Пазаруване от Aliexpress.com 28

  • 34 756
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 304
на предната страница е новата тема Simple Smile

# 736
  • Мнения: 79
Скоро си купихме смарт тв.За да записвам педавания обаче трябва да му се добави памет-64 ГБ!Някой поръчвал ли е?Стават ли?
За запис от ТВ трябва usb HDD/твърд диск ,като на РС само ,че външен с usb конектор /. С usb flash няма да стане независимо какъв и е обема ! С "Флашка " след като си я включил в ТВ-то  можеш да гледаш видео ,снимки или слушаш музика след като предварително е записано в/у нея. От компа например. Но
в/у нея не може да се запсва от ТВ-то . И друго ако решиш да вземеш външен хард диск/usb HDD/ ЗА ДА СЕ ПОЛЗВА ТРЯБВА ПРЕДВАРИТЕЛНО ДА СЕ ФОРМАТИРА НА КОНКРЕТНИЯ ТЕЛЕВИЗОР!! Записа в последствие може да се гледа САМО на този телевизор . Успех!
Много,много благодаря!!!Щях да набутам излишни пари!!!Ще проверя дали предлагат в сайта!!!  bouquet
В сайта и да има е по скъпо . А и е рисковано . Виж в еМа... Наскоро си взех  . Цената е 1.5 по -ниска . Има и гаранция

# 737
  • Мнения: 71
Скоро си купихме смарт тв.За да записвам педавания обаче трябва да му се добави памет-64 ГБ!Някой поръчвал ли е?Стават ли?
За запис от ТВ трябва usb HDD/твърд диск ,като на РС само ,че външен с usb конектор /. С usb flash няма да стане независимо какъв и е обема ! С "Флашка " след като си я включил в ТВ-то  можеш да гледаш видео ,снимки или слушаш музика след като предварително е записано в/у нея. От компа например. Но
в/у нея не може да се запсва от ТВ-то . И друго ако решиш да вземеш външен хард диск/usb HDD/ ЗА ДА СЕ ПОЛЗВА ТРЯБВА ПРЕДВАРИТЕЛНО ДА СЕ ФОРМАТИРА НА КОНКРЕТНИЯ ТЕЛЕВИЗОР!! Записа в последствие може да се гледа САМО на този телевизор . Успех!
Много,много благодаря!!!Щях да набутам излишни пари!!!Ще проверя дали предлагат в сайта!!!  bouquet
В сайта и да има е по скъпо . А и е рисковано . Виж в еМа... Наскоро си взех  . Цената е 1.5 по -ниска . Има и гаранция
Многоооо благодаря!!!

# 738
  • София
  • Мнения: 64


Hrisito_:), едновременно не може да работят, но ти искаш хем да говориш, хем да разцъкваш ли? Защото ако имаш предвид докато си в интернет да могат да ти звънят- да, могат.


Джемма много благодаря за отговора   bouquet Едната сим карта ще е от Глобул от тези които се слагат във флашките и е само за интернет, няма тел. номер, а другата карта си е нормална сим карта. За това си търся телефон с 2 сим карти с който да мога да използвам интернет и в същото време да ми звъни телефона, но и аз да се обаждам без да е необходимо да превключвам картите. Както и например да получавам съобщения във viber като използвам интернет от 2-та сим карта. Ох дано да ме разбра Simple Smile

А за цена как да се ориентирам, да търся долу горе около тази в твоята обява или?

# 739
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
ИМА НОВА ТЕМА,посочена на предна страница, спрете да пишете тук и четете малко!

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 1 908
Здравейте. Не видях да е запоЧната нова тема и казвам тук полуЧих тези два Часовника.   

http://www.aliexpress.com/item/New-2014-fashion-watch-Quicksand- … p/1792222974.html

http://www.aliexpress.com/item/Electronic-2014-New-Fashion-Hipst … p/1822399767.html

   Доволна съм снимките отговарят препоръЧвам търговеца имахме отлиЧна комуникация минималната поръЧка е за 10 долара.
Сиси ,със здраве да се носят !Много са хубави !

# 741
  • Бургас
  • Мнения: 620
Момичета получих обаждане от DHL че имам пратка която подлежи на митнически контрол в София е аз съм в Бургас питат ме дали да я освободят те или да ми я изпратят към Бургаска митница стойността е 380 долара какво ще ме посъветвате

# 742
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
 ПРЕДИ ДА ПИШЕТЕ И ПИТАТЕ,НЕ ЧЕТЕТЕ ЛИ ИЗОБЩО ?????????//

# 743
  • Мнения: 11
Здравейте! Има ли оригинални стоки в сайта? Искам да си купя тези маратонки --> http://www.aliexpress.com/item/2014-Nike-Women-Free-Run-3-0-V6-T … t/1880491015.html и не мога да разбера оригинал ли е или реплика. Моля някой разбирач да помогне.

Общи условия

Активация на акаунт