MANGO online магазин - 3

  • 66 327
  • 742
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 58
Момичета, някоя купувала ли е кожено яке. Чудя се за размер - по принцип съм за М, но черно няма М, та се чудя ако взема L дали много ще ми е голямо, все пак е връхна дреха...

Да, тези дни ми пристигна една поръчка, има и кожено яке. Аз според таблиците  им съм между 2 номера, но вземам по малкия (S),  и с изключение на една рокля всичко ми е точно. Якето също. Това е, в черно: http://www.mangooutlet.com/BG/p0/women/clothing/jackets/leather/ … ;ts=1407474270913
Кожата е много мекичка.

# 406
  • София
  • Мнения: 934
Имам тази риза и е много хубава, сега е без пари, но са останали само малки и голями размери http://www.mangooutlet.com/BG/p0/women/clothing/ribbed-panels-sh … ;ts=1407474662609

# 407
  • Мнения: 1 194
Благодаря, tanita66. Точно това е якето, за което се чудя.
Ами освен да пусна кафявото. Цената е чудесна с тези още 15%...

Ако не те затруднявам би ли измерила S-ката.

Последна редакция: сб, 09 авг 2014, 08:52 от Mrs. L

# 408
  • Мнения: 58
Благодаря, tanita66. Точно това е якето, за което се чудя.
Ами освен да пусна кафявото. Цената е чудесна с тези още 15%...

Ако не те затруднявам би ли измерила S-ката.

Разбира се, ето ги размерите:
Дължина  55,5 см
Ширина (от рамо до рамо)  40 см
Ширина (м/у подмишниците- т.е. гръдна) -46см
Ширина отдолу (хад ханша е, модела е късичък)- 42 см
Ръкав от рамото - 62 см
Ръкав от вътрешната част - 47 см

# 409
  • Мнения: 221
Здравейте, опитвам се да игнорирам този код, но май няма да ми се получи .
Тези якенца ги гледам от пролетта, тогава бяха около 45лв., но сега с кодче също стават.Аз също се меря около М размер.Ако някой има може ли да сподели точни размери.
Вчера точно фучнах едно старо яке и имам празнина Mr. Green

ПП.И за това якенце да питам как са размерите?

Ала-Бала, панталончето, за което говориш, може ли размер  на 40номер, защото има само 42 и горе-долу може да се ориентира човек.Всичко от сайта ми е М и С  горни неща и ленени летни панталони, но един панталон 38 още не съм го носила и е  с етикет, не мога да дишам с него.Ужасно умален ми се струва памук с ликра е, вече го няма  в сайта.От половин година не мога да си харесам хубав и удобен черен панталон.
Защо напълнях Banghead

Последна редакция: сб, 09 авг 2014, 13:55 от basmachi

# 410
  • Мнения: 1 194
Благодаря,  tanita66.

# 411
# 412
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Пухените якета според мен са уголемени. От тези имам второто, размер М, цвят стоун и му търся нов собственик, защото сега си поръчах С.

# 413
  • Мнения: 173

Здравей,
Аз също съм харесала първите 2. Имам едно яке на Манго, много подобно купено преди...ми можеби 3 год, ли 4 май станаха, не помня. Носено е много но изобщо не е мърднало. Много много качествено, въобще не му личи че е на толкова години. И то цвета е светъл, ванилия- беж. Никога ме ми е било студено с него и в най- големите студове. Купих го някаде около 250 лв. и изобщо не съжалявам за парите. Като гледам тези на какви цени са, не се и замислям, само че май вече ми трябва М размер, исках черно от първото но няма. Време е да го сменя, много си го обичам, не за друго, ами ми омързна вече   Mr. Green Дано и тези са също качествени.

# 414
  • Варна
  • Мнения: 1 571
sluncho414, напълно споделям мнението ти за пухените якета на Манго. Имам едно такова, което носих 3 зими и е като ново.

# 415
  • Мнения: 221
А размерите?  Гръдна обиколка 88см. талия 76, ханш 95см. ръст 162см.
От тези късичките С или М?

# 416
  • Мнения: 381
Пухените якета според мен са уголемени. От тези имам второто, размер М, цвят стоун и му търся нов собственик, защото сега си поръчах С.

mentolka, сега като гледам само от него има размери в черно. Много ли е уголемено? Аз по принцип нося С и се чудя ХС ли да поръчвам.

Как е като качество?

# 417
  • Мнения: 381
sluncho414, mentolka   bouquet

# 418
  • Мнения: 221
Както и да е, понеже съм на работа колежката ми извади душата , хванахме безплатна доставка.Поръчах си яке да видим как е, като дойде ще пиша.
Ако пуснат и другия месец код и ММ ще ме изгони  Mr. Green

# 419
  • Мнения: 633
А аз пробвах няколко пъти да платя и все ми дава грешка!!!!!!!!! Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт