Смело раздават ритници, нашите сладки юлски мъници - Тема 18

  • 22 313
  • 723
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 121
Аз съм във ВИТА при Богословова...Още не сме говорили за раждането, защото ми се струва рано... В 30 гестационна седмица съм...За сега само ми е казала, че съм за нормално раждане и това е.....Иначе от нея съм изключително доволна....

# 61
  • Мнения: 25
юли2014 в Майчин дом е толкова , само за там съм проверявала тъй като там ще раждам , предполагам в частните болници е по-висока цената

# 62
  • Варна
  • Мнения: 920
Ади, става въпрос за Майчин дом Варна. Това е нашата частна клиника.  Peace

# 63
  • Мнения: 95
Леле, че бързо пишете, човек не може да Ви прочете Simple Smile Връщам се да чета..усмихнат ден на всички Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 285

За епидуралната упойка аз лично ще съм пас, много майчета не се справят с напъването след нея. Абе да боли, колко да боли не се умира от тая болка все пак. Поне така си мисля аз.

И аз така си мислех първия път  Crazy. После като видях за какво иде реч, едва дочаках епидуралната, ама пък тя не ме хвана. Сега мисля да раждам без упойка, ще го изтърпя някак си. Едно, че това автоматично налага системата с окситоцин, и друго че не усещах напъните добре.

Нощница съм си взела една за всеки случай, защото в болницата дават. С копчета е отпред. Тези с котенцата и мен много ме дразнят. Да не говорим че тук ги гледах по 20-тина лв, а в Пловдив се продават за по 10 лв.

# 65
  • Мнения: 58
Вписвам се и аз в новата темичка с чудесно заглавие!
Avencis Честита нова бебка, да расте жива и здрава!
За усещанията и при мен повечето за побутвания и намествания, рядко някой ритник. Незнам вие следите ли за брой усещания на беб за 1 час. Трябвало да са 10, в часовете когато е най-активен. Аз лично не броя, не винаги мога да съм сигурна кой ме шутира.

# 66
  • Мнения: 168
ох тези шутове и намествания са ми болна тема - ние спим през деня, но най-много рита нощно време и се намества. Няма дясно няма ляво, накъдето и да легна са яки шутове. Както каза баща му сутринта дано не си запази навиците и като се роди  Mr. Green

# 67
  • София
  • Мнения: 3 524
ох тези шутове и намествания са ми болна тема - ние спим през деня, но най-много рита нощно време и се намества. Няма дясно няма ляво, накъдето и да легна са яки шутове. Както каза баща му сутринта дано не си запази навиците и като се роди  Mr. Green
ей ти къде се затри  Hug

# 68
# 69
  • Мнения: 366
ТоНu _ и аз съм при Илиева - вече близо 4 години и половина при нея ходя. Тя ми следи и първата бременност но нали се роди малкуя рано и не успях да родя при нея. Сега всеки път ми се кара че не ми давала да родя преди 20  юни чак с мъжа ми един път двамата се уговаряха кога ще раждам и умрях от смях. Тя е чудесен човек и специалист и и вярвам безрезервно дано устискам до 6 юни да съм си при нея ,че тогава ще съм 36 г.с.

# 70
  • Мнения: 168
 Hug тук съм, чета темата, но много бързо се скача от тема на тема и аз докато прочета и реша да се включа и темата се сменила hahaha
аз да ви се оплача от 10 дни съм с пресипнал глас, нито съм викала, нито нищо. Нямам никакви други признаци - температура, дори гърло не ме боли, само гласът ми е спаднал  newsm78 Пробвах какво ли не, дори бронхостоп пих два пъти, но гърлото не се оправя, но не се и влошава. Резултата е, че сега кашлям като магаре  Mr. Green и нищо не помага. Все едно съм закоравял пушач, а не бременна, много е гадно. Cry
Другото е, че и ние  hahaha т.е. мъж ми прави ремонт в нас и всичко е наопаки, но поне е обещал да свърши до 25-ти, че да вадя кашоните с дрехи от баткото, та да видя какво ми остава да взема.
Другата седмица съм на доплер и ще пиша как е минал, а и тонове ще ми правят, та и за тях ще кажа.
Аз да питам - някои знае ли дали в Майчин дом - София дават служебни (техни) нощници или само мои ще трябва да нося? Миналия път за секциото и в реанимация бях с тяхна, и добре че бях, защото беше доста омазана. Та сега не ми се иска да жертвам някои от моите, които така или иначе за друго не ползвам  Joy

# 71
  • Мнения: 370
Mami pi6a ot telefona, tragna mi krav ot dolu, rozova e, obadih se na lekarkata mi I tq mi kaza da piq dve no spa I magnezii I da legna, ako ne spra da karvq da I zvanq otnovo, no az mislq da se izstrelvam kam Tina kirkova, da hodq li kam bolnicata ili da 4akam? Use6tam dvijeniq na bebka I tova me uspokoqva.

# 72
  • Мнения: 168
аз мисля да тичаш към доктора, това не е шега работа и стискам палтци всичко да е ок Hug Praynig
дори и всичко да е ок, поне ти ще се успокоиш като те видят Hug

# 73
  • Мнения: 366
Mami pi6a ot telefona, tragna mi krav ot dolu, rozova e, obadih se na lekarkata mi I tq mi kaza da piq dve no spa I magnezii I da legna, ako ne spra da karvq da I zvanq otnovo, no az mislq da se izstrelvam kam Tina kirkova, da hodq li kam bolnicata ili da 4akam? Use6tam dvijeniq na bebka I tova me uspokoqva.



Според мен иди да те види лекар има ли слуз към кръвта или е чиста кръв.Ако ходиш в болница според мен е по - добре  в Майчин дом или Шейново поне аз така знам че преди 34 седмица там се ходи

# 74
  • Мнения: 181
Mami pi6a ot telefona, tragna mi krav ot dolu, rozova e, obadih se na lekarkata mi I tq mi kaza da piq dve no spa I magnezii I da legna, ako ne spra da karvq da I zvanq otnovo, no az mislq da se izstrelvam kam Tina kirkova, da hodq li kam bolnicata ili da 4akam? Use6tam dvijeniq na bebka I tova me uspokoqva.



Аз бих отишла да ме прегледат!Успех,пайче!

Общи условия

Активация на акаунт