Çalıkuşu с Бурак Йозчивит и Фахрие Евджен, и актьорите - преди и сега *Тема 18*

  • 49 285
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 14 510



  Госпожица Д.Чапа ще бере ядове май с тази красавица .
Едва ли има този характер и възпитание на Фахрие.

Много пъти съм казвала каква е мечтата ми- след *Чучулигата*-Бу и Фахрие да останат приятели.
Имам примир -след* Спомни си любима* Берен и Джансел изживяват голяма любов,но и сега са истински приятели, независимо ,че всеки е женен или обвързан с друг човек.
Това е поведение на интелигентен  човек! Hug


# 736
# 737
  • Мнения: 1 018
Себи,тя вече ги има./ядовете/.....много материал е написан вече за това. Лили нали е постнала сутринта 2-3 статии ,та покрай тези,попрочетох още и още.Чрез превода на гугъл,аз заформих тези новинки:
1.ДЧ е ядосаня от новия проект с МИС ТУРЦИЯ и е наложила ВЕТО/това е и заглавието/
2.ДЧ е била поканена на КЪНАТА,но не е отишла,отново поради тази причина.


# 738
# 739
  • Мнения: 1 018
Мис Турция е избрана сред 20 кандидатки и е:

Родена в Швейцария

 на  21 години

висока 1.78

# 740
  • Мнения: 14 510
Лили Heart Eyes страхотно попадение  Laughing!  Благодаря Hug



Не се и съмнявам ,че ядовете на Д.Ч ще са големи и то много големи с това момиче.Трябва да свикне и се дистанцира  от Бу , ако иска да е неин.Така е!
Има много хубава но цинична българска поговорка -*Не може душата в рая .......и.......друг да го каже аз НЕ! Laughing Laughing Laughing




Никога , и за нищо на света не бих се облякла с рокля на сърчица и ресни  #Crazy #Crazy #Crazy


Ади Heart Eyes Hug ами данните и са  сериозни.....аnewsm78 newsm78 newsm78Да видим и реализацията  Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: пн, 02 юни 2014, 17:50 от sebilMM

# 741
  • Мнения: 5 781
Не, че ме пита някой, но 1,78 е сериозен ръст за жена....Бурак не, че е нисък, но на мадамата й трябва някой по-висок и по-едър.  newsm78 Това момиче сигурно вижда какво има в гнездата на птичките..., определено й завиждам Embarassed

# 742
  • Мнения: 14 510
Какво вижда в гнездата може да и се окаже проблем Stop Stop Stop

Ние не сме много лесни и ,ако си мисли ,че ще премине през нас  Mr. Green без да я гледаме под микроскоп МнОго се заблуждава Naughty hahaha hahaha hahaha
 Joy Joy Joy

# 743
  • Мнения: 5 781
Себи, Hug  Laughing Laughing може да ни хареса, сигурно е талантлива, че ако е само красива..., то една красота Laughing Laughing на всяко втора жена.(започва се Laughing Laughing Laughing)



Момичета, ако информацията е вярна,  Hug то скоро Фахрие ще е рожденичка newsm78

# 744
  • Мнения: 14 510


   Момичета,ако много сте се  разгорещили да ви предложа по една зелена слива- действа  успокоително Wink



# 745
# 746
  • Мнения: 14 510
Жижи Hug



 newsm10  +

# 747
  • Мнения: 1 018
И още кога се подаряват и ядат зелени сливи???
Спомняте ли си Кямран с червените карамфили и зелените сливи очакваше Фериде на среща.....
ОБИЧ<ОБИЧ>>>>

# 748
  • Мнения: 3 473
Здравейте, чучулиги  Hug
Може и да сте преминали в новата тема, но благодарности за новинките.   bouquet Дано Наг ги погледне за подробности.  Peace
Паячка пак произведе новини. А и Бурак май сериозно й играе по нервите или я изпробва, колко може да издържи. Хихихихи... Ако така излиза в пресата след всеки негов проект... направо си е за смях женицата. Тя въобще не е сигурна в неговите чувства... Crazy
Аз да си кажа и за миската - не ми харесва външно, ама то - въпрос на вкус. Аз барбита  не харесвам. Дано Бурак е открил и душа зад външността, че иначе първият му самостоятелен проект ...  Thinking

# 749
  • Мнения: 14 510
Катенце Heart Eyes  да се хващаме за ръце  family  friendship и отиваме в новата тема ,която ни е подготвила Снежка ,че току-виж започна с НАГ Laughing да се обясняваме  в 51 стр. както преди няколко дена Laughing Laughing Laughing


Лично аз пиша когато ми е приятно , имам време и има нещо интересно .
Струва ми се ,че  не   е задължително  да пишем  непременно за да сме част от темата.
Екстра сме си  Hug Hug Hug

Хайде  в новата hahaha hahaha hahaha Аз отивам!

Общи условия

Активация на акаунт