Домакини 38

  • 36 989
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 622
Ма ко погледни го откъм романтичната среда и не се ядосвай за неща не зависещи от теб!!!! Използвай ситуацията в твоя полза!

# 46
  • Мнения: 2 169
Ма ко, много неприятно това с тока  Tired Аз лично много мразя да нямам вода или ток, направо откачам  Crazy
Лейдибърд, конкретно този Ед е съвсем сам - сам си монтира камерите, и (уж) няма никакъв екип с него  Peace

# 47
  • при късмета
  • Мнения: 24 001
За козунака ме е яд. Утре ще ходим до село, че леля и лелинчо са си вече там. По Великден не можах да стигна до тях, а съм обещала да й правя козунак още от миналата година. Явно и тая няма да яде козунак от мен  ooooh!
Каква романтика? До свещи не опираме, като няма ток, че осветление имаме. И шефа е този който обръща нещата в негова полза, не аз  hahaha Като има телевизор и компютър ще ни остави поне за час. Сега ни беше впрегнал и двамата цял ден  hahaha Голф играхме, черен петър, сглобявахме роботи, четохме, играхме ние приказки, не помня още какво. Уплътни ни времето, ама се поморихме. После с баща му легнаха, аз слязох долу да видя какво е полжението и да сметнем разходите. За сега са малко, ще видим още какво ще излезе.
Та ме и надуха и измръзнах за капак.

Гледала съм 1-2 предавания на Ед. Твърди, че е без снимачен екип, но ако е вярно, трябва само да си пренарежда камери. И има далечни планове с него при които, няма начин да се върне за камерата, че да има записаното. Не вярвам, че е сам. Просто замисъла на предаването е такъв. За някои неща ина Дискавари не вярвам, нищо че са научен канал. Но пък ми е интересен и е един от най-гледаните вкъщи

# 48
  • Мнения: 11 622
Ма ко аз помня времето на режим на ток 4 има-4няма, че и в асансьор съм стояла  hahaha hahaha hahaha имах приятелки с деца....познай как стоиш с две деца под одеалото да ги топлиш...ама весело беше - младост! Не се ядосвай за козунака - друг път ще има!!!! Hug
Вио може и да е сам - света се крепи на лудите  Joy Joy Joy

Последна редакция: нд, 04 май 2014, 23:57 от Ladybird_

# 49
  • при късмета
  • Мнения: 24 001
Помня, помня режима на тока. Живеех на 17 етаж  hahaha Прибирах се каталясала от тренировка, точно като е спрял  hahaha При нас беше 1 час има 3 няма или обратно, но беше 1 към 3. И сменяха  по някое време в колко часа ще има и в колко ще спира. 3 часа мисля, че сме били бз ток, защото и като го издърпаха час напред, пък се качвах пеша, че трябваше иначе 2 часа да стоя долу.

Майка ми още ни бъзика на "слез да хвърлих боклука"  hahaha Тогава това с пликовете го нямаше и всеки с коша отиваше да хвърли боклука до контейнера и си го прибираше вкъщи. Представяш ли си 17 етажа за един боклук  ooooh!

Люска, как е Петьо? Дано се оправя детето най-после  Praynig

# 50
  • Мнения: 11 622
Ма ко видя ли, че може и да се смееш при липса на ток  Hug Hug Hug Всичко ще се оправи - здраве да е!!!
Лус наистина не е писала... дано Петьо е добре  Praynig

# 51
  • София
  • Мнения: 2 265
Компютър ми е преинсталиран...

Петьо все още поддържа Т. Вчера му се появи хрема, днес имал разстройство, преди 30-на минути каза, че го боли ухото... Ако ухото не мине, имам АБ вкъщ...

Лека нощ!

# 52
  • Мнения: 11 622
Лека Лус  Hug Дано утре всичко е ок  Praynig Hug
Лека от мен момичета   bouquet

# 53
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Добро утро.
Лси, ще ти се карам.Вярно е , всяка майка си знае най-добре децата, но нещата нещо се влачат при Петьо.Много дни е с температура.Ти хубаво имаш аб , ама дали ще е този който трябва.Не ми се сърди , но Петьо е за лекар и то веднага.

