"Песен за огън и лед" - 8

  • 30 061
  • 745
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 10
Кой е той? #Crazy

# 616
  • Варна
  • Мнения: 18 048

Сир Шадрич, Лудата мишка. Странстващ рицар, когото беше срещнала Бриен. Той търсеше Санса заради наградата, която дава Церсей.
А в тази глава се е устроил като домашен рицар при Петър, Санса и Миранда в Лунната порта.

# 617
  • Мнения: 10
 Благодаря,трудно ще я прочета на английски,но ще опитам. Peace

# 618
  • Варна
  • Мнения: 18 048
Благодаря,трудно ще я прочета на английски,но ще опитам. Peace

Ами може да опитам да я снимам с фотоапарата, но не знам дали ще излезе добре, че шрифта е дребен, а страниците пожълтели. Ако не се намери на български до утре, ще го направя. Peace

# 619
  • Мнения: 928
Мисля, че я няма никъде главата на Алайн (след "Принцесата в кулата") в нета. В книжния вариант си е там. Явно първият, който я е сканирал и качвал е направил този пропуск, а останалите просто са ползвали въпросния първоизточник, вместо самите те да си правят труда да сканират книгата.

# 620
# 621
  • Варна
  • Мнения: 758
За мен е перфектно, особено пред алтернатива да го чета на английски  Laughing

# 622
  • Варна
  • Мнения: 18 048
Липсващата глава на Санса:

http://sansa.snimka.bg/other/alayin.819077.33214736.big#

Последна редакция: нд, 18 май 2014, 12:36 от Хексе

# 623
  • Мнения: 10
Хексе,ще ме приемеш ли за верен паж!?Обещавам да ти лъскам бронята ,да храня коня  и да чистя меча ти!А и ще одирам дивеча! Praynig   bouquet

# 624
  • Мнения: 1 604
Препрочетох първите няколко реда от главата. И сега се сетих, че откакто Санса отиде в Гнездото стана много по остроумна. Преди беше една такава смотана, но вече подбира доста по- на място репликите си. Това ми харесва.

# 625
  • Мнения: 10 028
Аз питах за Шадрич, но никой не реагира. Дали е загрял коя е Алейн?

# 626
  • Мнения: 10
Едва ли.

# 627
  • Варна
  • Мнения: 18 048
Хексе,ще ме приемеш ли за верен паж!?Обещавам да ти лъскам бронята ,да храня коня  и да чистя меча ти!А и ще одирам дивеча! Praynig   bouquet


Една романтична екскурзия до Арбор е напълно достатъчна.  Laughing

# 628
  • Варна
  • Мнения: 18 048
Аз питах за Шадрич, но никой не реагира. Дали е загрял коя е Алейн?

Може и да не е загрял веднага, но сигурно ще се досети. Любопитно ми е какви интересни истории е разказвал на Петир сир Осуалд.

# 629
  • Мнения: 10
Видях че някой се е възползвал от Санса.Вече не е девица.Чичко Петир или гадното Джофри!?

Общи условия

Активация на акаунт