Хитринки за всякакъв случай - тема 10

  • 89 479
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 684
Благодаря за новата темичка smile3525

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Ева Херцигова разказа, че водката й помага, за да е красива на 40 години, съобщи в. "Дейли телеграф". Манекенката обаче не приема водката вътрешно, а плакне с нея косата си, като пренебрегва всякаква готова козметика. Именно благодарение на алкохола русите й къдрици са толкова буйни и блестящи.

Ох, то много евтино ще ми излезе  Laughing Добре, че нямам руси къдрици  newsm03

# 17
  • Мнения: 659
А за теракота в кухнята и белите ми фуги пак ли с тези препарати или те са предимно за баня

# 18
  • Мнения: 9 991
А за теракота в кухнята и белите ми фуги пак ли с тези препарати или те са предимно за баня

Ами там не , защото белината няма как да се изплакне , там търкам  Blush Принципно може, ако има как как я измиеш хубаво после . Поне ако се мие с белина само на фугите и да се изплакне хубаво после . Да , но не ги мия всяка седмица като банята.

Това за водката не знам , звучи ми като измислените диети на манекенките , които и те не знаят ,че пазят ,а се чуди списанието какво да пише. Принципно се прави маска с алкохол на коса и е полезно . Най-добре домашна ракия , коняк ако е хубав , но не се слага само това , ами + витамини , зехтин и др. Само силен спирт , ще изгори кожата на главата.

И да, домашните маски , са по-добри от всяка купена готова такава.

# 19
  • Мнения: 659
Благодаря, аз не искам да ги мия всяка седмица, само сега , че след ремонта са се по зацапали. Иначе с редовно миене на плочките не им дава този шанс.
А за домашните маски и аз съм за, поне при мен действат по добре от готовите.

# 20
  • Мнения: 115




Това за водката не знам , звучи ми като измислените диети на манекенките , които и те не знаят ,че пазят ,а се чуди списанието какво да пише. Принципно се прави маска с алкохол на коса и е полезно . Най-добре домашна ракия , коняк ако е хубав , но не се слага само това , ами + витамини , зехтин и др. Само силен спирт , ще изгори кожата на главата.

И да, домашните маски , са по-добри от всяка купена готова такава.
   Не знам как ти звучи това с водката,но от месец и половина всеки ден впръсквам в косата си спиртен извлек от корени и листа от коприва.Тъй,като имам силна домашна ракия съм го правила с нея.Еми не ми се лющи кожата на главата,даже наистина имам повече чупки,което отдавам на копривата,но пък знаеш ли..

   Да попитам как почиствате отделенията на пералнята за прах и омекотител?Днес се видях в чудо  newsm78  пуснах препарата на ХЕЙТМАН за перални,но като извадих чекмедженцето  ooooh! а уж всеки път след пране го вадя да се изсуши,но по-навътре беше ад.Пръсках с препарат за мухъл на Церезит и долу-горе стана.Но да ви питам вие как се справяте?

# 21
  • Мнения: 9 991

   Да попитам как почиствате отделенията на пералнята за прах и омекотител?Днес се видях в чудо  newsm78  пуснах препарата на ХЕЙТМАН за перални,но като извадих чекмедженцето  ooooh! а уж всеки път след пране го вадя да се изсуши,но по-навътре беше ад.Пръсках с препарат за мухъл на Церезит и долу-горе стана.Но да ви питам вие как се справяте?

Аз не се справям . Не смея с по-силни препарати да ползвам, защото няма да могат отмият добре . Прах като се затлачи го чегъркам.

# 22
  • Мнения: 9 180
Изваждам , напръсквам с препарат за баня /в момента розовата бутилка от Лидл W5/оставам да поседи 1-2-3 часа и после със силна струя на душчето го изпръсквам ..всичко пада. Чекмеджето светва като ново Peace

# 23
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
   Да попитам как почиствате отделенията на пералнята за прах и омекотител?Днес се видях в чудо  newsm78  пуснах препарата на ХЕЙТМАН за перални,но като извадих чекмедженцето  ooooh! а уж всеки път след пране го вадя да се изсуши,но по-навътре беше ад.Пръсках с препарат за мухъл на Церезит и долу-горе стана.Но да ви питам вие как се справяте?
Преди да накисна с препарата за почистване пускам гореща струя вода и със стара четка за зъби търкам.Всичко излиза!Чистя и самия проход където влиза чекмедджето.Малко гимнастика за ръцете е ,но пък няма друг начин.
После по етапно това което са описали другите.

# 24
  • София
  • Мнения: 366
Нещо съвсем евтино и лесно за случая - оцет или сода.

https://lxpress2.wordpress.com/2014/04/09/%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1% … 0%B8%D1%8F%D1%82/


Дано съм била полезна. Wink

Хубава неделя.  Simple Smile Heart Eyes  bouquet

# 25
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
 Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 22 735
Ева Херцигова разказа, че водката й помага, за да е красива на 40 години, съобщи в. "Дейли телеграф". Манекенката обаче не приема водката вътрешно, а плакне с нея косата си, като пренебрегва всякаква готова козметика. Именно благодарение на алкохола русите й къдрици са толкова буйни и блестящи.

Ох, то много евтино ще ми излезе  Laughing Добре, че нямам руси къдрици  newsm03




Peace Joy Joy Joy
И аз не съм съвсем руса, но днес ще почерпя косата си с едно питие - водка!  Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 13 188

   Да попитам как почиствате отделенията на пералнята за прах и омекотител?Днес се видях в чудо  newsm78  пуснах препарата на ХЕЙТМАН за перални,но като извадих чекмедженцето  ooooh! а уж всеки път след пране го вадя да се изсуши,но по-навътре беше ад.Пръсках с препарат за мухъл на Церезит и долу-горе стана.Но да ви питам вие как се справяте?
Измих го в миялната.
Но рядко се замърсява, защото го вадя и измивам с четка за зъби след всяко пране, връщам го като изсъхне.

# 28
  • Мнения: 115
 Благодаря на отговорилите  Peace

 всъщност чекмеджето за препарати си е чисто.
самото гнездо ме уплаши,беше почерняло и имаше котлен камък.
Сега вече по-бива,но това със содата и белия оцет ще се пробва другия път  Hug

 П.П.това за миялната е супер идея !!!

# 29
  • Мнения: 108
А дали всички чекмедженца могат да се вадят?Аз мисля,че на моята пералня не се вади....а така ми се иска да го измия едно хубаво!

Общи условия

Активация на акаунт