Ами аз съм близнак(момче) и имам сестра-близначка. Еми при мен беше същото до 10-11 годишна възраст. Спомням си, че тя постоянно вървеше след мен, аз я блъсках, удрях и след пет минути пак. И не си спомням как точно стана "раздялата", но си спомням как майка ми и обясняваше, че заради нея момичетата не ме харесвали. Как тя като върви постянно и като ме прегръща постоянно няма да ме забележи нито едно момиче и т.н. В последствие тя се одръпна. Е в гинмазията седяхме на едни чин, но то е разбираемо. И все пак имаш късмет, че не са един пол, че там раздялата е трудна, особенно при момичета. Имам спомен как две си бяха харесали едно и също момче, че той се беше взел в чудо  #Crazy

За момента бих те посъветвала да излизате с бащата на разходка, той да води момчето а ти момичето. Като таткото е отпред.  Така ще го гледа и ще е спокойна. Поне това си го спомням от моето детсво. Друго, което може да пробваш е да като ги разделиш да й казваш, че той е с татко си по-мъжка работа и като я свършат ще се върне.