Предстоящ развод!

  • 4 542
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 597
Пела,за съжаление имам само ЕГН-то му,защото незнам това на бабата,а Акта за граждански брак остана при него-аз все пак не очаквах да ме изгони от там и не съм го взела...

# 16
Иди в съвета и си извади дубликат.

# 17
  • Мнения: 2 655
Пела,за съжаление имам само ЕГН-то му ...

За тази проверка, която те изпращам да направиш ЕГН е достатъчно.
Вземи го и намери НА за собственост. Пиши какво е станало, като успееш. Може вообще да няма имот на негово име. Confused

# 18
  • Мнения: 597
Пела,той задвижи нещата вече,т.е. документите по развода...Шоуто тепърва сигурно предстои?!
Незнам какво ме очаква,той казва,че иска всичко да е цивилизовано,по взаимно съгласие,без разправии и караници.Аз също не искам панаири.
Човек не може да избяга от съдбата си...

# 19
че шоуто теппърва предтсои- можеш да бъдеш сигурна.  Grinning и мога да ти кажа, че понякога и рокцата си показват, но не се предавай. питаи ако има нещо- разведена сам с моя прекрасен Laughingнопък си гледам малката принцеса сама и много щастива

# 20
  • Мнения: 357
Моят развод днес приключи по възможно най-цивилизования начин, дори свидетел не разпитаха, защото не сметнаха за необходимо.
Според мен е добре да поддържаш някакъв минимален контакт с него и да се споразумеете предварително за всичко, за да не правите циркове в съда. А и в съдебната зала не е като вкъщи, все пак има някакъв респекто от самата институция, предполагам.
Ако и двамата направите компромис, ще успеете да избегнете шоуто!
Желая ти успех!     bouquet

# 21
  • Мнения: 2 655
Пела,той задвижи нещата вече,т.е. документите по развода...Шоуто тепърва сигурно предстои?!
Незнам какво ме очаква,той казва,че иска всичко да е цивилизовано,по взаимно съгласие,без разправии и караници.Аз също не искам панаири.
Човек не може да избяга от съдбата си...
Внимавай да не те прекарат той и адвоката му. Все пак адвоката следи най-добре за интересите на този които му плаща.
Ако има жилище имаш право да живееш в него до навършване на пълнолетие на детето, а ако е на родителите му, за няколко години.
Не се съгласявай за малка издръжка. Ще чакаш 2 години, за да я увеличиш.


!!!!Вземи си адвокат, да изрови това, което те съветвам аз и да ти защити парите. Няма проблем в залата да се двама адвокати. Все пак някой трябва да следи и за твоя интерес.

# 22
  • Мнения: 597
Не искам пари,не искам да живея временно в жилището,което му е дарено от майка му с доглеждане.Не си искам вещите от там,нищо не искам...
Искам само всичко да приключи по-бързо и да забравя...

Общи условия

Активация на акаунт