оглупяват ли жените, докато са бременни?

  • 3 875
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 039
Докато бях бременна оправдавах оглупяването си с бременността, като родих се оправдавах с това, че кърмя, синът ми вече е на 13месеца, а аз не поумнявам.....лошо

# 16
  • Мнения: 1 733
Разбира се! Всички оглупяваме по малко, но то е от обич и грижи за нероденото още мъниче Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 1 621
Оглупяват и още как, от хормоните е. Обаче като родят, оглупяват още повече  Mr. Green

 Peace За себе си мога да кажа, че през бременноста бях много разсеяна,чувствах се оглупяла и с много слаба памет,а като родих стана още по зле поне в началото.Хубавото е че понататък се нормализираха нещата. Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 171
Да!

# 19
  • Мнения: 207
Бях доста разсеяна докато бях бременна. Но със сигурност не бях оглупяла - защитих магистърската си теза по МИО с 6. smile3501
А  пък интелекта на бебето зависи от редица други фактори, а не се определя от това колко майката е разсеяна по време на бременността. doh

# 20
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Не е точно оглупяване.Докато бях бременна четох някъде,че при бременните и особенно при скоро родилите жени,мозъкът се натоварва много повече и автоматично забравяш по-малко важните неща(тоест всичко освен бебето Simple Smile).По този начин организма ти се предпазва от "гръмване на бушоните Peace".
    Ето,мойто дете скоро ще стане на 2г.,а аз све още като сложа да варя нещо на котлона и се сетя да го изключа след 2-3 часа!!!

# 21
  • Мнения: 5 103
Оглупявам и още как само дано е временно  bouquet

# 22
  • Мнения: 779
Ми то аз по принцип не пращя от акъл, но по време на бременността беше нещо адско  ooooh! . Не стига, че затъпях ами и как забравях....

# 23
  • Мнения: 280
    Чак да оглупяват не , но расеяни да.Не смятам че това състояние на майката оказва влияние върху интелекта на бебето.Много мами казват ,че след като родиш положението става по зле  Sick

# 24
  • Мнения: 577
аз лично взех 3 изпита благодарение на бебчо не че знаех а просто преподавателите ме съжаляваха и пускаха  umnikuu smile3529

# 25
  • София
  • Мнения: 401
Аз съм чувала от мамита, че после било по-страшно, след като родиш Hug

# 26
  • Мнения: 1 393
Да оглупява се!Поне аз се чувствах така.Възрастните хора казват,че е нормално,защото бебето ти взимало половината мозък,но това са бабини диветини.

# 27
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Оглупяват и още как, от хормоните е. Обаче като родят, оглупяват още повече  Mr. Green


 Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 8 769
Малко по-разсеяни и отнесени стават.... Crazy

# 29
  • Мнения: 1 382
Има нещо такова май....ма нещо не се сещам  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт