Ходите ли ултра секси вкъщи?

  • 20 083
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 572
Интелектът е за флирта, свалката, овертюрата, ордьовъра, прелюдията, пролота.
Събирането на очите е развръзката.

# 271
  • Мнения: 17 542
И устните, и писмените, и най-вече умствените имаше предвид Вълка. Малко жени го могат...

# 272
  • Мнения: 10 946
Жените насаждат заблуди, говорейки от името на мъже. Умишлено или не, създават комплекси на конкуренцията. Преди десетина страници настъпаха закръгленичките.
Това с обувките - все едно да река, че Чамбао не е секси, защото си няма обувки с висок ток, или не ги обува.
Я им кажи на слабите, че има някои мъже които харесват пищни жени Simple Smile

Има, да. Вчера гледах някакво предаване с едни 200 килограмови женки, които се снимаха по прашки и си мачкаха шкембетата. И уебсайтовете им пълни с мъже, които плащат за угояване.

# 273
  • Kопенхаген
  • Мнения: 603
Жените насаждат заблуди, говорейки от името на мъже. Умишлено или не, създават комплекси на конкуренцията. Преди десетина страници настъпаха закръгленичките.
Това с обувките - все едно да река, че Чамбао не е секси, защото си няма обувки с висок ток, или не ги обува.
Я им кажи на слабите, че има някои мъже които харесват пищни жени Simple Smile

Има, да. Вчера гледах някакво предаване с едни 200 килограмови женки, които се снимаха по прашки и си мачкаха шкембетата. И уебсайтовете им пълни с мъже, които плащат за угояване.

Това е Фетиш... както ефетиш да смучеш високи токчета  Grinning

# 274
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Жените насаждат заблуди, говорейки от името на мъже. Умишлено или не, създават комплекси на конкуренцията. Преди десетина страници настъпаха закръгленичките.
Това с обувките - все едно да река, че Чамбао не е секси, защото си няма обувки с висок ток, или не ги обува.
Я им кажи на слабите, че има някои мъже които харесват пищни жени Simple Smile

Има, да. Вчера гледах някакво предаване с едни 200 килограмови женки, които се снимаха по прашки и си мачкаха шкембетата. И уебсайтовете им пълни с мъже, които плащат за угояване.

Това е Фетиш... както ефетиш да смучеш високи токчета  Grinning
Въх, не го разбирам този фетиш Blush Blush.

# 275
  • Мнения: 4 572
При сексуалния фетишизъм обекта на страстите е атрибут на жената, а не женана. Т.е.  с високите си токове тя не е станала по-силно желана от фетишиста. На него са нужни обувките й, даже едната е достатъчна, или бельо, чорапи. Предметът го възбужда, миризмата му и тая на собственичката. За задоволяване на страстта се оправя сам. Жената тън не е станала по-силно желана

# 276
  • Мнения: 14 614
И тук във форума са кацали такива, един чорапен помня и един млечен.

# 277
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Я раздухай за млечния, чорапения го помня и аз Mr. Green

# 278
  • Мнения: 10 946
Я раздухай за млечния, чорапения го помня и аз Mr. Green

По-добре недей, че ще стане хептен гадно  Sick

# 279
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Гаден ли е Embarassed? Чорапеният поне беше забавен. Беше ми писал с молба да му пратя сувенир Joy.

# 280
  • Kопенхаген
  • Мнения: 603
Вълк, ти като един своеобразен Секс Гуру се изказваш тук и отваряш очите на сексуално заблудените  Grinning

По тоя повод. По една телевизия, Един беше тръгнал да си търси космата жена по света. Изпитвал удоволствие от гледката и допира на женски косми навсякъде. Колкото са повече, толкова по добре. И така попаднал в Италия, чул че италианките били едни от най косматите жени, намериха му една, но на него не му стигнаха космите ѝ. Каза си човека, че ще продължи да търси.

# 281
  • София
  • Мнения: 5 920
Я раздухай за млечния, чорапения го помня и аз Mr. Green
Някакъв беше притеснявал кърмачките, търсейки подробни съвети за кърменето, ама не помня точно какво беше...

# 282
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Отвратително Tired

# 283
  • София
  • Мнения: 5 920
О, сетих се, беше предлагал да изкупува кърма и май Бу го беше баннала накрая. hahaha

# 284
  • Мнения: 14 614
Не съвети, кърма търсеше, беше си измислил история, че жена му няма и сега бебето какво щяло да яде като не му понасяло АМ. Предложиха му за вземе замразена, ама него не го уреждаше, защото искал да гледа  Sick

Общи условия

Активация на акаунт