Халит Ергенч "Великолепният век"(Muhteşem Yüzyıl) и новите проекти на екипа-86

  • 77 568
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 14 571
Ju,....добре,че те има - и на морето,и в темата. "Срещнах" и Трендафилка,но в друга тема... Защо ли? Дано не "заспим" всички!  newsm78 Grinning Hug

# 721
  • Мнения: 14 571
OUR VIDEO
''Muhtesem Yuzyil''....150 actors-characters THANK YOU ALL !!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=cUvV3QFCHRI

Повторението никога не е излишно,нали? Peace Peace Peace

# 722
  • София
  • Мнения: 1 021
Фирузе-то се оказа,че всъщност има друго име и е внедрена от шах Тахмасп и истинската Фирузе в харема на Сюлейман.Целта й беше да го отрови бавно с някаква отрова дето тя я е посипвала някъде си,това не го дадоха точно.Но след като тя си тръгна султанът се разболя и лекарите коментираха,че е поел отрова,бавнодействаща и т.н.Но след като Фирузе си тръгна,нямаше кой да го трови повече и той оздравя.А тя се прибра при персите,доволна,че е успяла в мисията си/почти де/.

# 723
  • Мнения: 683
Няколко нови ваканционни снимки  Simple Smile






# 724
  • Мнения: 683
Хюррем Султан не е забравила старите си приятели

СУЛТАНША НЕ ЗАБЫВАЕТ СВОИХ ДРУЗЕЙ
ஐ════════════ஜ۞ஜ════════════ஐ
Звезда телесериала "Великолепный век" - Мерьем Узерли, которая покинула Турцию в мае прошлого года, не забывает своих старых друзей. Кроме Халита Эргенча, с которым Мерьем обменивается комментариями в инстаграме, актриса поддерживает связь с исполнителем роли Рустема Паши из "Великолепного века" - Озаном Гювеном. Мерьем отправила Озану поздравительное сообщение и наилучшие пожелания съёмочной группе нового фильма Pek Yakında/Всегда рядом. Несмотря на то, что актриса сейчас живёт в Берлине, сердце Мерьем Узерли - в Стамбуле. На официальной странице проекта Джема Йылмаза "Всегда рядом" в инстаграм Мерьем написала "Я очень вас люблю".



Аз зная лично, че Мерием поддържа връзка със Шекер ага и много други артисти от екипа.

# 725
  • Мнения: 683
Хюррем Султан в поле!

Хюррем Султан "Великолепного Века", Вахиде Перчин, вместе с учениками актерской школы работала в оливковом саду в Сеферихисаре и подкрашивала деревья в парке деревни и возле библиотеки.

Вахиде Перчин: "Цель этого проекта - находиться рядом друг с другом. Мы хотели понять, кто мы и что мы значим. Благодаря этому проекту мы пришли в себя."







# 726
  • Мнения: 13 577
Да разбираме ли, че "ВВ" върви към Холивуд? newsm78 newsm78



Доколкото ми подсказва Гугъл, двете големи американски ТВ компании HBO и NBC искат правата за излъчване... Shocked Shocked


# 727
  • Мнения: 2 177
Да разбираме ли, че "ВВ" върви към Холивуд? newsm78 newsm78



Доколкото ми подсказва Гугъл, двете големи американски ТВ компании HBO и NBC искат правата за излъчване... Shocked Shocked


Явно на там вървят нещата. Според мен "Великолепният век" си го заслужава.

# 728
  • Мнения: 2 177
Хюррем Султан не е забравила старите си приятели

СУЛТАНША НЕ ЗАБЫВАЕТ СВОИХ ДРУЗЕЙ
ஐ════════════ஜ۞ஜ════════════ஐ
Звезда телесериала "Великолепный век" - Мерьем Узерли, которая покинула Турцию в мае прошлого года, не забывает своих старых друзей. Кроме Халита Эргенча, с которым Мерьем обменивается комментариями в инстаграме, актриса поддерживает связь с исполнителем роли Рустема Паши из "Великолепного века" - Озаном Гювеном. Мерьем отправила Озану поздравительное сообщение и наилучшие пожелания съёмочной группе нового фильма Pek Yakında/Всегда рядом. Несмотря на то, что актриса сейчас живёт в Берлине, сердце Мерьем Узерли - в Стамбуле. На официальной странице проекта Джема Йылмаза "Всегда рядом" в инстаграм Мерьем написала "Я очень вас люблю".



Аз зная лично, че Мерием поддържа връзка със Шекер ага и много други артисти от екипа.
Ако поддържа, аз много се радвам. Все пак години работеха заедно и е логично да се създаде приятелство между тях. На мнение съм, че това, което и се случи не трябва да и попречи да поддържа контакт с колегите си от сериала.

# 729
  • Мнения: 2 177
Фирузе-то се оказа,че всъщност има друго име и е внедрена от шах Тахмасп и истинската Фирузе в харема на Сюлейман.Целта й беше да го отрови бавно с някаква отрова дето тя я е посипвала някъде си,това не го дадоха точно.Но след като тя си тръгна султанът се разболя и лекарите коментираха,че е поел отрова,бавнодействаща и т.н.Но след като Фирузе си тръгна,нямаше кой да го трови повече и той оздравя.А тя се прибра при персите,доволна,че е успяла в мисията си/почти де/.
На мен ми хареса изпълнението на Джансу, нищо че ролята и беше такава.

# 730
  • Мнения: 14 571
JU,....Благодаря за новината! Холивуд няма да сгреши!  Peace Peace Peace

И в Мексико се излъчва от 1 седмица с голям успех! (лична информация от моя много близка млада жена)  Grinning Grinning Grinning
 

# 731
  • Мнения: 927
Великолепният век - Тайният свят, епизод 8 - Любовта, която промени историята
Превод: Невин Иванова
http://asi-bg.net/details.php?id=13189
http://vbox7.com/play:8f8788a67f

За мен лично този епизод беше много интересен, защото обсъждат въпроса за напускането на Мерием от сериала. Тема, която беше развълнувала доста зрители.
  grinning039  Радвам се, че сте открили сезона на лятото, но бъдете внимателни  sport027

Последна редакция: пт, 11 юли 2014, 11:15 от BaMbIto

# 732
  • Мнения: 14 571
БаМбито,.... с "Тайният свят....."така добре ни запълваш "ваканционните"дни. Благодаря!. На мен липсват част 3 и 6... Нали още не са преведени newsm78 Hug  bouquet

# 733
  • Мнения: 927
Все още ги няма, но ще наваксаме всички епизоди. Следващия вероятно ще е 6 - Любовта към престола.

# 734

Общи условия

Активация на акаунт