ЛЮБИТЕЛИ НА КУЧЕТА - 50 тема

  • 38 043
  • 725
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 406
Джак, започна сезона на морето и ти потъна в нелегалност, много данък имаш да плащаш да знаеш Simple Smile
Неро е пораснал като гъбка след дъжд Hug
Мелани, много хубава снимка Hug
Добре дошла и на DqwoLche To
 bouquet на въпроса ти, мисля, че би трябвало вече да и минава newsm78 и си забравила да си платиш данъка(снимки) на Джесика Simple Smile

# 616
  • Мнения: 239
ами и аз мисля че вече трябва да и минава и заради това май утре ще се ходи до вет а колкото до данъка нещо не мога да се ориентирам от къде да кача снимки  Embarassed

# 617
  • Мнения: 239
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=728269047224206&set= … ype=3&theater   а успях  Party ето това е мойта разбойничка

# 618
  • Мнения: X
Много е хубава!

# 619
  • Мнения: 406
Много е сладка, а другото куче пак твое ли е newsm78

# 620
  • Пловдив
  • Мнения: 276
разбойничката ти е страхотна Hug
Ще ви покажа една храна за кучета,нова за мен,но изключително вкусна за моята лакомница
http://www.championpet.com.tr/KumesHayvanliKopekMamasi.aspx някой дали има впечатления за нея?Ще се радвам и Фея да се включи  Hug

# 621
  • Мнения: 64
ихааа,страхотна еее  newsm76

# 622
  • Мнения: 1 980
Момичета, направо съм изумена... сега се прибираме от разходка и се спираме до входната врата да се срешем.. и убихме 4 кърлежа на земята, един по нея докато се качваше и най-голямото ми изумение - около входната врата едно поне още 3-4-5 кърлежа  Shocked Shocked Shocked Shocked И се чудя защо около нас има толкова много , след като няма животни... та ще трябва да напръскаме около вкъщи, но с какво...  newsm78 newsm78
И ей сега май видях една бълха, ама се шмугна и не я намирам, а то лудото не стои да я намеря и направо не знам какво да правя... дали да не я изкъпя ей сега с шампоана ни, че той против такива гадини?  newsm78 newsm78

# 623
  • Мнения: 64
Момичета, направо съм изумена... сега се прибираме от разходка и се спираме до входната врата да се срешем.. и убихме 4 кърлежа на земята, един по нея докато се качваше и най-голямото ми изумение - около входната врата едно поне още 3-4-5 кърлежа  Shocked Shocked Shocked Shocked И се чудя защо около нас има толкова много , след като няма животни... та ще трябва да напръскаме около вкъщи, но с какво...  newsm78 newsm78
И ей сега май видях една бълха, ама се шмугна и не я намирам, а то лудото не стои да я намеря и направо не знам какво да правя... дали да не я изкъпя ей сега с шампоана ни, че той против такива гадини?  newsm78 newsm78
Доста кърлежи си намерила...а е доста студено,за да ги има  newsm78 #Crazy
При нас все още не са пръскали,защото не е достатъчно хубаво времето,може би,но аз максимум да съм хванала 1-2 за последните 2 седмици..
Голяма напаст,голяма гад са тея кърлежи и бълхи,еййййй   #Cussing out Sick

# 624
  • Пловдив
  • Мнения: 276
Кари ти по принцип с какво обезпаратизяваш Бебълс ?
Аз по принцип ръся изтривалката пред входната врата с пудра Тапилан  newsm78 незная дали върши работа,ама така правя newsm78

# 625
  • Мнения: 1 980
Абе изкъпах я аз с гадно смърдящия шампоан.. иначе сме с каишка, никога не сме имали проблеми...
сега излязохме с МП отпред- ами то пълно  Shocked Shocked Shocked и тъй като  спалнята ни се пада на партерен изглед и сме с френски прозорци - точно отпред е пълно  #Crazy #Crazy #Crazy убивахме, убивахме, те многоооо- ще пръскаме, няма как, видяло се е

# 626
  • Мнения: 799
Абе изкъпах я аз с гадно смърдящия шампоан.. иначе сме с каишка, никога не сме имали проблеми...
сега излязохме с МП отпред- ами то пълно  Shocked Shocked Shocked и тъй като  спалнята ни се пада на партерен изглед и сме с френски прозорци - точно отпред е пълно  #Crazy #Crazy #Crazy убивахме, убивахме, те многоооо- ще пръскаме, няма как, видяло се е

Можеш да си вземеш пудрата Тапилан и докато имате повече да я мажеш, нищо че е с каишка. За пръскане пробвай с Айкън - 5 лв. е от ветеринарната аптека, също става и Фендона Peace  Тими е с 4ри препарата върху себе си - каишка, пипета, пудрата и спрей (само с натурални масла) и все пак му се катерят, но поне не се забиват.

# 627
  • Мнения: 239
благодаря ви  Simple Smile  Тони-мама ами да и другото е мое обаче го закарахме на село, защото правеше адски много бели и никой не искаше да го държим в нас колкото и да се молех и какви ли не опити не правих, но... а сега си го взимам за ваксини, прегледи и така  Simple Smile този месец му предстои първа среща с Джесика дано вече да и е минало разгонването и сигурно ще падне голяма игра

# 628
# 629
  • Мнения: 1 980
Облаче, аз съм изумена колко има на плочките пред вкъщи, лазят по стените на блока чак  Shocked Shocked Shocked Shocked
Възможно ли да е излизат от шахтите?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт