крем с матиращ ефект, ама за чувствителна кожа

  • 2 921
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 317
Кремчето на Авен си го купих мин.г. за около 28лв.
Благодаря и на теб  bouquet.
Днес ходих до аптеката и казаха че всеки понеделник ги зареждали,така че тогава ще отида да си взема мостра на крема.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 328
Миленика и Ели_Во - моля ви, кажете - каква е консистенцията на кремчето на Биодерма? Питам не случайно, защото е с доста висок фактор, а обикновено това значи и по-мазен, по-тежък, по-плътен крем. Благодаря Ви!

# 17
  • Мнения: 703
Има и един страхотен тониращ крем на Dercome.Продава се в аптеките,на dr Wolf е!Страхотен е,предпазва и дезинфекцира кожата,успокоява я и лекува раздразнения.Струва около 12 лева.Препоръчвам ти го!

Последна редакция: пт, 24 фев 2006, 10:35 от __ZLATO__

# 18
  • Мнения: 126
Има и един страхотен тониращ крем на Dercome.Продава се в аптеките,на dr Wolf е!Страхотен е,предпазва,успокоява и дезинфекцира кожата,успокоява я и лекува раздразнения.Струва около 12 лева.Препоръчвам ти го!

Злато, моля те кажи конкретна аптека, откъдето да проверя - гледах в 2-3 и го няма.

# 19
  • Мнения: 703
Значи,аз живея в Дружба и си го взимам от аптеката до нас!В една друга аптека в центъра си го поръчвах и на другия ден ми беше доставян.Пробвай така,ако ли не ,мога да ти дам адреса на фирмата-вносител!Пиши ми на лични тогава!

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Avene, има такова кремче - Creme Ultra haute protection SPF 50+.

Миленика и Ели_Во - моля ви, кажете - каква е консистенцията на кремчето на Биодерма?

Здравей Karimma  bouquet
Не съм ползвала крема на Биодерма, а на Авен. Консистенцията му е като на фон дьо тен, леко матира кожата, не е тежък или мазен, добре се нанася и попива.

# 21
  • Мнения: 109
НАЙ-ДОБРЕ СИ ВЗЕМИ ФОНДЬОТЕН,АЗ СЪЩО ПОЛЗВАМ ОТ СКОРО,НО СЪМ ДОВОЛНА smile3535

# 22
Аз май нещо се обърках! Матиращите продукти са за мазна кожа - да не лъщи. А доколкото разбирам ти искаш продукт, който да ти придава цвят - тониращ.
Аз определено съм за фон дьо тен.

уф, ами може и тониращ да е, не съм май много в час...
както и да е, искам нещо, от което после да не стана на петна
фон дьо тен никога не съм ползвала

С автобронзантите със сигурност в един момент може да станеш на петна. Като започне да пада тена например. Отделно всички са на основата на йод и ставаш малко оранжев.
Може да ходиш на солариум, ако мислиш че е безвредно. Има си специални ампулки за лице и става много хубав тен.
Но според мен ФДТ му е майката. Има най-различни. Аз лично не ползвам, въпреки, че се харесвам с тен.
Автобронзатите са с дихидрокси ацетон,а не с йод,но това не ги прави по-безопасни.Аз лично не ги харесвам.Ставам на петна.

# 23
  • Мнения: 5 317
Автобронзатите са с дихидрокси ацетон,а не с йод,но това не ги прави по-безопасни.Аз лично не ги харесвам.Ставам на петна.

Миналата година цяло лято се мажех с автобронзант.
Верно,че тена става малко по-жълтеникав,но на петна не съм ставала.

# 24
  • Мнения: 2 498
Увеблок 80-ти фактор.......матира кажата и е с цвят на фондьотен....за мен е най-добрия....

Общи условия

Активация на акаунт