Домакини 38

  • 37 036
  • 729
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 6 093
Добра вечер Simple Smile
Честит първи рожден ден на Гого !
Честита годишнина Вале !
Дробчето изпържено и изядено, с таратор Simple Smile Бира след седмица като спрат да ни дерат гърлата .
Сега се отдавам на почивка с правилника.Няма да се давам решила съм ще ставам шофьор .
Тите , наистина е неприятно да те терсят само когато им изнася.Ама то май почти навсякъде е така.Аз още нямам офиц.инфо какво ще става с мен от 1 юни , дали ще ми пуснат неплатения за дете или обикновен.
ма ко е само за нас отделен подфорум ли  newsm78
Марчева  Praynig Praynig драсни поне ред .

# 661
  • Sofia
  • Мнения: 21 728
О, Крем, не съм се оплакала.  Grinning

Джейми, темата е в "Правилата". Цялостна реформа.

# 662
  • Мнения: 644
Тъй говорих с майка.Хапнах пържени картофи с една салатка домати и краставици.А и аз във фритюрник ги пържа.Имам и тук,и на бг.
Следобяд спах с тоя антибиотик.Сега ще ми се приспива нон стоп.
За детето има супа.

# 663
  • Мнения: 644
Ама пихте по бира и заспахте с картофите.Бързо тук !

# 664
  • Мнения: 2 169
Еййййййй, само примлясквам с вашите картофки. Много обичам картофи - айде да не е всеки ден, ама през ден мога да ям и няма да ми омръзнат.
Разходих си новия панталон, фръц  Heart Eyes Всички останаха очаровани, пак фръц  Laughing
Не знаех, че ще ни местят темата в друг подфорум, не ми и пука особено. Големи реформи, голямо чудо в тая бг-мамма ooooh!
Люска, отпусни се и ще се справиш с езика  Peace Съществува така наречената "езикова бариера", благодарение на която много повече разбираме, отколкото говорим чужд език. Затова не се притеснявай - джасай си смело английския, ще се разберете  Hug

# 665
  • София
  • Мнения: 9 888
Това Марче напарво ме притесни, казвам ви, къде зачезна, обикновено вечер се разписва.
Така, изядох света тая вечер, не спрях. Отдавна не бях преяждала от нерви. Браво на мен! Свиня.

Люси, страхотна си и ще се справиш!
Джейми, благодаря!
Гвендолин, благодаря и на теб, радвам се, че се появи!
Ако на някого не съм благодарила за поздравите, да се чувства благодарЕн! Laughing
Боли ме един бъбрек, сигурно е от преяждане. Sick

# 666
  • при късмета
  • Мнения: 24 122
Легнаха моите най-после
Марче, появявай се да кажеш какво стана с олука, че днес как валя. Ако запушването е било близо до теб и олука не е поел водата, сигурно терасата ти е наводнена.
Вале, не си само ти и аз преживям, нищо че вечерях преди 2 часа
Вио, добре, че времето не ви е развалило напаира. Разхождай си новите дрехи и ще ти дойде настроението
Гвендулин, наздраве
Джейми, ако си си взела платения отпуск, не могат да ти откажат неплатен. Ама ще е хубаво неплатен да си вземеш, че с децата лятото ще ти трябва повечко.
Отивам да търся картинки на нарисувани нокти. Сложих си основата, приготвих лаковете за рисуването и нищо не ми идва като идея  Rolling Eyes що се захванах  ooooh!

# 667
  • Мнения: 99
Добра вечер, момичета!

Аз пък точно днес пропуснах да пържа картофи, а то било  форумно ядене тая вечер! Иначе и аз като Креми през вечер съм на тигана- пет манджи да има-те и картофи ще искат! Mr. Green
Опнала съм се на дивана, че краката ме болят от хойкане. Кръстосахме целия град с дружката, всички молове и магазини овършахме! Навсякъде обаче празно откъм клиенти, само продавачките дремят. Има вече нашествие на рускини, в няколко магазина и мен ме заговориха на руски! Grinning Аз се докарах само с две блузки, шаренки и широчки на шкембето да не ми личат любовните дръжки и едно дънки. Има хубави дрехи ама за работа, аз сега нямам нужда, ще се нанося сега на спортни дрешки!
Креми, снимах моите китки ама утре ще ги пусна да ги видиш. Бях поръчала Текамин макс, обаче днеска ме отрязоха от сайта-нямали от 1л и не зная къде да го търся. Иначе ги торя и аз с една течна тор за петунии-от Бриколажа съм я купила. За въшките ги пръсках с Дицис, така ми каза една приятелка-цветарка.
Славче, хубаво сте си изкарали значи!
Марчето наистина къде изчезна, май винаги вечер се обажда тук!

# 668
  • Мнения: 11 662
Добра вечер момичета!
Браво на вас – картофки, бира...сега някой да изпиржи и цаца и ще ви   #2gunfire  от завист!
Малкия тръгна да си ляга, мм още не се е прибрал, пък аз да почерпя вече

Ако тръгнат да ни местят да ме привикате, че хич не съм наясно какво се прави! Да не ме забравите  Sick
Ма ко вирусите ги борим с профилактична дезинфекция и затопляне на крачката с ликьорче  Joy
Смърфи и аз ще чакам нагледно да покажеш новата техника!
Мони бързо оздравяване на всички ви  Praynig Hug
Морена, Ма ко значи не съм била само аз с внезапния дъжд  hahaha
Тити поне парите за предните ходения взе ли си? Да не казвам пак националността, но имаме гадната привичка да се отнасяме отвратително с хората, които в този момент са по-ниско от нас, а в следващия момент, когато се сменят позициите – почваме да лижем нааканото... Тръгваш към бг вече на ваканция – не се ядосвай  Hug
Гвендулин какви ги вършиш ти, че не казваш?!? Я давай отчет!  Naughty
Джейми    Praynig да е този отпуск, който ти искаш!
Креми с чувалите трябва да купуваш картофи  hahaha Ти имаш ли новини от Марче?
Вио браво за разходката. Сега ти пожелавам шал и чанта за разкош
Валенце ще почваме с теб активно да тренираме на пилона, че с това преяждане...
Елинор честити покупки! Със здраве да ги носиш! Почивай-тази умора е приятна  bouquet
Марчееееееееееее ще пускаме вълкодавааааааааа!!!!!!!!!!!!!!!

