Съпруги на военнослужещи - 8

  • 53 116
  • 767
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 140
Blush Здравейте дами, приемате ли нови в клуба  Simple Smile

Заповядай,  Hug

тук няма КПП,  даже и наряди не даваме  Joy Joy Joy
Joy Joy Joy
ММ заминава на 12 май за Корен,има ли и други поделения,които ще са там?

# 46
  • Мнения: 911
ММ заминава на 12 май за Корен,има ли и други поделения,които ще са там?

Моя заминава на 17 май - поделение Казанлък.

# 47
  • Мнения: 2 411
Момичета, в Рибарица има ли сауна?
Последния път не работеше. Мъжа ми днес заминават и ще го накарам да пита.
Maryse,   bouquet.
Може би ставам досадна, но искам до попитам още нещо - във Велинград има един хотел - Вита, който се ползва и от военните, някой ходил ли е там, имате ли координати и впечатления?
http://www.vita.velingrad.com/vitabg/indexbg.htm
От два дни се опитвам да се свържа по тел., но неуспешно. Писах им писмо, но ми върна, че този мейл не е активен.

# 48
  • София
  • Мнения: 14 661
Момичета, в Рибарица има ли сауна?
Последния път не работеше. Мъжа ми днес заминават и ще го накарам да пита.

Преди два дни се върнахме оттам - сауната работеше след предварителна заявка, басейна отново - не функционираше.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 9 705
Blush Здравейте дами, приемате ли нови в клуба  Simple Smile

Заповядай,  Hug

тук няма КПП,  даже и наряди не даваме  Joy Joy Joy
Joy Joy Joy
ММ заминава на 12 май за Корен,има ли и други поделения,които ще са там?

Нали са колеги, та и моят приятел стяга багажа за Корен. Доколкото разбрах, тази година ще ги събират няколко поделения.

# 50
  • Мнения: 140
Blush Здравейте дами, приемате ли нови в клуба  Simple Smile

Заповядай,  Hug

тук няма КПП,  даже и наряди не даваме  Joy Joy Joy
Joy Joy Joy
ММ заминава на 12 май за Корен,има ли и други поделения,които ще са там?

Нали са колеги, та и моят приятел стяга багажа за Корен. Доколкото разбрах, тази година ще ги събират няколко поделения.

И за късмет пак го дават да вали Twisted Evil

# 51
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
А нашия татко заминава на 13-ти. 
И да вали и да не вали все тая общо взето.
Ако вали ще е кал, ако не вали то ще са пожари и ще гасят по цял ден.

# 52
  • Мнения: 14
Здравейте момичета, може ли да ми каже някой стая-парк(спалня) № 109 в хотел флагман има ли тераска, дори и малка.

# 53
  • Мнения: 22 427
Здравейте момичета, може ли да ми каже някой стая-парк(спалня) № 109 в хотел флагман има ли тераска, дори и малка.

Това е на 1вия етаж, но нямам спомен дали имат, или не тераси.
По-скоро не.

# 54
  • Мнения: 284
Брак имаме,с еднакви фамилии сме,остават само копия от акта за раждане на децата.Миналата година май в картите пишеше и егн-тата на всички ни,сега само имената ни. Тази година настаняването е след 15:00 ч.Ще се пътува по жегите.
Ни е тръгваме по -хлад и  като пристигнем по -жегата се цопваме в морето, следобяд някога правим настаняването та така от първия ден рационално ползване на пясъка и морето.   grinning039

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Хоп, да се цопна и аз в новата тема, вече на морска вълна  Hug  Hug
И ние сме от тези, които ще звънят на 15-ти за карта. Аз искам тази година на Флагман или Адмирал от 11 юли. Две години поред ходим на Несебър, ще ми се тази година да разнообразим. Дано успеем, но малко се съмнявам .....  Praynig
Хубав уикенд на всички  Hug

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Здравейте! Интересувам се от санаториума в Хисаря. Полага се на мъжа ми след мисия и искам да попитам какви са условията там (с какво разполагат луксозните апартаменти), може ли да се заплатят и ползват процедури, които не са изписани от лекар? Нямам представа дали на мъжа ми му се полагат процедури, но твърдо сме решили, ако е възможно да си платим и двамата за такива. Басейнът заплаща ли се?  И наистина ли не може с деца?

И ние миналата година бяхме в Хисар след мисия. Базата е прилична, като за болнична обстановка  Mr. Green Апартаментите са огромни - представляват хол с мека мебел и две спални. Нямам забележка към стаите и апартаментите, но храната е много оскъдна /тип болнична/ Simple Smile
Басейните се заплащат на 50% - т.е. 4 лв вместо 8. Чадъри и шезлонги по левче, вместо 2лв.
Едни познати си бяха взели направление от НОИ и ползваха процедурите безплатно, така че питайте вашето джи-пи, а ако сте решили да плащате, то наистина по-добре ползвайте услугите на съседните СПА-хотели.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Здравейте момичета, може ли да ми каже някой стая-парк(спалня) № 109 в хотел флагман има ли тераска, дори и малка.

Нямат тераса. Стаите представляват малки тъмни кутийки с изглед към паркинга. Голяма теснотия.

# 58
  • Мнения: 22 427
♥asq♥, как е на Несебър за деца?
Чудя се дали изобщо да звъним за карта и за къде....нещо на Св.Константин и Елена ми омръзна.

# 59
  • Мнения: 17
Blush Здравейте дами, приемате ли нови в клуба  Simple Smile

Заповядай,  Hug

тук няма КПП,  даже и наряди не даваме  Joy Joy Joy
Joy Joy Joy
ММ заминава на 12 май за Корен,има ли и други поделения,които ще са там?

Нали са колеги, та и моят приятел стяга багажа за Корен. Доколкото разбрах, тази година ще ги събират няколко поделения.

И за късмет пак го дават да вали Twisted Evil

И ММ заминава за Корен,но на 13 май(той също е в Асеновград) Този път се подготвихме с дъждобрани и спален чувал,че няма да е за първи път да вали докато са там   umbrella

Общи условия

Активация на акаунт