Велико Търново

  • 84 833
  • 757
  •   1
Отговори
# 720
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 618
Търся добър детски дерматолог и съм в задънена улица ...има ли във Велико Търново или да търся направо в Плевен.Някой да сподели от опит?

Детски дерматолог и аз не зная, но добър кожен мога да препоръчам д-р Станимир Петров в Горна Оряховица - кабинетът му е зад читалището  Simple Smile

# 721
  • Мнения: 1 490
Благодаря на всички  Hug

# 722
  • Мнения: 822
Ако познавате някой, който си търси/ще си търси квартира от новата 2015 г. -
Скрит текст:

Steli, направо в Плевен... тука няма шанс...

# 723
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Здравейте,
днес къде ще има празник за Хелоуин?

# 724
  • Мнения: 822
Здравейте,
днес къде ще има празник за Хелоуин?

Май в Мола.  Peace

# 725
  • Мнения: 11 576
В бившата Смехоландия ще има парти за малките от 18.00 Вход- 6 лв. с някаква консумация.
За големите Mr. Green знам че ще има в боулинга, Воуг и Спайдър.

# 726
  • Мнения: 873

31.10.2014


"ВиК Йовковци" ООД, гр. В. Търново уведомява своите абонати, че поради авария на магистрален водопровод (φ 1000) в землището на с. Присово  ще бъде спряно водоподаването за община Велико Търново до 12:00 ч. на 02.11.2014г.

Извиняваме се за причинените неудобства.

При възможност водоподаването ще бъде възстановено по-рано.

# 727
  • Мнения: 116
Момичета,помагайте!
Къде в града има ел.уреди втора ръка-конкретно пералня?Сещам се един магазин на ул."Полтава",но не съм сигурна дали все още го има.

# 728
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
На Ниш отвориха някакъв такъв магазин, доло-горе срещу магазин Универсал.

# 729
  • Мнения: 28

31.10.2014


"ВиК Йовковци" ООД, гр. В. Търново уведомява своите абонати, че поради авария на магистрален водопровод (φ 1000) в землището на с. Присово  ще бъде спряно водоподаването за община Велико Търново до 12:00 ч. на 02.11.2014г.

Извиняваме се за причинените неудобства.

При възможност водоподаването ще бъде възстановено по-рано.



Ама от кога? В тази връзка ли е спирането на водата днес? Знаете л нещо?

# 730
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Още от късно снощи е спряна водата.

# 731
  • Мнения: 187
Момичета,помагайте!
Къде в града има ел.уреди втора ръка-конкретно пералня?Сещам се един магазин на ул."Полтава",но не съм сигурна дали все още го има.


Има го още този магазин. За друг не се сещам в момента. Знам, че в Г. Оряховица има със сигурност

# 732
  • Мнения: 1 710
Момичета, знаете ли къде се продават ноти, дали има в Търново?

# 733
  • Мнения: 14 373
Момичета,помагайте!
Къде в града има ел.уреди втора ръка-конкретно пералня?Сещам се един магазин на ул."Полтава",но не съм сигурна дали все още го има.


Аз преди 2 години си купух от един майстор. Много коректен, даде ми една година гаранция. Ако искаш ще ти пратя телефона на лични.

# 734
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719

31.10.2014


"ВиК Йовковци" ООД, гр. В. Търново уведомява своите абонати, че поради авария на магистрален водопровод (φ 1000) в землището на с. Присово  ще бъде спряно водоподаването за община Велико Търново до 12:00 ч. на 02.11.2014г.

Извиняваме се за причинените неудобства.

При възможност водоподаването ще бъде възстановено по-рано.



Ама от кога? В тази връзка ли е спирането на водата днес? Знаете л нещо?
Еми нали в съобщението пише, че цялата община няма да има вода и ги пише датите, няма за какво друго да е спряна днес водата.... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт