Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 267

  • 29 509
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 716
Здравейте всички и в неделя! smile3525 Мене ако питате - прекрасен ден за пътуване!
   Момичета, ще ви хвърлям по едно око от дъжд на вятър, защото ще бъда малко в липса, но се надявам да се включа по-нататък.
   Виждам, че сте почнали пак да дъвчете брадата на Йомер и като част от отбора "не-на-брадата!" искам думата. Енгин има толкова красиво лице и толкова изразителна мимика, че е красив всякак!  love001 Едва ли някой в тази тема ще го оспори. Щом като беше хубав като нарочно загрозения Тек, няма какво да коментираме. Даже с мустаци го харесвам, въпреки че ненавиждам мустаци от дъното на душата си. Това, което винаги съм твърдяла, е просто, че без мустаци и без брада е ПО-хубав. Peace Това е. Представете си на тази разкошна рошава подстрижка в момента да има само една тридневна брада... А? Стига ли ви въображение? newsm03
   И тъй като сигурно няма да се включа пълноценно в разбора на серията, искам да задам само един детективски въпрос: "Комисарят каза на Елиф, че няма да открие нищо за него в Интернет, защото 10 години е работил под прикритие. Дотук добре. После, обаче съученичката Пънар казва, че е говорила с тяхната класна от гимназията и тя й е казала, че Йомер е станал полицай... Е, тая класна, аджеба, откъде знае?" newsm78 Въобще, имат проблем с прикритията в този филм. Прикритието за това е прикритие - за да не те усетят. А пък като сам се издаваш или пък учителките (доста зловещи образи се оказват, впрочем hahaha) знаят всичко за теб...

# 691
  • Мнения: 599
Барисейка, аз само се шегувам (че много обичам)  Hug Hug Hug
Знам, че всички го харесваме всякак! И не си го представям в друга визия (например с тридневна брада), защото съм като застреляна от това, което постоянно виждам от него! Остана и да си фантазирам за други негови визии и тогава наистина не знам какво ще стане  Joy

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 34 200


barisea, да те съпътства Енгин.

Последна редакция: нд, 11 май 2014, 11:21 от mariana51

# 693
  • Мнения: 6
Офффф след 1001 нощи се бях зарекла повече да не се хващам да гледам онлайн ама след снощи не мога да се сдържа.Та искам да попитам кога го дават онлайн Карата...?

# 694
  • Мнения: 20 905
Здравейте момичета!  bouquet

Да...ние го харесваме, защото много го ценим, но...има много хора, които се влияят от друго.....
Пример-Керим...

# 695
  • Мнения: 4 966
Добро утро.



KRASSI_EL , всяка сряда от 20 ч.

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 34 200



https://www.youtube.com/watch?v=eRxQ5juvq78

Не знам слагано ли е. За неделно раздвижване... "Момче, харесвам те"

# 697
  • Мнения: 1 097
Здравейте,момичета.Слънцето и днес се е преборило с дъждовните облаци,за моя радост.
Рано-рано Енгин се е хванал за главата и си вика "Тези момичета пак са се заловили с брадата ми"

# 698
  • Мнения: 23 333


Привет момичета Енгинки !  Two Hearts

Виждам, че пак сте подхванали комисарската брада - ами какво да ви кажа ... всъщност още преди да видим Йомер си знаех, че първо ще е с къса коса и второ с любимото си "обрадясване". Вижте всички снимки от реала между отделните сезони и проекти на Енгин - просто човекът се харесва така.
Но пък като комисар Йомер Демир е ... превъзходен. Хем е различен от Булута, Керим, Тек, хем е близо до себе си.
Интересно ми е друго - как се задава образът в даден проект. Напр. Йомер - доколко поведението му е "зададено" по сценарий и доколко преобладава импровизацията върху зададеното.  

Да не се отплесвам обаче с разни странични неща ...

Мариянка  Two Hearts страхотни майка и син ! Много ми е симпатична Елван`ане. Как гушна  за да успокои и Елиф  ...

Комет  Two Hearts Миранда  Two Hearts  Аурелия   Two Hearts

Барисеа   Two Hearts късмет и успешен ден !

Марица   Two Hearts  Хармония  Two Hearts

Краси  Two Hearts  добре дошла в компанията !

И понеже днес било празник Денят на майката - жената която най-заслужава да бъде наречена така -





И толкова се радвам, че и в реалността успяват понякога да се видят и да са заедно.



Милка  Two Hearts привет и на теб !

Последна редакция: нд, 11 май 2014, 11:48 от Марта_49

# 699
  • Мнения: 599
Мариянка, страхотно клипче   bouquet    bouquet    bouquet

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 34 200


Момичетата от Engin Akyurek Fans Pakistan, така отбелязват Деня на майката. Те нали в момента си гледат АБО в ефир...

# 701
  • Мнения: 4 966


От героите на Енгин дотук само Йомер случи с майка.
Низипли беше сираче, Керим - полусирак, Мустафа... ох, не знам как да определя безхаберието на родителите му... направо си беше като хранениче в конака. Само Йомер, макар и той да е полусирак, поне майка си има за пример.

# 702
  • Мнения: 599
Маричка  Hug Hug Hug
Накрая на сериала ще видим, че за разлика от всички други герой на Енгин, Йомер си има всичко (не само майка "за пример"). Най-вече споделена любов (за разлика от Мустафа), осъзната приживе любов от страна на партньорката (за разлика от Тек) и чиста съвест (за разлика от Керим)!!! Йомер ще е щастливец накрая, въпреки че сега е доста объркан! Обичаното ни момче...

# 703
  • Мнения: 599
Ох, не се сдържах да не споделя:



Мога да сложа хиляди снимки, но спирам!!!

Последна редакция: нд, 11 май 2014, 12:51 от miranda78

# 704
  • Мнения: 4 966
Иншаллах, Миранда. Simple Smile От твоята клавиатура направо на листовете на сценария!  Praynig Peace

Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт