Слънце, плаж, море и още нещо ... СЕПТЕМВРИйките готови са за лятото горещо!

  • 56 914
  • 722
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 217
Аз също нямам преведени пари днес  Whistling
Рошли, кухнята е от 6 месеца във Варна. Вчера питах касиерката (при която си купувам купоните). Успех с квартирата, че сега тук е сезона и дано намерите нещо изгодно и хубаво  Hug
При нас днес също има силен вятър, но ние си излязоме от 11- 12,50. Ако не е вятъра, сигурно ще е адска жега  Mr. Green

# 691
  • Мнения: 1 767
Аз така като гледам сигурно пари ще преведат на 3-4 юли, че в сайта на НОИ още не са нанесли данните за изплащане. Laughing Сигурно са го ударили на отпуски и те Grinning

# 692
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Лина,рано е за пари днеска.Според мен ще ги преведат на 03.07-Четвъртък.
ООф,Рошли и тука днеска духа много,ама ние излезнахме в 10 и в 12.00 се прибрахме,че иначе нямаше да остави брат ми и баща ми да спят,а снощи бяха нощна смяна.Сутринта в 7.00 стана и за 3 часа в нас направи хиляда бели.Първо отиде и дръпна кофичката с киселото мляко и е събори върху нео и по пода,после отиде да отваря и да ги бута да стават и накрая взе да дърпа и рита по вратата и да иска да излизаме и аз не го изтърпях и го изкарах.Сега спи,но като че ли малко утихна вятъра и като стане пак ще излезнем за малко.
Ей,писна ми от ненормалници.Някой точно сега реши да кърти и да прави ремонт и ако събуди Дени незнам.Отивам да разбера откъде е и да му го зачисля тогава ненаспал се да види той.

# 693
  • Мнения: 2 802
Здравейте и от мен  Crazy вчера никакво време нямах да седна  ooooh! постояно съм напред назад с детето, болници, паркове, градинки ... луда работа.
Все още съм с абокат и вече се побърквам ... взе да се зачервява и самото място и довечера ще питам кога ще го махат вече. Предполагам и много се надявам да е утре, понеже ще излезе натривката със сигурност и да ми дават вече нещо за през устата. Днес една част от нея показва, че съм имала някакъв чревен вирус, който най-често хващали децата в яслена възраст Shocked а от прекомерното пиене на АБ съм си докарала и Кандида в устата  ooooh! Те такова нещо не ми се беше случвало ... дано само лесно се мори, въпреки, че се съмнявам. Утре както казах ще излезе целия списък от натривката и дано няма нещо друго  Praynig До колкото разбрах от изследването много завишени са ми левкоцитите и СРП /с реактивен протеин/ който е 6 пъти над нормата  Shocked
Силви .. днес ми изписаха Фунгостатин, но сироп. Довечера ще го правя за първи път и ще видим ефекта. Реално налепи вече нямам, но още е червено гърлото и сухотата и дрезненето се усещат.


Прочетох ви малко диатонално, че доста сте писали вчера  Crazy

Танева, аз казах, че като се хвалим тук, после става обратното  Joy за това само ще се жалваме, както аз правя, че да се оправят нещата  Mr. Green
За малкия и кукуто нищо няма да казвам още  Whistling Mr. Green

Рошли ... и тук днес е ужасно, такъв вятър, че направо ще ни отвее ... къде е това лято питам???  Crossing Arms

Пари ще има на 3-ти в четвъртък!!!   Laughing

# 694
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Фейт,дано всичко е ОК и утре ти махнат абоката.Ако мястото е зачервено и започне да се подува трябва да се махне веднага и ако има още Аб да се прави се слага друг на друго място.

# 695
  • Мнения: 478
Пари чак на 3ти ще има. Днес е още рано Simple Smile
Поколоко мерси за информацията, значи да се позабързам малко със захранването на дребната, че до два три месеца да мога да я пиша и нея на кухня и да не се занимавам с готвене освен на закуски Simple Smile А като количество можеш ли да ми кажеш колко сипват? Стига ли да се нахрани детето или колкото да изцапат бурканчетата Simple Smile
Фейт бързо да се оправяш и дано да не излезе още някой бактерия от натривката и да ги уморите тази кандида бързо Simple Smile

# 696
  • Мнения: 217
Рошли, то дали ще стигне на детето, завсиси колко си хапва. На Пламен му стигаше. Зависи и коя лелка ще се падне, едни пълнят бурканите, други сипват колкото се води по грамаж порция на дете. Не съм сигурна в грамажа, затова ще снимам и ще ти кача, за какво иде реч. Пламен е още на кухня, понеже с общата храна не е свикна и не иска още  newsm78
П.С. Пламен има моменти, в които яде много  #Crazy тогава съм взимала купони за двойна порция, т.е. по 2 купона за ден. Но това е след навършване на годинката.
 

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 7 207
Ей,писна ми от ненормалници.Някой точно сега реши да кърти и да прави ремонт и ако събуди Дени незнам.Отивам да разбера откъде е и да му го зачисля тогава ненаспал се да види той.

Тишина се пази от 14.00 до 16.00!

# 698
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Лина,знам,но този продължава и сега.Добре,че Дени спа като пън и не усети нищо и допреди малко спа.Сега яде и излизаме,че вече вършее из нас.
Рошли,при нас в Търново сипват колкото е грамажа и бурканчета не може да се носят,а тук в Шумен пълнят бурканите и Дени понякога не може да ги изяде.Аз също вземам още кухня,че в нас не иска да яде всичко.

# 699
  • Мнения: 478
Данаека мен ме интересува грамажа във Варна тъй като от там ще трябва да вземам кухня, затова и повдигнах въпроса конкретно за варненската кухня.

Поколоко надявам се да му стига грамажа на Иво, а тя малката си пада злояда и на нея и половината на грамажа да и сипят пак ще и стигне. Преди малко и давам да опита банан, а тя милата толкова отвратена плюе и се мръщи  ooooh!

Зори как сте на морето, успяхте ли да измислите как да храните Нико ? Дано да си изкарвате добре и времето да е много хубаво цяла седмица Simple Smile

# 700
  • Мнения: 2 802
Фейт,дано всичко е ОК и утре ти махнат абоката.Ако мястото е зачервено и започне да се подува трябва да се махне веднага и ако има още Аб да се прави се слага друг на друго място.



Днес следобед го махнаха по спешност ... започна да става червено мястото и да ме боли, та хукнах към болницата  Crazy Стискайте палци утре да излезе най-накрая тази натривка, че ми писна с това чакане и ходене на ден по сто пъти  ooooh!
За капак си имам гъбки И от долу ... не е ли весело ми кажете  Mr. Green

Зори си изкарва добре ... гледах снимки у фейса, хич не я мислете  Mr. Green

Колкото до ремонтите ... не ме питатйте. От вече две седмици комшиите с/у нас правят огромен ремонт и хилтито до 14 часа е на лице  ooooh! за капак и под нас има нов наемател тийнеджър, който си слуша музика когато и колкото силно иска  ooooh! един път му направих забележка, чакам следващия  Crossing Arms

# 701
  • Мнения: 1 767
 Ох Фейт, никак не ти е лесно, дано бързо излезе натривката и лечението да премине по-гладко и спокойно и предимно в домашна атмосфера. Ти с антибиотика сигурно ще убиеш някои гъби, но за да не никнат и на други места е добре да приемаш и пробиотици. Аз винаги с антибиотика вземам и пробиотик иначе гъбясвам долу. ooooh! Този вид гъбки на това място успявам да моря само с лекове от сорта на полижинакс и гинопеварил. Изчезват без проблем след лечение.
   Иначе и аз днес си пуснах един гърлен секрет с антибиограма. Сигурно ще стане тези дни. Не е натривка, така че ще е по-бързо.
   Данаека, много пъти съм имала проблема с ремонтите на съседи в следобедно време. За съжаление за нашата община времето между 14 и 16 часа не е нормативно установено като часови диапазон, в който не трябва да се вдига шум. Всяка община приема наредба за обществения ред. Ето линк към наредбата на нашата община.
  http://www.veliko-tarnovo.bg/obs2011/index.php?option=com_conten … -11&Itemid=58
  От чл. 3 надолу е интересната част.
   Иначе повечето общини имат в наредбите си и тези часове като време, в което не трябва да се вдига шум. Единственият вариант е да се разбере човек със съседите. Praynig
   Ето линк към положението в повечето общински наредби.
   http://pravatami.bg/2897
    Иначе след 23 часа ако се вдига шум в нашата Община и ако извикаш полиция глобата доколкото знам е 200 лв.
   
   

# 702
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Фейт,един абокат издържа не повече от 3-4 дни.Аз преди години от него си бях докарала Т и възпаление,че не знаех,че при най-малко съмнение,че нещо не е наред се маха и се сменя.
Силви,ние сме си в Шумен,но мисля,че от 14.00 до 16.00 е редно да се пази тишина навсякъде.В Търново засега съм нямала проблем със съседите и не съм се разправяла за това.
За шума след 23.00 часа и аз знам,че глобата е 200 лева,ама не се знае дали ще отвори някой на полицаите.Нашите са имали случай в 2 посред нощ ги викат,че има силна музика,те идват-тропат,блъскат,звънят,ама никой не им отваря и те си заминават без никакъв резултат.

# 703
  • Мнения: 1 767
Вярно, че си в Шумен съвсем забравих. Там е забранено вдигането на шум от 14 до 16 часа, така че спокойно можеш да си търсиш правата. Ето наредбата и не се оставяй да ви тормозят с Дени.
http://www.shumen.bg/doc/02C17.htm

# 704
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Мерси,Силви.Ако се наложи ще се разправям пак,ама то с цветнокожи,както им вика ММ наглава излиза ли се.До обяд и след 16.00 часа незнам какво правят,а точно в часовете за почивка им идва на акъла да правят ремонт.
ООф,аз сега видях сметката за водата и ми призля направо като видях,че имаме пак 25 лева близо.Предните няколко месеца имаме наполовина,а сега незнам да не би да сме поливали градина,че е още толкова.

Общи условия

Активация на акаунт