Отговори
# 690
  • Мнения: 71
Браво ангелова , много се радвам. Утрогестана сега ще го приемаш през устата, вместо вагинално така ли? Аз разбрах, че вагинално по- добре се усвоявало.
 
Аз досега го слагах вагинално около месец и половина и лекаря ми каза вече да го пия. Може от него нещо да ми се е раздразнило.

# 691
  • Мнения: 71

Аз имам въпрос към тези от София - къде ще си правите БХС и за колко пари? В частните - Фемина (130 лв.), Щерев (90 лв.), включва и ултразвуков скрининг. В Майчин дом (53 лв.)- само БХС, не видях да иам и ултразвуков.
[/quote]



Аз ще си го правя в 1Аг "Св. София. ТАм следят. КАзаха ми 40 лв, ама не знам какво включва

# 692
  • варна
  • Мнения: 1 228



За моя БХС ще ми вземат кръв при АГ и ще си занеса пробите в Терапията(Варна)

Кръв се взима направо в терапията ,никой няма да ти разреши да разнасяш кръв  Peace

# 693
  • Мнения: 1 296
Аз лично в Щерев ще правя на 26ти.

А днес попаднах на тази оферта, все пак някоя от вас може да иска да се възползва: http://ofertomat.bg/offers/view/3044.html

# 694
  • Мнения: 1 421



За моя БХС ще ми вземат кръв при АГ и ще си занеса пробите в Терапията(Варна)

Кръв се взима направо в терапията ,никой няма да ти разреши да разнасяш кръв  Peace

Може да ти вземе кръв и твоята АГ  Peace Ходих на преглед с моя приятелка(тя е при същата докторка) и взеха кръв там и занесохме пробите до терапията.Нямаше проблем  newsm78

# 695
# 696
  • Мнения: 1 296

Кукумицина, а мен док ме прати във Фемина за БХС..Кажи какво не им е наред, да знам да си избера друго място.



Извинявай, ама не съм ти видяла мнението преди няколко страници Simple Smile
Значи отидох там на пълен гин. преглед миналата година (100лв - там обичат кръглите суми)), за да видят защо кървя м/у циклите. Да ти кажа, знаех го това място от една приятелка, която роди там, та реших, че може да им се има вяра. Общо взето на своя глава. Паднах се на д-р Цолова. Прегледа ме, каза ми, че нищо ми нямало, на всичко отгоре едвам й изтръгвах думите от устата. Освен че не беше хич изчерпателна и ми каза, че било нормално да кървя няколко пъти годишно, накрая ме прати да си взема резултатите от цитонамазката от рецепцията, само че рецепционистката щяла да ми каже дали са хубави или не. А тя рецепционистката - една баба, която и добър ден не казва и ти се сопка все едно искаш да й изядеш сандвича. И така не помня вече кой месец беше (трябва да прочетеш какво съм писала във темата за Фемина), след това си продължих да кървя.
Септември ми закъсня около 20 дена... мислех, че съм бременна, но се оказа, че не съм, след 2 теста. После ми дойде и след това пак кървих.... Вече не знаех какво да правя и отидох в Щерев. Пак никой не ми е препоръчвал - разгледах им сайта в нета. Запазих си час и отидох. За щастие най-накрая разбраха какво ми е. Оказаха се 2 полипа, които ми пречат да забременея и в момента, в който лигавицата ми започне да се  удебелява (няколко дена след цикъла) и тези полипи започват да се хранят с нея и за това почва въпросното кървене. Бях много щастлива, че най-накрая видяха какво ми е. Просто самия факт, че мистерията е разгадана ме окрили. Януари планирахме операцията, но остана за началото на Февруари. Направиха хостероскопия и ето сега съм бременна, един цикъл след това. Това е моят опит с Фемина. А имам и позната, на която й казаха да маха здраво бебе в петия месец.... Ако искаш прочети в темата на Фемина най-добре, то няма кой знае колко мнения назад и ще видиш моите.  Peace

Ето я темата - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=114342.0 аз съм писала последните страници.

Някои са доволни, може да са попаднали на по-добър лекар, но аз лично не бих стъпила там за нищо на света.

# 697
  • Мнения: 958
Мерси много! Добре беше да го знам   bouquet

# 698
  • Мнения: 27
Здравейте на всички  Simple Smile Много съм притеснена вече съм в 7с.3.д в 6с.8д. ми се появи светло жълтеникаво течение след два дни бях на преглед но течението вече беше по тъмно докторката каза да пия дуфастон пия ги от три дни днес сутринта си помислих че вече е спряло до сега пак се появи.Някой имал ли е такъв проблем и колко продължи много се притеснявам.Имам и болки ниско долу но те са от самото начало доки каза че е от самия процес.Петък съм на преглед но не знам дали да чакам до тогава,въпреки че тя е запозната и с болките и течението.Това ми е първа бременност и съм страшно притеснена за всичко  Sad Sad Sad



П.С кагато започна течението ми беше дата за цикъл възможно ли е да е от това. . .

# 699
  • варна
  • Мнения: 1 228



За моя БХС ще ми вземат кръв при АГ и ще си занеса пробите в Терапията(Варна)

Кръв се взима направо в терапията ,никой няма да ти разреши да разнасяш кръв  Peace


Може да ти вземе кръв и твоята АГ  Peace Ходих на преглед с моя приятелка(тя е при същата докторка) и взеха кръв там и занесохме пробите до терапията.Нямаше проблем  newsm78

Може някъде така да практикуват ,с предишната ми бременност доктора ме прати да ми вземат кръв в лабораторията и част от нея искаше да занеса до Хеи но в лабораторията ми казаха че не могат да ми дадат да разнасям кръв .Затова го казах иначе ,всичко е възможно.


Здравейте на всички  Simple Smile Много съм притеснена вече съм в 7с.3.д в 6с.8д. ми се появи светло жълтеникаво течение след два дни бях на преглед но течението вече беше по тъмно докторката каза да пия дуфастон пия ги от три дни днес сутринта си помислих че вече е спряло до сега пак се появи.Някой имал ли е такъв проблем и колко продължи много се притеснявам.Имам и болки ниско долу но те са от самото начало доки каза че е от самия процес.Петък съм на преглед но не знам дали да чакам до тогава,въпреки че тя е запозната и с болките и течението.Това ми е първа бременност и съм страшно притеснена за всичко  Sad Sad Sad



П.С кагато започна течението ми беше дата за цикъл възможно ли е да е от това. . .

Освен пиенето на дуфастон трябва и почивка ,не се натоварвай  Peace

# 700
  • Мнения: 566
Момичета, има нова тема, вече може да пишете там.

# 701
  • Мнения: 27



За моя БХС ще ми вземат кръв при АГ и ще си занеса пробите в Терапията(Варна)

Кръв се взима направо в терапията ,никой няма да ти разреши да разнасяш кръв  Peace


Може да ти вземе кръв и твоята АГ  Peace Ходих на преглед с моя приятелка(тя е при същата докторка) и взеха кръв там и занесохме пробите до терапията.Нямаше проблем  newsm78

Може някъде така да практикуват ,с предишната ми бременност доктора ме прати да ми вземат кръв в лабораторията и част от нея искаше да занеса до Хеи но в лабораторията ми казаха че не могат да ми дадат да разнасям кръв .Затова го казах иначе ,всичко е възможно.


Здравейте на всички  Simple Smile Много съм притеснена вече съм в 7с.3.д в 6с.8д. ми се появи светло жълтеникаво течение след два дни бях на преглед но течението вече беше по тъмно докторката каза да пия дуфастон пия ги от три дни днес сутринта си помислих че вече е спряло до сега пак се появи.Някой имал ли е такъв проблем и колко продължи много се притеснявам.Имам и болки ниско долу но те са от самото начало доки каза че е от самия процес.Петък съм на преглед но не знам дали да чакам до тогава,въпреки че тя е запозната и с болките и течението.Това ми е първа бременност и съм страшно притеснена за всичко  Sad Sad Sad



П.С кагато започна течението ми беше дата за цикъл възможно ли е да е от това. . .

