Медиум

  • 8 769
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Ъ-ъ, кво? Вие колко медиума пишете от тоя профил?

# 46
  • Мнения: 4 569
Ъ-ъ, кво? Вие колко медиума пишете от тоя профил?
Не си разбрала! Не са медиуми, а различните хора в главата й!

# 47
  • Мнения: 4 841
Темата дори не ми е смешна. И без да съм медиум виждам една млада и доста наивна жена с доста сериозни пропуски в образованието (моля това да се приеме като констатация, а не като обида!) .

Затова си позволих, макар и на шега, да дам съвет още с първия си пост по темата - да се инвестира в образование. На първо време, докато си е в къщи с детето - да си опресни знанията по български език - правопис, гладко изразяване на мисълта; да почете малко книжки. Някой и друг професионален курс в област, която ѝ е интересна... Ако има някакви здравословни притеснения - да отиде на лекар; ако има проблем с общуването - да говори с този, с когото има проблем, или да се обърне към психолог за съвет.

Съжалявам, ако звуча назидателно, но в този подфорум има доста момичета с подобни на авторката характеристики, и им го казвам съвсем добронамерено - момичета, решението на проблемите е в самите вас, бъдещето е такова, каквото сте си го "постлали" вчера, и каквото си го направите днес! Ако нямате сили и смелост да промените това, което не ви харесва - опитайте се да ги генерирате сами, без да разчитате на магии, медиуми, ангели, талисмани и амулети.

Армия от нагли, безскрупулни и откровено мръднали хора се възползват от вашата безпросветност, манипулират ви и ви вкарват в зависимости, които вместо да ви "оправят" живота, ви забиват още повече. Ако някой е без работа, трябва да тръгне и да търси, не да пита медиум "Ще си намеря ли работа до два месеца?" - ми ще намериш, ако търсиш, а не като ходиш по врачки  Peace Това беше само пример, но с всичко е така.

Знам, че едва ли някой ще ме отрази, но един да го направи - пак е нещо.

# 48
  • Мнения: 341
Армия от нагли, безскрупулни и откровено мръднали хора се възползват от вашата безпросветност, манипулират ви и ви вкарват в зависимости, които вместо да ви "оправят" живота, ви забиват още повече. Ако някой е без работа, трябва да тръгне и да търси, не да пита медиум "Ще си намеря ли работа до два месеца?" - ми ще намериш, ако търсиш, а не като ходиш по врачки  Peace Това беше само пример, но с всичко е така.
Абсолютно вярно!

# 49
  • Мнения: 6 166
ще ме извинявате - но понякога, човек и до медиуми, и до гледачки стига. като закъсаш със здравето, почнеш да ходиш от лекар на лекар - и никой не може да ти открие какво е, обаче проблем има, какво правиш? не казваш че - медиумите са шарлатани, а питаш: при кой да отида, кой ще ми каже. има такива, които ти познават бъдещето, такива, които ти виждат здравословното състояние като рентген. в ситуации, в които живота ти е на косъм и не се знае на къде ще се обърнат нещата,  тогава - няма значение какво мислиш и вярваш - хващаш си чантичката и при медиумите.  аз не съм ходила, но - ми бяха препоръчали 2ма, били много добри. - така че ако искаш, мога да ти намеря пак координатите им. едната - иска по 150лв на час и се чака много, другият - колкото му оставиш, но и той много познавал. пак казвам - мога да предам данните, но нямам личен опит. някой ден - може и да отида.

Общи условия

Активация на акаунт