Важен ли е размерът на мъжкото достойнство за жените в секса?

  • 39 040
  • 358
  •   1
Отговори
# 60
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Цитат
И за любителките на аналния секс – средният и дори малкия размер е по-скоро предимство.

Както виждате, мъжете с по-малък размер също имат големи шансове да задоволява своята партньорка!



 Sunglasses Whistling Mr. Green





Освен това, защо реши, че само за мъжете си говорим? Twisted Evil
Ето статия на Кобилкина
има и за жените  Wink ...размери  Simple Smile

http://natalia.bg/page/tips/tips/78-%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D1%8A%D0% … D0%B0%D0%B2%D1%8F!



# 61
  • Мнения: 5 892
Че може да се задържи, може, но ако си правил секс с голям, красив, дебел пенис, след това да ти дойде някое пишунделче и ще го върнеш в детската градина да пишка повечко.

Като една моя приятелка, която след десетгодишен брак с разкошен голям пенис се видяла с бившото си гадже и от дума на дума стигнали до същината на въпроса и оня като го извадил един пишпиндел и тя не могла да повярва на очите си, че е правила секс с такова нещо. Махнала с ръка и си тръгнала.
Joy

# 62
  • Мнения: 17 546
Кобилкина ми е супер неприятна както и коментарите и.  Sick
Но по повод женските размери мога да спомена само, че най-удобния и масово купуван размер вибратори е с диаметър 4,5см.

# 63
  • Мнения: 46 641
Кобилкина ми е супер неприятна както и коментарите и.  Sick

И на мен.
Много анти като жена и като цяло.

# 64
  • София
  • Мнения: 3 480
Естествено, че и жените са с размери.
И защо никой не говори за тях. М?
каква е тази дикриминация.
Макар, че както е казал народа, на малки сметки и тесни, хм, вагини, всички се натискали.
Нищо, че в Кама Сутра пише, че тесните вагини трябвало да се задоволяват с малки пениси.
Женската лакомия няма край и практиките показват, че тесните вагини са също толкова предпочитани като големите пениси, изобщо се видят високоликвиден ресурс, независимо, че се твърди, че гърдите имали подобно значение.
не, че красотата на гърдите не е важна, в никакъв случай.

# 65
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
....забравяте и други красоти  Wink

финансовата  Flutter  , надежност , грижа , отговорнст .....


п.п.Кобилкина е комерсиализирана иначе си пише за съвсем реални неща Wink

# 66
  • Мнения: 14 654
Дори гърдите да имат такова значение, те горе-долу могат да се преценят и през дрехите, а предполагам, че мъж, на когото това му е важно, има набито око и може да прецени даже през сутиен с посплънки.
Но ние какво да правим, когато не сме преценили правилно през дрехите и ни предложат нещо, с което само може да се погъделичкаме, където не ни сърби? Голям риск е тази работа, защото аз например не бих могла да махна с ръка и да си тръгна, след като се е стигнало до сваляне на гащите. Приемам прецакнята и повече не си вдигам телефона. Ако жената ви избягва след като сте правили веднъж-дваж секс, значи ви е малък, така да си знаете. Дори да казва друго, това е причината.

# 67
  • Мнения: 0
Естествено, че и жените са с размери.
И защо никой не говори за тях. М?
каква е тази дикриминация.

Защото  женския размер не е постоянна величина !!!

Мъжкият размер е винаги важен, и формата също!

И телосложението на мъжа също! Големите шкембета не са на почит!
 Вида на ръцете му също  има значение! и много други неща.....

# 68
  • Мнения: 17 546
Ако жената ви избягва след като сте правили веднъж-дваж секс, значи ви е малък, така да си знаете. Дори да казва друго, това е причината.
О, не! Не винаги това е причината.

# 69
  • София
  • Мнения: 3 480
Изобщо не ги забравям.
Какво по-хубаво има от един пачкосан, грижовен и отговорен красив пенис.
И аз съм забелязала една прякопорпорционална зависимост между големината на пениса и личните качества на неговия притежател.

Дори гърдите да имат такова значение, те горе-долу могат да се преценят и през дрехите, а предполагам, че мъж, на когото това му е важно, има набито око и може да прецени даже през сутиен с посплънки.
Но ние какво да правим, когато не сме преценили правилно през дрехите и ни предложат нещо, с което само може да се погъделичкаме, където не ни сърби? Голям риск е тази работа, защото аз например не бих могла да махна с ръка и да си тръгна, след като се е стигнало до сваляне на гащите.
Да, бе.
Няма да махаш с ръка. Ще му я пъхнеш в гащите, за да знаеш дали няма да ти прилошее от храната или напитката внезапно и да се наложи да те изпрати спешно у вас.

# 70
  • Мнения: 4 120
  Размера на пениса преценявам по размера на пръстите. Не съм се подвеждала откак го научих в този форум Mr. Green Преди това имах фалове, когато преценявах по стъпалата и размера на носа.
 

# 71
  • Мнения: X

п.п.Кобилкина е комерсиализирана иначе си пише за съвсем реални неща Wink

Кобилкина е абсолютен налъм Sick

# 72
  • Мнения: 3 231
Защото  женския размер не е постоянна величина !!!
Категорично. Тя си е променлива, нарастваща в аритметична прогресия правопропорционално на възрастта на притежателката си.

Шегата настрана. Колкото по-отпусната става хралупата, толкова по-голям инструмент трябва, за да бъде уплътнена качествено. Което е една от многото причини семействата с дълъг семеен стаж просто да се отказват от секса от едно време нататък. Стените на шахтата с годините стават все по-нееластични и отпуснати, докато сондата по-дебела със сигурност няма как да стане (ако въобще още е още работоспособна).

# 73
  • Мнения: 4 120
 Но пък Кабилкин е уникален Simple Smile

# 74
  • Мнения: X

хаха, този не го знаех. Веднага отивам да се посъветвам Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт