необходими документи за прием в детската градина

  • 9 577
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 417
Следващите класиряния протичат по същия начин както и първото.
Просто шансовете за прием са много по-малки, защото се "отпускат" единични свободни бройки.

Според мен ще ви откажат записване и ще имат право.  Peace

# 16
  • Мнения: 81
Да, най-вероятно ще го откажат.
Но защо да имат право? Вече не можем и работата ли да си сменяме заради тази система? Нали в края на краищата тях ги интересува дали работиш, за да докажеш, че нямаш възможност да гледаш детето?

# 17
  • Мнения: 417
Имат право, защото сте заявили в системата неверни данни. Имали сте възможност да промените профила, едва ли сте сменили работното място точно в часовете, в които системата е била заключена  Wink

# 18
  • Мнения: 81
Това е буквоядство.
А какво става в случай, че нямам достъп д интернет?
Да, почти в последните часове стана. На 8 май вече бях на ново работно място, до 7 на старото. И когато исках да ъпдейтна профила си, системата вече беше заключена за класирането.
В края на краищата смяна на работно място не е рутинна дейност, човек има много неща да свърши и едва ли живее с мисълта само за тяхната система. Нередовен документ е ако не мога да докажа критерий за допълнителна точка или десета. Това да съм на работа е общо изискване, не ми дава точка и трябва тях да не ги интересува точно къде работя, щом служебната бележка има нужните реквизити.
Просто системата е направена, за да те спрат от записване.

# 19
  • Мнения: 336
Разбира се че е буквоядство. Идеята на заявяването на данни е да се удостовери, че човекът работи. В крайна сметка правилата се въвеждат с някаква идея зад тях и важна е именно идеята, а не спазването на буквите.
pronobis, напиши едно писмено обяснение че си постъпил на ново работно място на 8 май и приложи и двете служебни бележки. Ако трябва кажи им че ще пуснеш жалба или сигнал през ИСОДЗ или нещо подобно. Недопустимо е класирано дете да го върнат по такава идиотска причина.

# 20
  • Мнения: 81
Разбира се че е буквоядство. Идеята на заявяването на данни е да се удостовери, че човекът работи. В крайна сметка правилата се въвеждат с някаква идея зад тях и важна е именно идеята, а не спазването на буквите.
pronobis, напиши едно писмено обяснение че си постъпил на ново работно място на 8 май и приложи и двете служебни бележки. Ако трябва кажи им че ще пуснеш жалба или сигнал през ИСОДЗ или нещо подобно. Недопустимо е класирано дете да го върнат по такава идиотска причина.
Мерси за съвета, така ще направя.
Моля за още малко инфо - ако въпреки всичко откажат да ни запишат, как стои въпросът с точките за второ класиране? За първо бяхме с 9.2, защото детето идва от ясла, живеем в района на градината и съпругата ми работи в района. Ще важат ли тези точки и за 2-ро класиране? В момента системата дава, че вече сме използвали 3 точки по първото си класиране и вече идея нямам какво биха изчислили за второ, ако не ни запишат.

# 21
  • Мнения: 388
За съжаление ни правят на маймуни  ooooh! Tired! Това си е нашата бюрокрация - лишена от всякакъв замисъл, разбиране от отсрещната страна и сътрудничество. Имам чувството, че всички такива институции, зад които стоят държавата или общините, се опитват по всякакъв начин да се противопоставят на обикновените хора. Няма помощ, няма човешко чувство! За да успееш трябва да се инатиш, упорстваш, да се скараш с всички държавни служители, че да постигнеш някакъв успех.
pronobis дано да успееш да се пребориш  Praynig!

# 22
  • Мнения: 5
По мое мнение всичко е в ръцете на директорката!Аз не знам дори ако сега не го запиша,дали имам право да участвам в следващото класиране???

# 23
  • Мнения: 7 821
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=780546.0  Това е темата за тези въпроси.

Общи условия

Активация на акаунт