неприятно това с работата и кофти отношението. Ти и преди си се оплаквала, търсиш ли нещо? По-малко напрежение и положително развитие ти желая! Съболезнования за баба ти  Cry
Лека нощ ви желая, че очите ми вече се затварят  Tired

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 13 519
Наистина за последно пиша, че моите постове са през един  Embarassed Embarassed Embarassed
 smile3521

Общи условия

Активация на акаунт