Какви спагети

  • 4 643
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 671
Купувах Стела - най-тънките, много ни харесват, но сега с диабета - само пълнозърнести (от щандовете за диетични храни в супремаркетите или от магазинчетата за диабетици) - по-дебели са, но иначе - няма разлика във вкуса, а са къде по-полезни!

# 16
  • В офиса
  • Мнения: 4 018
Барила
Ние ги предпочитаме твърди и ги варим точно толкова, колкото си пише на кутията.

# 17
  • Мнения: 2 922
Барила
Ние ги предпочитаме твърди и ги варим точно толкова, колкото си пише на кутията.
Само Барила купуваме!  Peace
Най-много обичаме букатини.

# 18
  • Мнения: 714
купуваме само Барила N 5  newsm10...след точно 23 мин. варене на 240 градуса гаz с 1 с. лъжица сол стават прекрасни....

извинявай за въпроса, ама след 23 минути в тенджерата остават ли спагети?  newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 3 271
Ние ядем само Барила - слагам малко олио и сол при варенто - стават страхотни Hug

# 20
  • Мнения: 5 228
Divella и Barilla, като първите според мой приятел, много добър готвач в Италия, са най-добри.

# 21
  • Мнения: 5 140
Купувам от италианските - ама не се сещам фирмата.. егати! с червена лента долу! но винаги взимам 10 номер, другите са ми много тънки или много дебели!!!


И аз така като Ламята, марката е Stella и Mellisa (така ли се пишеше  Rolling Eyes)

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Барилла е "мерцедесът" на пастата (включително спагетите). Освен тях купувам и Дивелла, които също са много добри. Преди купувах Мелиса примо густо, но преди около две години ги развалиха и се разваряват, което не трябва да се случва с класическите спагети.

# 23
  • Мнения: 79
Сега съм на Стелла и Корона

# 24
  • Мнения: 714
Divella и Barilla, като първите според мой приятел, много добър готвач в Италия, са най-добри.


 newsm10

# 25
  • Мнения: 421
Всичко от тестените произведения на Стела Party

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Всичко освен Barilla и Divella за мен е компромис с добрия вкус на пастата.
Особено българските - някак твърде блудкави на вкус са...Гръцките стават в краен случай като заместител, но все пак италианските са нумеро уно.

# 27
  • Мнения: 139
Всички продукти на STELLA и REGGIA
 

# 28
Стела, Корона, понякога и Рива

# 29
  • Мнения: 229
има ги във всички магазини, но мисля че фирмата е купена и май за с нова марка просто питай в магазина 400гр. са 35 ст. от тях има и от макарони всякакви видове.

Общи условия

Активация на акаунт