По няколко зъба наведнъж

  • 2 312
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 98
И при нас тръгнаха наведнъж кучешките зъбки и е много нервна ,но чай от лаика доста помага.

# 16
  • Мнения: 2 407
При нас са 2 долни !

# 17
  • Мнения: 1 489
При нас излезнаха трите кътника наведнъжи после кучешкити два по два. Трите кътника ни дадоха зор,но с кучешките сме нямали проблем.

# 18
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
На Руми й излезнаха четири пъти по 4 зъбчета.Само с кучешките сме видяли зор.Сега чакам последната четворка Wink

# 19
  • Мнения: 539
аз да ви питам нещо щом сте изкарали зъбки вече-моя син от 2 месеца постоянно е крив и лапа и дъвче всичко,но от 1-2 седмици наобед като стане просто настава някакъв кошмар-плаче,нищо не го успокоява,не иска да яде и пропуска обедното хранене,не иска да види лъжица,едвам му давам малко пюренце,аз вече губя контрол и му повиквам малко,знам че го болят детето венците ама съвсем откачам.Нормално ли е и има ли проблем че яде по-малко?

# 20
  • Мнения: 306
ох,ами ние-на 1г.и4м.-1во зъб4е,а сега,на 1г. и 10мес.по4ти вси4ки наведнъж!добре,4е е герои,милата ми,понася го сравнително добре!венците и са доста закоравели ве4е и мъка,мъка,но мажем с КАМИСТАД гел и и минава! Cry

# 21
  • Мнения: 1 393
И ние имаме 3 зъба за около 2 седмици и в нас са писъци и ревове,ама какво да се прави -детето расте  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт