Антре от ИКЕА

  • 17 623
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 308
shirley123, не намирам нещо общо с темата за антретата, но дай пример с цените. Аз лично правя сравнение на някои неща и досега не съм открила фрапантни разлики, даже някои неща са на по-добра цена тук, в сравнение с английската примерно.
Разбирам че темата е реклама на ИКЕА. Ами купувайте си боклуци на високи цени ако изобщо има кой да ви се връзва.

Нещо не разбрах, кой да ни се връзва и защо newsm78

# 31
  • Мнения: 253
Абе като ви гледам все едни и същи хора и едни и същи коментари си кукате в темата. Предполагам ще си заработите надниците. От страна на БГ мама е некоректно да се допускат такива теми без да се отбелязва, че са платени. Иначе не ме вълнувате. Отдавна съм си обзавела апартамента с много по-добри мебели от ИКЕА и то на много добри цени в сравнение с това, което се коментира.
Колкото до съотношението качество цена в ИКЕА - България смятам, че факта че се налага да си правят такава реклама е достатъчен.
Лека и доходна, дами!

# 32
  • Мнения: 25 852
А-аа да си ги нямаме такива, на мен къде ми е хонорарът. Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 1 597
 shirley123, яростта и обидния тон, с който издаваш присъди ме кара да мисля, че си БГ производител на мебели , засегнат от откриването на ИКЕА в БГ. Може и да са рекламни темите в БГ -мама, но както виждам се четат с охота. Вярно е, че Икеа е ориентирана към по-бедните потребители, но истината е, че съотношението  качество-цена е добро и един дом обзаведен от Икеа може да не е уникален, но е винаги красив и практичен. Съжалявам, че трябва да кажа оценката си за нашенските производители, но арогантността и тарикатлъка, който проявяват влизайки в пазарни отношения с потребителите е недостатъкът, който отблъсква хората, даже и такива като мен, които могат да си позволят поръчково обзавеждане. А сега , shirley123, ви пожелавам успешен бизнес, но с по-кротък тон, ако обичате, "Госпожо".

# 34
  • sofia
  • Мнения: 8 955
Разбирам че темата е реклама на ИКЕА. Ами купувайте си боклуци на високи цени ако изобщо има кой да ви се връзва.
В грешка си - целият подфорум "Идея с Икеа" е рекламен.....който иска влиза, който не иска - пропуска.

Ние взехме една дървена закачалка с цветни подвижни топки. Понеже топките дойдоха в повече - добавихме още две дъски.
Скрит текст:
Сега ремонтираме и е свалена, но се оказа сполучлива.
За шкафчета в антрето сме взели беста - за чанти, ключове, телефони, зарядни.

# 35
  • Мнения: 72
Много ми допада идеята, че с различните модулни системи от Икеа и малко въображение, човек може да си направи на практика всичко  Heart Eyes
Ето вариант за антре от библиотека Billy

Скрит текст:

Но в зависимост от пространството и нуждите, може да се позват не само библиотеките Billy, но и Besta, гардеробите Pax, много варианти има в кухненските системи Metod, дори и Stuva от детската серия.

За моя коридор съм взела закачалка Portis
Скрит текст:

Шкаф за ТВ Lack, който ползваме за обувки
Скрит текст:

И предстои да си взема два скрина Rast, които да боядисам в някакъв цвят и да сложа други дръжки.

Защо не и нещо такова
Скрит текст:

Възможностите с тоя скрин са неизчерпаеми просто  Laughing

# 36
  • Мнения: 58
С молба за някоя идейка: предстои ми да обзавеждам антре, което обаче има стълби, водещи към втори етаж. Самото антре не е голямо, но стените покрай стълбите са абсолютно празни към момента, и ми се иска да ги оползотворя (стълбите са достатъчно широки, така че смятам че мога да закача разни шкафове/рафтове/закачалки по стените). искам обаче да започват от земята, за да мога да слагам и обувки. Въпросът ми е някой дали е виждал нещо подходящо да се монтира стъпаловидно? Дано да съм се изразила ясно.

# 37
  • Мнения: 3 609
Много ми допада идеята, че с различните модулни системи от Икеа и малко въображение, човек може да си направи на практика всичко  Heart Eyes
Ето вариант за антре от библиотека Billy

Скрит текст:

Но в зависимост от пространството и нуждите, може да се позват не само библиотеките Billy, но и Besta, гардеробите Pax, много варианти има в кухненските системи Metod, дори и Stuva от детската серия.

Ех, че хубаво!!!  Heart Eyes Не се бях сетила за този вариант. Довечера започвам да разчертавам!!!! bowuu

Общи условия

Активация на акаунт