Депресия??

  • 2 290
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 843
Абе, зайче -байче:-)) я, споко... детенцето ми гони година, а аз още се чувствам дебела.. само 6 кг има да свалям /  опитвам се да оптимизирам нещата, ще видим как/ 
  С първото ми дете , преди 20 години , почти 2 години не можех да се върна в килограмите. Е, започнах работа..и всичко си дойде на мястото. 


 Хич не се депресирай от това, макар , че и на мене ми се плаче понякога.
  И за да те успокоя... Hug  и двете ми приятелки качиха повече от 25 кг.  И си възстановиха теглото после. Или искаш БЕБЕ , или искаш тяло.  Двете неща ЕДНОВРЕМЕННО -. няма как.  Времето оправя нещата:-))
  Аз бях като фадрома.... ама кой ме пита.Simple Smile)   Оправям се, та чак се гордея!
Спокооооо, после ще си пишем за диети:-))

# 16
  • Мнения: 3 537
Нормално е ,недей да се шашкаш и тормозиш толкова,бързо ще мине.Още малко ти остава,мисли само хубави неща и се гордей с коремчето си,че на мен ми липсваше след като родих Mr. Green Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 3 390
мимка, явно е всеобщ синдром на бременните. Аз съм качила 14 кг, но изглеждам сравнително добре за бременна и пак не мога да се понасям.
И аз така се дразня като минавам покрай витрините на магазините... #Cussing out
Успокоявай се, че остава малко и това е!

# 18
  • Мнения: 4 362
Нормално ли е да изпадам в депресия още от сега ??
Не искам да излизам, чувствам се дебела, грозна. То като изляза само се ядосвам де нищо немога да си купа #Crazy
Нервна съм направо откачам Sick #Cussing out

Я да се стягаш  Crossing Arms какви са тези неща,ти си качила толкова малко килца само някакви си 8-9 кг,а какво да кажем ние с + 20  Thinking Без такива  Naughty И мен ме хваща такава депресия,но краят се вижда  Flutter Успокой се ,после ще има време когато да сме слаби и елегантни,сега не му е времето  Wink

# 19
  • Мнения: 554
Мимка, и аз съ така:( в 24 г.с. съм и съм качила 11 кила. Бях слаба , атлетична , със плочки на корема и със самочувствие на добре изглеждаща жена.  Сега съм дебела и се чувствам зле. На всичкото отгоре и куцукам и се клатя като пате заради херния, която се появи в следствие на бременноста.
Усещам се докато се разхождам че си сравнявам дупето със всяка една жена и когато тя е по - дебелогъза  се успокоявам с това... ужас ... никога не съм правила така:( Добре, че е мъжът ми .... неговите очи санай-прекрасното огледало на света.... в твх съм най сексапилната и красива жена . Ех ... няма начин... надявам се да си върна тялото.

# 20
  • Мнения: 6 164
Ооо, Мимке, ти докато се сетиш да се депресираш, той термина ти дошъл Joy ...

Ама я моля ти се да се взимаш У рЪце - след два месеца ще въртиш дупе и ще се фукаш с малката принцеса! Heart Eyes

То гадното време ти е повлияло явно.
А и после ще ти липсват тия дни на спане до обяд и глезене от всички.  Wink

# 21
  • Мнения: 7 186
И аз бях така. Чак депресирана не, но бях станала много емоционална, ей така и без причина ми се разваляше настроението понякога. Tired
Стига се притеснявай за фигурата си, ти си суетна и съм сигурна, че бързо ще си върнеш формата. Не е толкова страшно.
Сега гледай да си почиваш и да не се тормозиш излишно.

# 22
  • Мнения: 212
Нямах време за депресии, защото ходих на работа почти до края, колегите ми даже се шегуваха, че ще взема да родя в офиса. Никога, ама никога не ме е било срам и не съм се чувствала зле с корема. Сега така ми липсва... Иска ми се да си го погаля, да го почешкам (ейй, много ме сърбеше накрая  Mr. Green), да го ипъча гордо напред... а моя мъж все ми повтаряше колко съм хубава. По време на бременността си не съм обикаляла по магазините - купих си две рокли и един огромен лелен панталон и така изкарах.

# 23
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Имаше една страхотна тема за депресията, но в момента нямам време да я търся...
Ако искаш - пусни една търсачка...имаше много хубави неща там...със сигурност ще ти подеиства добре!:)   bouquet

# 24
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Абсолютно нормално е. Аз бях същата и от 8- ми месец натам вече нямах търпение бебето да се роди.  ylinfant

# 25
  • София
  • Мнения: 401
И аз доста често си сменям настроението и съм станала много чувствителная и на моменти чак се дразня на себе си Confused! Явно е нормално Hug!

# 26
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Абсолютно нормално е. Аз бях същата и от 8- ми месец натам вече нямах търпение бебето да се роди.  ylinfant
Същата работа беше и при мен Confused - минава и заминава.Като се роди бебо, няма да имаш време за подобни мисли, поне в началото.

# 27
  • Мнения: 517
Ох, аз изпадам още от сега в депресия. Много бързо качвам килограми Sad В момента съм си едричка..не дебела, но ми стигат само 5 кила и да стана дебела. А какво остава да кача 30 килограма:( Още от сега си мисля. че ще ме е срам да ходя по улицата като съм много дебела. Още от сега изпадам в депресия SadCry

# 28
  • София
  • Мнения: 5 758
Ох, и аз съм така! Не защото съм надебеляла кой знае колко (а и никога не съм била слаба), дори гордо бих си развявала коремчето, като почне да личи повече. Но съм много ревлива, нервна и просто се мразя понякога, защото знам, че трябва да се успокоя, за да е добре бебчо, а не става! Преди известно време такъв рев му ударих, без причина, че не можех да дишам! Мисля, че и времето оказва значение, дано скоро се запролети трайно и слънчо да ни помага! (но май го  дават сняг за следващата седмица  Sad )

# 29
  • Мнения: 99
Май всички минаваме по-този път с настроенията...Аз и двете бременности качвам от 48кг на 80 спирам да се меря(няма смисъл) И представи си как се чувствам, но...това е живота.Първият път си ги свалих за 4-5 месеца,даже да не кажа изглеждах по-добре от преди, но сега ето вече година ще стане и не,че съм дебела,54 кг съм, но не мога да се гледам, все нещо не ми е наред,много добре те разбирам...
Просто не мисли за това, хапни нещо сладко, огледай се по улиците колко дебели и безформени "НЕбременни" има.При мене това много помагаше Crazy
Като се роди дребосъчето живот и здраве всичко ще си дойде на място.
Желая ти лека бременност и по-ведро го давай!

Общи условия

Активация на акаунт