От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 13

  • 61 339
  • 741
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 19

Цитат
Звънче, Бобо, бихте ли споделили коя фирма ползвате?

Аз ползвам GGBG. На 3 минути пеша са ми, в близост до метростанция, нямат определен ден за раздаване, имат превоз тръгващ всяка събота от Англия и четвъртък-петък вече раздават, пращат мейли като получат поръчката, като тръгне за БГ, като е в БГ, и като я обработят, работят събота и неделя(при договорка). Снощи в 20.30 офиса в Младост им беше още отворен.....Имат офиси в Младост и Дружба, разнасят със своя кола нещата в София до адрес с/у допълнително заплащане.

Всеки сам си преценява. На мен са ми супер удобни, любезни, 2 лв на кг, засега нямам забележки.

Малко като реклама им го направих  Joy Joy Joy ама има и дръги хора във форума, които ги ползват и са на моето мнение.
то не малко, ами много вече стана рекламата ми се струва . 5 страници само тези джиджи-та хвалиш, та хвалиш ! банално вече ....  ooooh!

# 481
  • Мнения: 778
Миииии, питат ме - отговарям Simple Smile В крайна сметка всеки си избира сам превозвача. Още повече, че хората от страната  предпочитат други фирми, които  имат офиси в техните градове за по-голямо удобство.

А тия джиджибиджи-та не е лошо някой лев да ми плащат Laughing Laughing Laughing Joy

# 482
  • Мнения: 330
Момичета,какво става с UKShops писах им преди няколко дни - не ми отговориха,незнам пратката получена ли е от тях на адреса им,гледам,че и курсовете са разредени.... Rolling Eyes
те май нещо затварят офиса във Варна. има изписано съобщение в сайта им даже
Затварят офиса от средата на октомври, пратките ще ги изпращат с куриер, ще предоставят договорени тарифи за превоз в БГ.Курс 29 ще тръгне с 2 дни закъснение.Това ми е инфото ит имейл! Но пък от офиса подочух ,че май щетръгне чак на 2-ри....т.е пак ще обединят 2 курса.Много са им ниски цените, ама вече прекаляват с това отлагане на курсовете!

# 483
  • Мнения: 557
Здравейте , понеже ни предстои преместване във Варна бихте ли ми препоръчали фирма доставчик от която сте доволни там? Аз пуснах една поръчка през UKShops , което се надявам да получа благополучно , но сега видях че предстои затваряне на офиса във Варна ...

# 484
  • Sofia
  • Мнения: 15 621
Здравейте , понеже ни предстои преместване във Варна бихте ли ми препоръчали фирма доставчик от която сте доволни там? Аз пуснах една поръчка през UKShops , което се надявам да получа благополучно , но сега видях че предстои затваряне на офиса във Варна ...

   Знам, че GabCo наскоро отвориха офис и във Варна (ул. "Кукуш" 6), а за мен те на 100% са най-добрите. Peace

# 485
  • Мнения: 1 288
аз съм получавала със kdshoppinguk,но не ми беше удобен адреса и часа на получаване
от UKShops съм най доволна,удобен адрес за получаване и скромна доставка от 1,50лв ,но за съжаление затварят офиса си,уж временно
със GabCo получих от Германия но те пък вземат 2лв такса за получаване във Варна,и сега и аз съм във голяма дилема кой превозвач да ползвам от uk  newsm78

# 486
  • Sofia
  • Мнения: 15 621
със GabCo получих от Германия но те пък вземат 2лв такса за получаване във Варна,и сега и аз съм във голяма дилема кой превозвач да ползвам от uk  newsm78

   Е, според мен, няма пълно щастие. Peace Аз съм в София, но дори и тук, за да вземеш пратката си от офиса на GabCo до входа на Южния парк, дължиш едно допълнително левче на вземане (независимо от броя на пратките в поръчката ти).

# 487
  • София
  • Мнения: 5 547
със GabCo получих от Германия но те пък вземат 2лв такса за получаване във Варна,и сега и аз съм във голяма дилема кой превозвач да ползвам от uk  newsm78

   Е, според мен, няма пълно щастие. Peace Аз съм в София, но дори и тук, за да вземеш пратката си от офиса на GabCo до входа на Южния парк, дължиш едно допълнително левче на вземане (независимо от броя на пратките в поръчката ти).
Стига бе какви са тези такси за вземане? В Габиели няма такива. Плащаш само теглото на пратката.

# 488
  • Sofia
  • Мнения: 15 621
със GabCo получих от Германия но те пък вземат 2лв такса за получаване във Варна,и сега и аз съм във голяма дилема кой превозвач да ползвам от uk  newsm78

   Е, според мен, няма пълно щастие. Peace Аз съм в София, но дори и тук, за да вземеш пратката си от офиса на GabCo до входа на Южния парк, дължиш едно допълнително левче на вземане (независимо от броя на пратките в поръчката ти).

Стига бе какви са тези такси за вземане? В Габиели няма такива. Плащаш само теглото на пратката.

   Ако вземеш пратката си от другия им офис в София (този на "Цариградско"), няма допълнителна такса. Тя е само за вземане от втория офис (този на "Витошка") – мен лично, обаче, изобщо не ме бърка, защото офисът им ми е на 10 мин. пеша, за разлика от този, на която и да е друга фирма-превозвач. А и GabCo не ги сменям за нищо на света, поради куп други причини, в които вече се убедих напълно. Peace

# 489
  • Мнения: 557
Здравейте , понеже ни предстои преместване във Варна бихте ли ми препоръчали фирма доставчик от която сте доволни там? Аз пуснах една поръчка през UKShops , което се надявам да получа благополучно , но сега видях че предстои затваряне на офиса във Варна ...

   Знам, че GabCo наскоро отвориха офис и във Варна (ул. "Кукуш" 6), а за мен те на 100% са най-добрите. Peace

Много благодаря за инфото  Hug Аз също съм от изключително доволните клиенти на Габко в София , много точни и коректни превозвачи. Ще продължа да си ги ползвам и във Варна Simple Smile

# 490
  • Мнения: 5 066
Аз се включвам да се похваля, че направих поръчката в Дебенхамс и парите са дръпнати. Не съм регистрирала картата, смених превозвача и новият адрес беше успешно приет.  Grinning Много съм щастлива!

# 491
  • Мнения: 19
Аз се включвам да се похваля, че направих поръчката в Дебенхамс и парите са дръпнати. Не съм регистрирала картата, смених превозвача и новият адрес беше успешно приет.  Grinning Много съм щастлива!
И от Clarks  и от Дебенамс съм поръчвала с дебитна на Експресбанк до адрес на превозвач. Никакъв проблем. Без верификации и тем подобни. Само Некст и ХМ още ми се опъват, че там само с посредническа фирма.

# 492
  • Мнения: 2 180
Моля, който е ползвал Габиели за доставка от Германия, да сподели на кой ден изпращат пратките с Еконт? Курсовете пристигат всяка неделя, днешния не е още разтоварен явно, а искам да си направя сметката кога да си очаквам пакетчето.

# 493
  • Мнения: 1 145
Ако едновременно обработват и англ. курс може да раздават вторник, иначе очаквай още утре раздаване в София и утре или в други ден изпращане с Еконт.

# 494
  • София
  • Мнения: 1 919
включвам се и аз по темата, за да задам въпрос- дали някой е пазарувал онлайн от английския бранд F&F -от сайта им- http://www.clothingattesco.com/

кой превозвач ползва от Англия до БГ и като цяло доволни ли сте от качеството на стоките им? Чувала съм само положителни неща, но не съм пазарувала още:)

Общи условия

Активация на акаунт