От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 13

  • 61 341
  • 741
  •   1
Отговори
# 645
  • Sofia
  • Мнения: 15 622
Габко искат да им изпратя извлечение от плащането на поръчка, която имам при тях. За пръв път ми се случва и се питам защо го правят. Някой в подобна ситуация?
   На мен ми се е случвало точно с тази пратка, за която съм писала в предишния си пост. Искат да са сигурни, че изцяло си заплатила поръчката си, защото, доколкото знам, има сайтове, които предлагат опция за отложено плащане. Peace

   el_bouquet

# 646
  • Мнения: 100
Здравейте.Не знам къде точно да си задам въпроса,и дали е за тук точно,но...Искам да изпратя подаръци за Коледа на племенниците,които са в Англия,а аз съм в Щатите,дали мога да платя с кредитна карта от тук,и още едно въпросче:да ми препоръчате интересни сайтчета с подаръци за момче и момиче,съответно на 12 и на 7 години.Благодаря ви предварително.

# 647
  • Мнения: 778
Здравейте.Не знам къде точно да си задам въпроса,и дали е за тук точно,но...Искам да изпратя подаръци за Коледа на племенниците,които са в Англия,а аз съм в Щатите,дали мога да платя с кредитна карта от тук,и още едно въпросче:да ми препоръчате интересни сайтчета с подаръци за момче и момиче,съответно на 12 и на 7 години.Благодаря ви предварително.

Мисля, че по-добре да ги купиш от английски сайтове. Защо от БГ, че да отиват в Англия? И без това половината американски ритейлъри имат английски еквиваленти, а и цените и качеството в Англия е по-добро от това в БГ.

# 648
  • Мнения: 123
Здравейте, някой скоро използвал ли е услугите на BRITZ? Моля за отзиви относно спазването на  курсовете?

# 649
  • софия
  • Мнения: 25 953
Здравейте.Не знам къде точно да си задам въпроса,и дали е за тук точно,но...Искам да изпратя подаръци за Коледа на племенниците,които са в Англия,а аз съм в Щатите,дали мога да платя с кредитна карта от тук,и още едно въпросче:да ми препоръчате интересни сайтчета с подаръци за момче и момиче,съответно на 12 и на 7 години.Благодаря ви предварително.
Имам приятели, които живеят в Англия и поръчват от американски сайтове. Явно е добре като цена. Можеш да пробваш да избереш от американски сайт и да пратиш на адреса им в УК.

# 650
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Здравейте, някой скоро използвал ли е услугите на BRITZ? Моля за отзиви относно спазването на  курсовете?
Варненската фирма ли, да, аз преди и бях доволна. Но не те известяват, трябва да им гледаш сайта.И пътуват от Англия до Варна за 8-9дена.

# 651
  • София
  • Мнения: 9 850
Искам да похваля още веднъж Габко. Изключително отговорно са се отнесли към пакета, който получих онзи ден. Вътре имаше грамофонна плоча за МП, а те са доста крехки - не търпят огъване, мачкане и т.н. В перфектно състояние я получихме, МП е много доволен. Дори без етикет "чупливо" са се отнесли много внимателно, нищо тежко не е слагано отгоре (личеше си още по самия пакет), много съм доволна. Препоръчвам ги! И покрай ЧП дано не се изложат нещо, защото доста неща съм им предвидила  Mr. Green

# 652
  • Мнения: 123
 sunny91 Благодаря!  bouquet

# 653
  • Мнения: 181
Здравейте.Не знам къде точно да си задам въпроса,и дали е за тук точно,но...Искам да изпратя подаръци за Коледа на племенниците,които са в Англия,а аз съм в Щатите,дали мога да платя с кредитна карта от тук,и още едно въпросче:да ми препоръчате интересни сайтчета с подаръци за момче и момиче,съответно на 12 и на 7 години.Благодаря ви предварително.
Моята сестра живее в Канада и ми изпраща подаръци на мен и децата предимно от английски сайтове,като най-предпочитан е Amazon.co.uk..Много е скъпа доставката от техни сайтове до Европа и затова предпочита този начин.Във сайта който съм написала има интересни неща подходящи за подаръци,а пък и в петък е "черния"петък,така че може да направите изгодни сделки.

