Милано - 4

  • 75 084
  • 740
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: X
В сайта на Трени Италия пише, че има ЖП Гара Verbania-Pallanza. В сайта на Вербания, също го пише: http://www.comune.verbania.it/Turismo/Come-arrivare, обаче аз на гугъла не видях такава гара. Някой може ли да помогне къде се намира въпросната гара?

Wiki каза че е тук:
45° 56′ 38″ N, 8° 28′ 19″ E

Сложи координатите в полето за търсене в Гугъл мапс, че се опитвам да публикувам линка и не става.

Последна редакция: ср, 28 май 2014, 15:15 от Анонимен

# 136
  • Мнения: 6 031
В сайта на Трени Италия пише, че има ЖП Гара Verbania-Pallanza. В сайта на Вербания, също го пише: http://www.comune.verbania.it/Turismo/Come-arrivare, обаче аз на гугъла не видях такава гара. Някой може ли да помогне къде се намира въпросната гара?

Wiki каза че е тук:
45° 56′ 38″ N, 8° 28′ 19″ E

Сложи координатите в полето за търсене в Гугъл мапс, че се опитвам да публикувам линка и не става.


С   Bliss мислим еднакво  Grinning
https://www.google.bg/maps/dir/45.9441053,8.47224//@45.9527854,8 … 1m0!1m0!3e0?hl=bg

Аз понеже не съм много по координатите, отворих картата и гледах линиите на влака. Това е най-близката възможна гара. Първо предположих, че може да е подземна(като в Санремо например) и затова да не се вижда, но не видях линии в тази посока.  Laughing

# 137
  • In transit
  • Мнения: 11 772
Благодаря момичета!   bouquet Аз тази я видях, ама малко далече ми се вижда... освен ако няма автобус до там....май ще променя маршрута, за по-сигурно Simple Smile

# 138
  • Мнения: X
Благодаря момичета!   bouquet Аз тази я видях, ама малко далече ми се вижда... освен ако няма автобус до там....май ще променя маршрута, за по-сигурно Simple Smile

http://www.touristlink.com/italy/verbania-pallanza-railway-station/overview.html

Тук пише че има автобус.

# 139
  • Мнения: 728
Моля, някой ако може да ми преведе, че с гугъл преводача нищо не разбрах:

   
settore FERROVIARIO: PERSONALE AZIENDE TRASPORTO FERROVIARIO ( GRUPPO FSI, NTV, TRENORD )
modalita: 24 ORE: DALLE ORE 21.00 DEL 14/6 ALLE ORE 21.00 DEL 15/6
( O.S. CAT ) ( ESCLUSO PERSONALE SOC. TRENITALIA DIV. CARGO )


Интересува ме конкретно: на 15.06 ще стачкуват ли регионалните влакове?

# 140
  • Мнения: 1 794
Привет,
записвам се в темата - за да ви следя - ще ходим с приятелки за 1 ден в Милано през юли. Много ми се щеше да видим Тайната вечеря - сега няма билети за нашата дата, но прочетох назад в темата, че има шанс пак да се появят 1 месец преди датите - дано да е така!

Имам и въпрос:За трансфера от Бергамо до Милано - цените динамични ли са!? Дали трябва да резервираме сега или малко преди пътуването!?

# 141
  • In transit
  • Мнения: 11 772
Моля, някой ако може да ми преведе, че с гугъл преводача нищо не разбрах:

   
settore FERROVIARIO: PERSONALE AZIENDE TRASPORTO FERROVIARIO ( GRUPPO FSI, NTV, TRENORD )
modalita: 24 ORE: DALLE ORE 21.00 DEL 14/6 ALLE ORE 21.00 DEL 15/6
( O.S. CAT ) ( ESCLUSO PERSONALE SOC. TRENITALIA DIV. CARGO )


Интересува ме конкретно: на 15.06 ще стачкуват ли регионалните влакове?

Да, стачката започва на 14.06 в 21 часа и свършва на 15.06 в 21.00 часа.

# 142
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Аз пък видях това за 05.07:
settore AEREO: PERSONALE INTERO SETTORE DEL TRASPORTO AEREO
modalita: 4 ORE: DALLE ORE 12.30 ALLE ORE 16.30
( O.S. FATA-CISAL )

Знаете ли какво се случва , ако летищата стачкуват? Излитат по-късно или въобще не излитат?
Ама че ужас...

# 143
  • In transit
  • Мнения: 11 772
В моя случай стачката беше 24 часа и всички полети бяха отменени. На всички пътници беше предложен полет на следващия ден, полет до друга дестинация пак в Италия, или да им върнат парите.
Тук гледам, че стачката е 4 часа може да ви предложат по-късен полет и със сигурност ще има избор на варианти. Вземи си в теб телефони на хотела за да може да им звъннеш ако се наложи.

# 144
  • Мнения: 728
Моля, някой ако може да ми преведе, че с гугъл преводача нищо не разбрах:

   
settore FERROVIARIO: PERSONALE AZIENDE TRASPORTO FERROVIARIO ( GRUPPO FSI, NTV, TRENORD )
modalita: 24 ORE: DALLE ORE 21.00 DEL 14/6 ALLE ORE 21.00 DEL 15/6
( O.S. CAT ) ( ESCLUSO PERSONALE SOC. TRENITALIA DIV. CARGO )


Интересува ме конкретно: на 15.06 ще стачкуват ли регионалните влакове?

Да, стачката започва на 14.06 в 21 часа и свършва на 15.06 в 21.00 часа.


Оф, отиде ми на кино предварителната програма  Sad. Сега тябва да мисля вариант Б.

# 145
  • София
  • Мнения: 1 270
Не мога да реша , на кое летище е по-удобно да се каца , Малпенса или Бергамо.Моля за помощ  Praynig

# 146
  • Мнения: 6 031
Не мога да реша , на кое летище е по-удобно да се каца , Малпенса или Бергамо.Моля за помощ  Praynig

Не виждам особена разлика...
Малпенса е една идейка по-близо, но трансфера е 10 евро, за разлика от Бергамо - 5 евро.  Laughing

# 147
  • Мнения: 468
Малпенса е огромно, а Бергамо малко. Аз предпочитам малките. Всичко е по-накуп, няма огромни разстояния. Аз бих избрала Бергамо.

# 148
  • Мнения: X
Все тая. Гледай цената на билетите на авиокомпанията.

# 149
  • София
  • Мнения: 3 560
За датите, в които ще сме в Милано вече няма онлайн билети за Тайната вечеря. Има ли вариант да се вземат на място или да не го планирам това посещение :–)

Общи условия

Активация на акаунт