Новите ни козметични похождения 57

  • 63 053
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 176
Visionnaire е разкошен крем! Ако ви е тежък за дневен, ползвайте го за нощен.  Peace
Аз го ползвам и за дневен, и за нощен. Много добре хидратира, изглажда и подхранва кожата.   Heart Eyes

# 721
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427




# 722
  • Мнения: X
Visionnaire е разкошен крем! Ако ви е тежък за дневен, ползвайте го за нощен.  Peace

Не ги разбирам аз тези дневни кремове без фактор.

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 266
rajnaa, парфюма от Бургас ли го купи? След думите ти, че си влюбена в него и отзива на densi много ми се иска да го подуша / а май и да го притежавам!/.Само тази част за цената малко ме смущава. Дай ориентир, моля! Praynig
Не съм rajnaa, но Жестоката Гардения е ексклузив на Герлен и се продава само в определени бутици по света на жестока цена, което не знам точно в момента колко е /400 лв. го виждам по сайтове за 75 мл. без доставка/. Такива редки парфюми не е добре въобще да се пробват, за да не си вкараш беля  на главата.  Hug
http://www.guerlain.com/int/en-int/exclusive-collections/lart-et … -de-parfum-bottle
Парфюмът го донесе ММ от Франция, цената му е някъде около 190 евро. Както каза по горе Дени, парфюмът не е масовка. Лично аз казах си го пожелах на сляпо, не съм го мирисала - само съм чела суперлативи за него. Наистина е "моят парфюм" Simple Smile
И за да не всичко тотален спам и фукня, времето е скапано но аз съм оптимист  Grinning

# 724
  • София
  • Мнения: 901
Аз имам нова любов - гланцовете на Инглот! и мисля, че вече ще загърбя розовите нюанси и ще се насоча към по-топли прасковени  Flutter

# 725
  • Мнения: X


Мъжа ми каза, че му мирише на колофон  Crossing Arms.

# 726
# 727
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
НОВА ТЕМА

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=784926.new;topicseen#new

Последна редакция: вт, 03 юни 2014, 09:15 от TheBlackWidow

# 728
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Нещо линкът е на стара тема.

# 729
  • Мнения: 557
Линкът е към стара тема. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт