"Бурята" приключи, започна Урагана - Уилям Леви и Химена Наварете

  • 39 215
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 968
Как, коя .. това е известната Афродита  hahaha

# 16
  • Мнения: 2 519
е как коя е Мони Видене..всеизвестната Афродита...гадателката,която предсказа първото левиретово чедо... Joy

# 17
  • Мнения: 93
ааа ..ами защо тогава афродита,така и е прякора сигурно  Mr. Green човек да се обърка...защо е тази гавра с гръцкото божество  hahaha

то и в бг имаше някаква и тя с това име...как беше...казваш си рожденната дата и името и същите данни на човека до теб....и тя ти предначертава живота 10 години напред  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 7 538
 Боби,мерси! Peace

Явно Ели го е ескортирала до Маями.... newsm12 Може би репортерите на Телевиса от вчера не са чули добре и са дали своя интерпретация...
То от едно летище като има разминаване ....представете си ...как е за всичко друго.... newsm12
То и на ушите си не може да вярва човек.... Naughtyтакива лъжи чува....затова само на очите и усещанията си....... Peace


Скрит текст:
Аз искам да пиша на Олинто.../замислям се и за Иван....  newsm12/за всичко,което по скоро  не харесвам   в Бурята...понеже си мисля,че ще  обърне внимание и може да отговори.А и трябва да си кажа,за да приключа с тази Буря.... Ще седна тия дни ,докато съм в почивка,но ще ми трябва съдействието ти,  Кате.... Praynigако има възможност да е на испански...!!! newsm12

Последна редакция: вт, 29 апр 2014, 22:53 от iss0o

# 19
  • Мнения: 7 538
    love001    ERES LA PERFECCION





Скрит текст:
Wink hahaha

Televisa Es el hogar de los secretos de  William LevyErrez estúpido

Последна редакция: вт, 29 апр 2014, 21:46 от iss0o

# 20
  • Мнения: 2 519
e хубаво тя си е отишла с него...и си го връща...и пак ми идва на ум въпроса..за ощастливената мис Наварете...койй тоя момък...мира не ми дава  hahaha

# 21
  • Мнения: 7 538
e хубаво тя си е отишла с него...и си го връща...и пак ми идва на ум въпроса..за ощастливената мис Наварете...койй тоя момък...мира не ми дава  hahaha

Той отиде сам....Ели,се ПРЕДПОЛАГА, след ангажимента и на 23.04.последните снимки  и туити са оттогава ...
За момъка.... Wink Thinking Загадка....добре се крият явно.... Wink

А не може ли да е щастлива от нещо друго????От края на лъжите и новите хоризонти пред нея...например... newsm78

Ако нещо се е случило и е сложила край ...ще трябват много извинения за "лъжливите ,красиви очи" най-слабо казаното, от всичко що се каза .... Thinking Thinking Thinking

Последна редакция: вт, 29 апр 2014, 22:06 от iss0o

# 22
  • Мнения: 2 519
много лошо се закопа под земята...вече  hahaha по-лошо от това няма накъде,тези очеиняма да я спасят Mr. Green

# 23
  • Мнения: 7 538
Ако казват нещо ново....защо е бил в  Мексико...???? Praynig Praynig Praynig

# 24
  • Мнения: 93
Ако казват нещо ново....защо е бил в  Мексико...???? Praynig Praynig Praynig


ами това пак е същото  Mr. Green
не казват защо е там..за да уредят някои неща и сега тръгвали...говори в множествено число  Simple Smileказват,че са ги хванали..точно преди да се отправят към частния си полет за маями..
питат уилям за холивуд..той казва ако господ е рекъл скоро може и да ви зарадвам,обичам ви мацки
и това общо взето

# 25
  • Мнения: 93
много лошо се закопа под земята...вече  hahaha по-лошо от това няма накъде,тези очеиняма да я спасят Mr. Green
ще я спасят ..уви..не я мисли  hahaha

# 26
  • Мнения: 93
Televisa Es el hogar de los secretos de  William LevyErrez estúpido

именно заради това съм най голям фен... hahaha  sex machine направо  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 519
много лошо се закопа под земята...вече  hahaha по-лошо от това няма накъде,тези очеиняма да я спасят Mr. Green
ще я спасят ..уви..не я мисли  hahaha
да речем частично може би  Mr. Green ама великите фенки hahaha .... това големи гаври си бяха

тя на практика каза,че който вярва на подобни слухове,значи не я уважава...това звуча доста така точно и идеалистично казано ,ама ...само звучи  hahaha

обаче тако като хвърлям едно око...на съседните теми...само нашето заглавие се отличава  Joy Joy
ние ли сме най-откачените се чудя  hahaha

# 28
  • Мнения: 7 538
Боби,мерси! Peace

обаче тако като хвърлям едно око...на съседните теми...само нашето заглавие се отличава  Joy Joy
ние ли сме най-откачените се чудя  hahaha

Ооо, и  темата за лошите момчета в турското кино е уникат.... Peace страхотни мадами... Спорт,музика,политика ...абе всичко...Сладурки са!!!

Химена е млада,красива и интелигентна жена...Сама ще открие човека  до себе си и пътя си...НО това диване Уилям,...докога ще се заблуждава,че Живее!...Все е сам... Cry
Децата са различно нещо...и любовта към тях е различна.... Sad

Последна редакция: вт, 29 апр 2014, 23:06 от iss0o

# 29
  • Мнения: 8 533
ето и другия батко  hahaha да се уцелим триото веднъж момчета  Mr. Green

Хриси,страхотно заглавие...сте сложили...така още преди да вляза в темата съм туше  hahaha ,мерси за темичка  Wink

ее аз тъкмо да си кажа,евала бе уили свали макар и за малко каиша...и пак със евалата си останах..май ще престана да я използвам

Хименита хепиъст ден евър...прави сте,че не всичко е любов,може да се радва,че е изчела и затворила страницата..и сега да се наслаждава на почивката със семейството...нали Катето превежда...колко е привързана към семейството си и се стреми да прекарва колкото се може повече време с тях ...а вие ...все едно тя за уилям леви живее...всичко каквото направи с него свързано  hahaha или пък другата крайност...к..рва...лъжкиня...не знам си какво още...

Общи условия

Активация на акаунт