# 54
  • Мнения: 2 169
Добро утро.
Люска, и аз мисля като Креми - заведете го да го погледне лекар  Peace
Ние се стягаме за детски рожден ден. Синдромът "няма какво да облека" работи с пълна сила. Синдромът "няма какво да обуя" - тоже  Crazy
Едит (10 минути по - късно) - влязох в едни стари дънки, с тях ще съм  newsm44
Хубав ден ви желая, аз отивам да купонясвам  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 05 май 2014, 08:50 от vio

# 55
  • Germany
  • Мнения: 7 937
Лус и аз мисля, че е добре да идете на лекар. Щом има и разстройство, с антибиотика ще раздразните корема още повече и ако не е подходящия ще се измъчи детето. Дано днес е по-добре!

# 56
  • Мнения: 11 622
Добро утро!

Лус как сте днес?  Hug
Вио весело купонясване!!!
Креми, Мони   bouquet
Тук напук на прогнозата грее слънце  Joy
Хуквам на разходка! Желая ви усмихнат ден!!!

# 57
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро.

Няма повръщане Петьо, разтройството беше на 2 пъти и това е. Преди лягане имаше Т и в 6 сутринта... Дига на всеки 6 часа, което пак е добре. Ухото засега не го боли. АБ със изтекъл срок на годност.... Хвърлих го - това означава, че повече от 1,5 години Петьо не е пил АБ. Ще чакам и днес. Утре ще сме на доктор или на 7 при нашата. Има апетит. Вчера изяде банан, изпи около половин литър айрян, 2 пъти по половин филийка хляб и половин краставичка.

Сега при нас на гости 5 приятелки на Миленка, снимат филмчето за домашна работа по испански, после ще снимат в кафене, в Метро и в парка... Малко им развалям кефа със присъствието си, ама няма как да излезем с Петьо, иначе ММ отиде при мама... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Вио, весело купонясване.

Калинка, човека сам ли пие кафе или ще черпи? Wink

Креми, ще го заведа на лекар утре Peace Много хубаво изглеждаш, според мен от както сме се виждали свали поне 10 кг как минимум

На всички приятен ден.

# 58
  • Мнения: 11 622
Хайде на второто кафенце  smile3546   food010
Лус човека ни приканва на кафе, пък ще черпи - де ша ходи  Joy Не се притеснявай повече за Петьо - преборил се е с каквото е било!!! Така се създава имунитет!!! Ако времето е без вятър - смело излезте на кратка разходка - и за двама ви ще е добре!!!  Hug
За закуска правих пържени филийки, има още пълнени чушки...., ако не достигнат ще направя омлет - та всичко ми е наред и излизам в градината докато не е заваляло  Joy Днес е почивен ден при нас, но утре е делничен.
Ма ко весела разходка до село ви желая!
Марче вече ще чакаме завръщане...
Вале вие на къде се разхождате?
Мони как сте вие?
Хортензия къде зачезна?
Морена давай идеи за вкусотийки!!!
Смърфи и Контеса спинкат...
Плами и Бомболина де ли се забавляват?!?!
Креми ти пак почна тренировките...  Peace
Тити какви вкусотии направи?
Кокона как са беболините? Май не ти остава свободно време... Hug
Като извод - много ми е приятно с вас  Hug
Хубав ден!!!!

Последна редакция: пн, 05 май 2014, 12:22 от Ladybird_

# 59
  • Мнения: 644
чакам с нетърпение да се прибера на бг и готвенето да е по рядко.
Уф днес пак трябва да се ходи на пазар и мисля какво да се готви.
Вчера се тикнах в едни къси панталонки и пощурях,То стърчат едни грозни целулити.
Мисля за някакви процедури в бг.Някой ако е ползвал нещо да каже.

Общи условия

Активация на акаунт