Каква СОЛ купувате - от коя сте доволни?

  • 1 240
  • 10
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 616
 Направо съм се видяла в чудо. Няма нито една сол на пазара, която да соли наистина Sad Преди солях с 1 лъжичка, сега изсипвам с шепата и пак понякога е абсолютно безсолно. Последният път взех ситно смляна морска сол, но и тя е същият боклук.
 Споделете, ако сте намерили хубава сол  Peace

# 1
  • Мнения: 8 242
Никога не съм се замисляла за марката сол  newsm78 Която ми хареса на момента.
1 кг сол стига вкъщи за цяла година. Не съм забелязала да не соли ...

# 2
  • София
  • Мнения: 44 403
Аз не подбирам много, гледам да е морска, не на кристали, нищо повече, проблеми със соленето не съм имала, аз по принцип съм доста пестелива откъм сол, все ми се струва пресолено,  повече от 2 чл.с. на нищо не слагам(това на по-големи ястия)

# 3
  • Мнения: 11 913
Аз вземам предимно на Крина
Скрит текст:
достатъчно ми е солено, фина е и никога не ми се овлажнява

# 4
  • Мнения: 20 250
Аз минах на морска и хималайска сол, много съм доволна. Морска на кристали в готвените ястия, хималайска за салатите.

# 5
  • Мнения: 292
Аз използвам само хималайска и алпийска сол и съм много доволна.

# 6
  • Мнения: 1 121
И ние вкъщи ползваме хималайска за салати и много рядко морска за готвене. Особено от хималайската сме много доволни, марка не подбирам, каквато видя на промоция.  Писала съм и преди че белите петна по тениските от потене на ММ  изчезнаха след като заменихме обикновената сол с химайска.

# 7
  • София
  • Мнения: 418
И аз се присъединявам към ползващите хималайска сол. Готвя с нея, подправям с нея и съм доволна много.  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 6 943
Хималайска - червената май ми харесва най-много

# 9
  • Варна
  • Мнения: 616
 Значи ще пробвам хималайска  Grinning

Angel_Dust - аз също предпочитам да не готвя солено и всеки сам да си досоли до приятния за него вкус, но последните няколко пъти имам чувството, че това което съм купила въобще не е сол. Тя и като я близна чиста просто не е солена.

# 10
  • Мнения: 20 250
Последният път намерих някаква по-евтина хималайска сол, но не на кристали, а по-ситно смляна, и имам чувството, че има примеси от обикновена в нея, по-солена е от другата с по-едрите кристали  Thinking
Вие от къде я купувате?

Общи условия

Активация на акаунт