Милано - 4

  • 80 520
  • 740
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 6 031
Брера е уникално място за ценители. Който не обича изобразително изкуство обаче - ще му дотегне. И си е действащо художествена академия.

Квартала около Пинакотеката е страшен. Има дух, какъвто не усетих на повечето други места в Милано.

+1  Peace

И на мен Брера много ми хареса.
Сега се надявам да видя и Амброзиана...

# 316
  • Варна
  • Мнения: 716
Моля за малко помощ  Blush - искам да изчисля колко би ни струвало пътуване от Милано до Лугано с влак/автобус или ако може маршрут да ми набележите за автомобил.
Също да попитам - Sesto san giovanni става ли за нощувки, вместо Милано, тъй като намирам доста по-евтини хотели там... И ако се нощува там - до Леоландия далече ли е да се пътува два дни поред?
Ох, толкова въпроси имам, ама ще карам поред, че съвсем се обърках от толкова четене и маршрути  Crazy.

# 317
  • In transit
  • Мнения: 15 425
https://www.lefrecce.it/B2CWeb/search.do?parameter=searchOutputV … cFID=tMmmN791HZzc
23 евро на човек  в една посока с влак.  Peace

# 318
  • Мнения: 7
Началото на октомври Grinning

Ние летим на 14 Октовмри рано рано Simple Smile

# 319
  • Мнения: 1 406
Ние тогава се връщаме ще се качим на самолета който ще ви докара Grinning

# 320
  • Пловдив
  • Мнения: 2 303
Успях  да купя онлайн билети за Ла Скала за началото на октомври, в сайта им пише, че ги изпращат на следващия ден, минаха вече три седмици билети не съм получила, писах им на мейла и ми отговориха, че ако не пристигнат билетите мога да ги получа час преди постановката от касите на театъра. Ако билетите бяха само за мен, хич нямаше да го мисля, но сме 8 жени и не искам изненади. Молбата ми е ако някой е купувал онлайн да сподели процедурата.

# 321
  • Мнения: 46
Скрит текст:
Брера е уникално място за ценители. Който не обича изобразително изкуство обаче - ще му дотегне. И си е действащо художествена академия.

Квартала около Пинакотеката е страшен. Има дух, какъвто не усетих на повечето други места в Милано.

+1  Peace

И на мен Брера много ми хареса.
Сега се надявам да видя и Амброзиана...
Стискам палци да ти стигне времето. Амброзиана много ми хареса. Бих отишла отново.

# 322
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 8
Виждам че в темата се коментират и езерата затова си позволявам да попитам итук.Може ли някой да ми предложи най-бързия начин за придвижване на езерото Комо по маршрут Леко-Беладжио-Вила Карлота-Комо. Аз смятам да се придвижа с кола като мина Леко-Варена-фери до Беладжио-фери до Вила Карлота-Комо. По-добър ли е този маршрут откъм завои,отколкото вътрешния директен път Леко-Беладжио-Вила Карлота-Беладжио-Комо?  И последен въпрос навсякъде по тези маршрути  ли има фери и за коли?

# 323
  • Мнения: 80
Здравейте и от мен! Резервирах и аз своята екскурзия до Милано. Летим средата на октомври с wizz air, съответно кацаме на Бергамо рано-рано. Иска ми се  попитам по-запознатите и да получа някоя препоръка.
Полета на връщане пак ни е много рано и се чудих дали има смисъл изобщо от нощувка в Милано. Летището на Бергамо предполагам е нон-стоп отворено, нали? Освен това от самия град Бергамо до летището как се стига?
Другото , което ми е като идея, да идем до Верона или Венеция с влак, деня преди полета и вечерта просто да се върнем в Бергамо  Thinking Как мислите за това като идея? Някой правил ли е нещо подобно? Някакви мнения и препоръки?

# 324
  • Мнения: 2 860
На мен Верона нещо не ми допадна много.

# 325
  • Мнения: 3 094
Посетилите Пинакотека Аброзиана, моля разкажете аккво сте видели  bouquet

# 326
  • Мнения: 6 031
На мен Верона нещо не ми допадна много.

На мен ми хареса.

Посетилите Пинакотека Аброзиана, моля разкажете аккво сте видели  bouquet

Хареса ми Амброзиана. Има интересни произведения в нея. Това е частна колекция.
Ако трябва да избирам, май повече ми допадна Пинакотека Брера.

# 327
  • Мнения: 3 094
На мен Верона нещо не ми допадна много.

На мен ми хареса.

Посетилите Пинакотека Аброзиана, моля разкажете аккво сте видели  bouquet

Хареса ми Амброзиана. Има интересни произведения в нея. Това е частна колекция.

Ако трябва да избирам, май повече ми допадна Пинакотека Брера.

Сещаш ли се за някакво по-известно произведение или автор, който е изложен там? Била съм в Брера, както и в Санта Мария де ла Грацие, но Амброзиана все още не съм я посетила и ми се ще да се мотивирам предварително от разгледали я:)

# 328
  • Мнения: 6 031
...
Сещаш ли се за някакво по-известно произведение или автор, който е изложен там? Била съм в Брера, както и в Санта Мария де ла Грацие, но Амброзиана все още не съм я посетила и ми се ще да се мотивирам предварително от разгледали я:)

Леонардо, Тициан, Ботичели, Рафаело, Караваджо и т.н. Преставени са с по едно-две произведения.

# 329
  • Мнения: 3 094
...
Сещаш ли се за някакво по-известно произведение или автор, който е изложен там? Била съм в Брера, както и в Санта Мария де ла Грацие, но Амброзиана все още не съм я посетила и ми се ще да се мотивирам предварително от разгледали я:)

Леонардо, Тициан, Ботичели, Рафаело, Караваджо и т.н. Преставени са с по едно-две произведения.
Благодаря ти! Дано ми се отвори път в обозримо бъдеще!

Общи условия

Активация на акаунт