# 669
  • при късмета
  • Мнения: 24 122
Калинка, отгоре на темата има бутон "извести". Натисни го и като те пита дали искаш да получаваш известия от темата, му дай ОК. Така и да я преместят ще я намериш по отговорите.
Иначе като отидеш на падащото меню с подфорумите, сега сме в "Сводободно време" и "Потребителски групи". После ще бъде най-горе в "Дом и семейство" и после "Домакини". Сложи мишката горе на падащото меню и ще се ориентираш.
Нарисувах си ноктите и сега съм красотна, фръц

# 670
  • Мнения: 2 169
При нас заваля, тихо и напоително. Сигурно ще вали цяла нощ, аман вече от тия дъждове.
Лейдибърд, мерси за шала и чантата  Hug Шалът ми е много любим аксесоар, почти не излизам без шал  Peace

# 671
  • Мнения: 99
Лейди, мерси за питието, тъкмо навреме! А тази чанта с шала много ще ми пасне на едната блузка, къде да я издиря, само у английско ли е? Ако кажеш, че е и цифра, както предполагам ще я гледам само на картинка! Mr. Green
И аз видях новите промени във форума, то сигурно ако ни местят темата ще е някак си автоматично. Но аз съм си направила настройките и винаги получавам известия при нов отговор, даже на таблета ми пиука, та вечер тамън заспивам и като чуя "пиу" и скачам да видя кой пише Grinning
Ма ко, сама ли си рисуваш ноктите? Браво, аз съм с две леви при такива процедури-не мога с едноцветен лак да се лакирам като хората.
За Марчето и аз съм да пускаме издирване-къде се изгуби тази другарка!

# 672
  • София
  • Мнения: 11 745
Здравейте!
Нямам време.
 М заминава за Хюстън -  САЩ след няколко дни и аз трябва да подготвя документацията , че ще има сложни преговори. На мен се пада тази задача.
Купих си миксер. Ще го покажа тези дни, търся му място подходящо и ще го снимам. В черно е. Доволен!!!
Скрит текст:

Смърфи, на една  стъпка бях да купя онзи на Китчен, но се оказа че сервиз няма в България и аз се отказах, а това е важно. Дали не направих грешка??  Цената не ме спираше изобщо,  въпреки че е  с още 500 лв отгоре. Това е.
Друг път ще дойда.

# 673
  • Мнения: 1 826
охо-Марчева-честито и ще чакаме да видим новите изненади направени с него!Лек път на мм!

# 674
  • София
  • Мнения: 2 265
Добър вечер...

Пийнах 2 чаши червено вино, момичета по една и се отпуснах...
Момичето е много готино...

Утре ще правя баница и малко ориз със зеленчуци(ако не й хареса баничката)...
Закуска е лесна... момичето каза сандвич... има какво да сложи отгоре Laughing

Сега по ред...

Не съм се разстроила, че Коконка ме махна от ФБ..., цялата нейна история ми е неприятна и неразбираема. Да е жива и здрава!

Дари, отново добре дошла. В твоята ситуация има 2 изхода: 1- да потърсиш сериозно друг мъж, ще забравиш за своя... Първо ще бъде като отмъщение, после ще ти хареса... 2- да стискаш зъби и избухливи емоции и да съблазниш мъжо обратно, да се смириш и да го приемеш любовчията, да знаеш, че ще хойкаш и ще го търпиш... (майка ми е такава жена)

Вио, честити покупки. Със здраве да си ги носиш Peace

Стади, да ти е жив и здрав. Да порасне голям и хубав! Весел празник Hug

Вале, честита годишнина. Още дълги години да я посрещате, все така в любов и разбирателство   bouquet

Креми, много хубави цветя си отгледала. Като дойдеш в София, ще те каня на гости... И още: нямам бели покривки Embarassed, караме на мушама на карета... Embarassed Embarassed Embarassed

Ели, честити ти дрешките, със здраве да ги носиш Peace...

Вио, "На дивана, под юргана, коте бяло се е свряло", и Ванко допълва "и се из@к@ло"
 hahaha hahaha hahaha ще стане поет Peace

Моренка, почивай си, щом се появи време винаги... Hug

Мастърчето и на мен ми липсва...

Тити, почвай антибиотик, за да ти мине гърлото... Ушите и гърлото много рядко минават без антибиотика Hug

Ма ко, браво на вас, голяма занимавка тез рибки, ама и грижа...

Смърфи, браво за фитнеса с подреждането.

Писенцето, радвам се, че днес си добре.

Славче, добре дошла, радвам се, че добре изкарахте Peace Hug

Мони, оздравявайте... Praynig

Джейми
, приятно учене Peace

Калинка, е жалко че ти се развали разходката...  Хубаво пиене сложи, ама по-леко на пилона... Joy Joy Joy

Марче, честит миксер! Отсъствието ти е много уважително, важно да не изпуснеш нещо, щом толкова е важна срещата... Да бъде успешна и доходна!

Общи условия

Активация на акаунт