Ясна е и майската ни диагноза - обхванати сме всички от книжна психоза!

  • 17 754
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Много, ама много ви завиждам и все неблагородно  Laughing Heart Eyes
Нали ще правите нова игра на лято  Praynig

И аз днес това си мислех, дали няма да ни огрее и нас  Embarassed Много се надявам,, да измислите нещо и за отсъстващите, ама редовно надничащите  и облизващите се като гладни котета и за нас една игричка лятото. Под наслов - С книжка от другарче, да си печем дупето на морето!!!
Мария, ти кога ще акустираш на Варненския бряг тази година?
Аз планирам засега края на юли до средата на август, живот и здраве де.
И тоя път си мечтая за една разходка в морската с Нели под ръчичка  Hug, защото още ми е пред очите как стоеше на шадравана пред общината и чакаше някоя варненка да я разпознае и да й се обади. Heart Eyes

# 61
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Пращай ми енергия, идеи, пиши в тая тема, тцтцтцтц  Crossing Arms Mr. Green

И моето другарче никак не пише ....  Tired
аз не пиша често, но това не означава, че не надничам тук често  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Подаръка за моето другарче тръгва веднага след празниците  Grinning

Нели, наистина чудна изненада си спретнала на Гигова  Heart Eyes
Нези, благодаря ти, че ме насочи към тази темичка.. Тооолкова сте готини всички  Laughing Hug

# 62
  • Мнения: 10 757
Пуснах анкета, Нарче Hug

За лятото аз още не съм решила... Така и ще гласувам  Party

И аз ще пращам след празниците   Grinning
Какво пък ми пречи да пращам към Ямбол? Нищо  Whistling
Още повече, че градът отговаря на жокера ми - по-надалеч от 50км, по-малко от 400  Mr. Green

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 13 593
Гласувах с "ДА" в анкетата - за подаръци, винаги съм готова.
Може темата да е с надслов: Лятото на плажа с книжка в ръка - подарък чуден от юлската игра   bouquet

# 64
  • Мнения: 118
Здравейте, момичета! Да ни е честита новата тема, сигурна съм, че ще я напълним само с хубави емоции. Аз да се похваля, че днес ми е свободен ден ииии отивам на лов за подаръци HugМоето другарче да очаква изненади съвсем скоро  bouquet

П.С. Гласувах с "Да"

# 65
  • Мнения: 1 831
Гласувах с "Все още не съм решила" много ми се иска да има игра, но самата аз не съм сигурна дали ще мога да участвам  Peace


Какво пък ми пречи да пращам към Ямбол? Нищо  Whistling

Миж, кой е от Ямбол?

# 66
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452

Какво пък ми пречи да пращам към Ямбол? Нищо  Whistling

Миж, кой е от Ямбол?
аз  Mr. Green

В анкетата гласувах с "ЗА", разбира се...  Hug

Последна редакция: вт, 29 апр 2014, 13:53 от Мария.Ч

# 67
  • Мнения: 1 601
И аз гласувах в анкетата . Благодаря ти Миж , че я направи  Hug Hug Hug

Ама съм убедена , че няма да познаете как съм отговорила  Joy Joy Joy Охххх много ясно че с ДА , щом е за подаръци ако зависи от мен всеки месец ще има  smile3521

# 68
  • Мнения: 1 831
Мария.Ч aз съм от Елхово, и отделно съм Сливенска снаха така, че в Ямбол сме доста често някой път може да направим среща на по кафе Grinning

# 69
  • Мнения: 5 776
Благодаря ви, благодаря ви
Естествено гласувах с 'да'  Grinning

Живот и здраве ще акостираме в средата на юни и ще останем до края на август. Ще си чукнем пак книжна срещичка, нали  Heart Eyes

# 70
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Момичета,  Hug Heart Eyes, здравейте!

 Доста пишете през деня, а аз не мога да чета по това време  и сега ми се насъбрало много. Но то е все хубаво и не мога да чета по диагонал, чета наред.

Гигова, не се шашкай. Заслужаваш това, което ти се случва.  Hug

 Мислех, че ще се усетите, че не  е Гигова моето другарче. Тя получи пакет в понеделник. Няма как, в случай, че томболата е теглена късно в събота, в понеделник някой вече да има изненада. Другия вариант е аз да съм нечестна и да съм теглила само моето другарче и да му пратя подарък.  Stop Това няма как да стане.

 Подаръкът ми към Гигова беше замислен отдавна, но внезапно реших, че ще го пратя в петък, за да изпревари почивните дни и затова така рано в темата имаше книжен подарък.

 Другата седмица дали ще има вече момичета с подаръци?!  Grinning Аз няма да пратя още. Рано е.

 

И тоя път си мечтая за една разходка в морската с Нели под ръчичка  Hug, защото още ми е пред очите как стоеше на шадравана пред общината и чакаше някоя варненка да я разпознае и да й се обади. Heart Eyes

Зори, изненада ме. Как помниш, че съм стояла до варненския шадраван? Наистина беше така. Бях с дъщеря ми, стояхме и се любувах на варненския център, на тъпите и нахални гларуси.  Laughing
С удоволствие бих се срещнала с теб и варненки, обаче не знам ще се случи ли. Дано да го осъществим!  Hug

 В анкетата аз гласувах с ДА! За мен не съществува друг отговор. Малко е замрял сезонът, всеки почива, отсъства, но не е невъзможно да има игра. Може съставът да е по-разреден.

  Kissing Heart

Последна редакция: вт, 29 апр 2014, 14:36 от neli mar4

# 71
  • Мнения: 10 757
Аз ще пращам след празниците - 7-8-9 май, там някъде  Mr. Green

Зачудих се обаче за книгата - уж бях решила коя да е /тематиката ми е голяма слабост Party /, но нали първо взех подаръка и една от другите книги от списъка по- ще се връзва тематично, та сега се двоумя  smile3506

А кое ли е моето другарче?  newsm78
В никого не съм се усъмнила, никакви улики не водят към него...  Thinking
Като си спомня само Нара как ме изненада предишната игра  Party

# 72
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Тъкмо влизам да честитя подаръчето-книжка на Гигова и виждам,че изненадата била съвсем друга... Simple Smile
Нищо,да ти е честито- удоволствието започва при теб по-рано   bouquet

Нели знае как да предизвика вълна от емоции И  радостни мигове  Hug
А при теб как са нещата другарче?Не битовите,другите...... Hug Hug Hug

За анкетата вече гласувах:разбира се без вас накъде... HugЮли,август когато и да е,щом на нас ни е добре....ха-ха и на рима го докарах.. Joy

# 73
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Мария.Ч aз съм от Елхово, и отделно съм Сливенска снаха така, че в Ямбол сме доста често някой път може да направим среща на по кафе Grinning
С най-голямо удоволствие, LofYou  Laughing
P.S. Само за инфо - аз съм (бивша) сливенска снаха, а освен това работя по пътя Ямбол – Елхово, т.е. Птицекланицата в Окоп  Laughing

# 74
  • Мнения: 10 757
Като стана дума и аз да си кажа най-честите релациите - Поморие/Бургас, Хасково и Дупница - ако има някоя съфорумка от тези градове, да сФирка  Hug

С Нара вече сме се разбрали за лятна биричка  Hug Други бургазлийки май няма...  Rolling Eyes
А поморийки?  Wink

Общи условия

Активация на акаунт