# 654
  • Мнения: 330
   el_, благодаря!  bouquet И аз така си мислих, но все пак, реших да се презастраховам, питайки тук. Simple Smile

   Ти следиш темата и знаеш, че имах малко по-особен казус с една моя предишна пратка, която, поради неведоми за мен причини, престоя в склада на Габко в UK близо 10 дена, преди да ми звъннат, че имам пратка на мое име там и "да ме питат" (?!) дали да я пращат към Б-я. Е, в крайна сметка, си я получих, де. Но истината е, че напоследък хич не ми върви в логистичен аспект – все има някакъв проблем с пратките ми, независимо от кой сайт идват. Дано е временно явление. Laughing

В последния кур ми пътуваха няколко пратки, за едната нито имейл получих,нито смс.....абе нищо! Само по тракинг разбрах,че пътува! Звъня им,като пристигна курса да ги питам пратката във Варна ли е? Те хич и хабер си нямат има ли пратка, няма ли пратка!!!!Големи кукувци са. Поне като са ги разпределяли не видяха ли,че е там! Ако нямах други пратки и да не бях отишла в офиса какво щеше да се случи с тая пратка? newsm78

# 655
  • Sofia
  • Мнения: 15 622
В последния кур ми пътуваха няколко пратки, за едната нито имейл получих,нито смс.....абе нищо! Само по тракинг разбрах,че пътува! Звъня им,като пристигна курса да ги питам пратката във Варна ли е? Те хич и хабер си нямат има ли пратка, няма ли пратка!!!!Големи кукувци са. Поне като са ги разпределяли не видяха ли,че е там! Ако нямах други пратки и да не бях отишла в офиса какво щеше да се случи с тая пратка? newsm78

   Значи, ако на пратката ти не е бил изписан персоналният ти ID номер, те няма как да ти дадат информация за нея. Wink Не знам дали твоят случай е бил такъв, само спекулирам – мисълта ми е, че не е редно да ги обвиняваме за това; на сайта си са дали предостатъчно информация, че пратки без ID номер се обработват чак в България и няма как по-рано притежателите им да бъдат уведомени.

   Моят случай, обаче, беше коренно различен – нищо общо с липса на име и ID номер, изписани на пакета. Peace

# 656
  • Мнения: 330
В последния кур ми пътуваха няколко пратки, за едната нито имейл получих,нито смс.....абе нищо! Само по тракинг разбрах,че пътува! Звъня им,като пристигна курса да ги питам пратката във Варна ли е? Те хич и хабер си нямат има ли пратка, няма ли пратка!!!!Големи кукувци са. Поне като са ги разпределяли не видяха ли,че е там! Ако нямах други пратки и да не бях отишла в офиса какво щеше да се случи с тая пратка? newsm78

   Значи, ако на пратката ти не е бил изписан персоналният ти ID номер, те няма как да ти дадат информация за нея. Wink Не знам дали твоят случай е бил такъв, само спекулирам – мисълта ми е, че не е редно да ги обвиняваме за това; на сайта си са дали предостатъчно информация, че пратки без ID номер се обработват чак в България и няма как по-рано притежателите им да бъдат уведомени.

   Моят случай, обаче, беше коренно различен – нищо общо с липса на име и ID номер, изписани на пакета. Peace

Не,не всичко си е изписано на пакета,аз съм си регистрирала пратката....всичко както трябва! Даже на пакета,като го взех имаше лепнат техен рег.номер  който е трябвало да опишат пратката.

# 657
  • Sofia
  • Мнения: 15 622
   А дадоха ли ти обяснение защо не са? newsm78 Странно, наистина...

   Обаче, сега се замислям, че и аз май имах подобен случай в миналото – очаквах 3 пратки, а в профила ми бяха отбелязани само 2 – при взимането на пакетите от офиса им до Южния парк си получих и трите наведнъж. Twisted Evil Но явно наистина не ми е направило никакво впечатление, защото съм си помислила, че е някаква грешка в системата вероятно.

# 658
  • София
  • Мнения: 23 214
някой до ггбг да е получавал нещо тия дни?
имам получена пратка, но нямам мейл, че е при тях.
писах им да проверят, не отговарят.
започнах да се притеснявам малко, че не е доставена или нещо подобно, пък си е сериозна сума  Rolling Eyes

# 659
  • София
  • Мнения: 9 850
Момичета, очаквам пратка в немския офис на Габко. Бих искала да си опиша пратката, за по-голяма сигурност. Как да го направя, какво точно да опиша? Колко тежи, какво е точно ли?

Общи условия

Активация на акаунт