Освен пиенето на дуфастон трябва и почивка ,не се натоварвай  Peace


Ами през по голяма част от деня си лежа, а ако не лежа съм седнала.Надявам се всичко да отмине Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 702
  • Мнения: 45
Stasi91,  аз имах такъв проблем с 1вата бременност и съмнението беше за кървене. Но ми направиха микробиологоя и се оказа гъбична инфекция, нещо, което никога не съм имала и доки го обясни с промяната на средата. Тогава ми изписа някакви вагинални таблетки. След това не съм имала проблем.
най-верочтно не е нищо страшно, не бързай да се притесняваш.

# 703
  • Мнения: 5
Здравейте! Simple Smile
Ти къде живееш AnChoOo(ако не е тайна)? Аз, честно казано, не бих била във възторг да ме гледат на всеки преглед с видеозон. Peace Според мен от 3 до 5 видеозона за цялата бременност са абсолютно достатъчни(ако всичко си тече нормално). Но това си е просто моето мнение, който както му харесва. Hug
Някоя мама беше споменала(съжелявам, но не запомних коя Embarassed), че док и изписал някакви съмнителни лекарства срещу гадене. Аз не бих ги пила, колкото и да ми е лошо(а то ми е), но и това си е пак мое мнение. Peace
Лека вечер! Hug
Здравейте, малко съм нова и не знам дали цитирам правилно, но ще свикна Embarassed
Съгласна съм с Мелина 3, имам много близък лекар, който не е АГ, но е достатъчно навътре в нещата, за да ми каже , че за цялата ми бременност най/много 2 пъти трябва да си облъчвам плода с видеозон. Никой това няма да ви го каже, всичко се прави уж за по/ голямо внимание към майката, дрън дрън, всичко е за пари от една  страна и от друга да ни увреждат децата от малки ембриончета. Получават се генетични измененич от вълните, а след време детето може да има дихателн  проблеми, алергии и астма.  Аз съм малко от шантавите, дето искат всичко да им е  естествено и затова съм малко против тези неща. Аз влязох официално в 3/ти месец от началото на тази седмица. В петък ще съм на преглед , ще ми е втори. Първия преглед беше на 4/ти април, дори съжалих, че се съгласих на видеозон, но ми беше закъсняло едва 5 дни и исках да видя дали има бебе на 100 %. В петък ще ходим с таткото на преглед, трябва да си видя и кръвните изседвания и ще пиша след това. В момента не съм в БГ, ще се прибирам чак през август, а живот и здраве, не мисля да правя други прегледи до тогава. В БГ трябва и АГ да си търся, ще го мисля като му дойде времето.
Чета ви редовно момичета, но ми е много зле, постоянно и все съм в леглото 24 часа, вчера дори повръщАх, но не пия лекарства, мъча си се, Все пак всяко лекарство може да увреди бебо, а бебо е най/ важен. От всички неразположения при бременни,аз сякаш имам  99%. Нон стоп гадене, повръщане, запек,виене на свят, липса на сила, постоянна умора, липса на апетит, Като цяло маи почти нищо не ям освен плодове и препечени филийки. Да се надяваме, че до края на 3 тия месец и всичко ще отмине. Като смчтам по мои изюисленич сега съм в 11 г.с. Поздрави на всички мамчета, лека бременност и съвета мие  да не вземате лекарства за щяло и нещяло, а да приемате неразположенията като част от божия дар  да бъдеш майка   bouquet

# 704
  • Мнения: 27
Stasi91,  аз имах такъв проблем с 1вата бременност и съмнението беше за кървене. Но ми направиха микробиологоя и се оказа гъбична инфекция, нещо, което никога не съм имала и доки го обясни с промяната на средата. Тогава ми изписа някакви вагинални таблетки. След това не съм имала проблем.
най-верочтно не е нищо страшно, не бързай да се притесняваш.

Благодаря много за информацията днес вече нямам болки и течението почти го няма надявам се всичко да е наред петък пак съм на преглед и много ми се иска да чуя хубави новини.Ще помоля докторката все пак да ми направи и на мен микробиология ако не се сети да ми го предложи сама Simple Smile Наистина много ти благодаря Simple Smile Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт