Извън Новините с Ани Салич.

  • 12 329
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 535
Дано го прочете Маги.  Peace

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
Маги е  :peace: Даже й беше първи гост. Надявам  се да излъчат предварително заснетите епизоди и да я разкарат. За нищо не става Салич, не случайно я изгониха от бтв, а не както тя твърди, че сама се  махнала. В Нова приютяват всички изгонени от там, ей така напук...
Магиии , моля ти се не се излагай със Ани Салич .. ooooh!
Толкова ли няма подходящи водещи , та точно Салич си сложил . Tired

Само да не я смени с Гала,че и тя ми идва в повече...добре,че спряха Имаш поща ooooh!

# 17
  • Мнения: 6 535
Дано Господ чуе молбите ни и да сменят Салич  Sick Развали цялото предаване за Галена, толкова тъпи въпроси и то зададени след отговора, прекъсва, няма емоция, като че ли чете новините, крие си устата с ръка, което е абсолютно недопустимо...жалко за предаването  ooooh!

# 18
  • Мнения: 8 544
Момичета,продуцент на предаването е Бранко Салич,даже май и самата Ани.Магърдич ,няма нищо общо.Просто явно той ,като един велик продуцент е бил поканен за да му се подмазват Laughing
Не ,че нещо ново видяхме,когато той беше на гости,все едни и същи истории .
Гледах малка част от предаването за Галена и първото с Маги,много ми хареса Галена

# 19
  • Мнения: 5 462
Момичета,продуцент на предаването е Бранко Салич,даже май и самата Ани.Магърдич ,няма нищо общо.Просто явно той ,като един велик продуцент е бил поканен за да му се подмазват Laughing
Не ,че нещо ново видяхме,когато той беше на гости,все едни и същи истории .
Гледах малка част от предаването за Галена и първото с Маги,много ми хареса Галена
Aaaa това не го знаех.

# 20
  • Мнения: 8 544
Когато вървят буквите в края на предаването го пише ,а и тя веднъж го спомена някъде

# 21
  • Мнения: 6 535
Значи няма шанс да я махнат  Sick

http://pravda.bg/ne-uspya-da-go-preglatne-ani-salich-ruhna/

Последна редакция: пн, 30 юни 2014, 14:48 от Dream Team

# 22
# 23
# 24
# 25
  • Мнения: 6 535
Слава богу  Peace

# 26
  • Мнения: 32
Не съм го гледал предаването, но забелязвам че коментират за неподходяща водещата.

Може пък да видя някой път предаването...
ако оцелее желанието ми да гледам друго - след гледането на Discovery, History ... и др. такива канали..

Simple Smile

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
вече не го дават

# 28
  • Мнения: 716
Дават го, дават го ooooh!
Явно не им пречи.

# 29
  • Мнения: 6 535
Те го дават, а аз не го гледам  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт