От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 13

  • 59 723
  • 741
  •   1
Отговори
# 660
  • Русе
  • Мнения: 623
Момичета, очаквам пратка в немския офис на Габко. Бих искала да си опиша пратката, за по-голяма сигурност. Как да го направя, какво точно да опиша? Колко тежи, какво е точно ли?

Отиваш на описване на пратка - попълваш задължителните полета като даваш информация за сайта, от който си поръчала, номер на поръчка и тракинг номер (ако имаш такъв). Може да добавиш и дата на покупка и очаквана дата на доставка. Долу в полето за "Забележки" може да добавиш всяка друга информация, която смяташ, че може да бъде полезна при разпознаването на стоката.

# 661
  • София
  • Мнения: 9 850
Ясно, благодаря много!  bouquet

# 662
  • Мнения: 740
някой до ггбг да е получавал нещо тия дни?
имам получена пратка, но нямам мейл, че е при тях.
писах им да проверят, не отговарят.
започнах да се притеснявам малко, че не е доставена или нещо подобно, пък си е сериозна сума  Rolling Eyes
Днес ходих да си вземам пратка. Обади им се по телефона направо да проверят пратката ти.  Peace

# 663
  • Sofia
  • Мнения: 15 582
   GGBG са ми пратили e-mail, че вече доставят пратки и от Германия. Peace

# 664
  • софия
  • Мнения: 25 688
  GGBG са ми пратили e-mail, че вече доставят пратки и от Германия. Peace
Което е супер. Мислех и аз да споделя, но в сайта им няма инфо и ако нямаш мейл няма как да ги ползваш. Дано го обновят бързо.
Зачетох се, че доставят и от САЩ, но ако имат предвид нещо различно от доставка през УК и за това няма инфо в сайта Thinking

# 665
  • Мнения: 778
Ето го мейла GGBG. Аз даже вече си го заредих адреса в немските сайтове Simple SmileБях го споделил в темата за Амазон, там една колежка каза, че е говорила сутринта с тях и щяла да ги пробва. Всеки петък щяло да има курс от там, 3.20 лв /кг. Дано скоро излезе и инфо на сайта.

Винаги съм се чудил след като Германия е буквално на пътя и по-точно по средата на пътя от Англия до Б-я, зашо курс от Англия е 2 лв, а от Германия на всички превозвачи е 3-3.50 newsm78

И на мен ми стана интересно, че доставяли от САЩ и Китай newsm78 някой ако ходи натам скоро да ги пита :П) и да шерне, че това със САЩ е интересно ако е на далавера

Последна редакция: пт, 28 ное 2014, 20:00 от bobo_13

# 666
  • София
  • Мнения: 23 190
имам поръчка от кларкс през амазон, изпратили са ми проследяващ номер, обаче не пише на кой куриер е или аз нещо недовиждам.
1163782877787479
някой да е наясно с тия много цифри  Rolling Eyes

# 667
  • Мнения: 1 162
bobo_13

 и мен този въпрос много ме интересува. може би засега са малко и надуват цените, обаче ако ще се увеличат фирмите, може би ще ги свалят.  То и от Англия в началото цените бяха високи. От Италия в момента кара само една фирма, цените им са 4 лв/кг + по 1 лев за приемане на пратка в Италия и за обработване в склада в България. Ако не дай боже си забравил да я опишеш - още взимат, не помня - 1 или 2 лева.  От Германия не помня каква фирма започна да кара, взимаха по 5лв на кг. нещо като доставки.де ми се върти в  главата. така че ще чакаме  Mr. Green не че не ги ползваме, но за нас колкото по-низка цената  - толкова по-добре. За тях - обратното


  бамбарадамбара


 виж в поръчката - винаги пишат кой е куриерът!

# 668
  • Мнения: 30
  GGBG са ми пратили e-mail, че вече доставят пратки и от Германия. Peace
Което е супер. Мислех и аз да споделя, но в сайта им няма инфо и ако нямаш мейл няма как да ги ползваш. Дано го обновят бързо.
Зачетох се, че доставят и от САЩ, но ако имат предвид нещо различно от доставка през УК и за това няма инфо в сайта Thinking

Доставят от САЩ и Китай, чрез доставка през УК, както останалите превозвачи, затова няма инфо.
  bouquet

# 669
  • Sofia
  • Мнения: 15 582
  GGBG са ми пратили e-mail, че вече доставят пратки и от Германия. Peace

Което е супер. Мислех и аз да споделя, но в сайта им няма инфо и ако нямаш мейл няма как да ги ползваш. Дано го обновят бързо.
Зачетох се, че доставят и от САЩ, но ако имат предвид нещо различно от доставка през УК и за това няма инфо в сайта Thinking

Доставят от САЩ и Китай, чрез доставка през УК, както останалите превозвачи, затова няма инфо.  bouquet

   Щом е така, каква е разликата дали ще използвам тях или който и да е друг доставчик, не разбирам... Thinking

# 670
  • Мнения: 18 607
На сайта на КД шопинг има съобщение, че от 14.12. си вдигат цените за превоз от Англия - става 2.50 лв. за Пловдив и 2.80 лв. за останалите градове.

# 671
  • Мнения: 103
имам поръчка от кларкс през амазон, изпратили са ми проследяващ номер, обаче не пише на кой куриер е или аз нещо недовиждам.
1163782877787479
някой да е наясно с тия много цифри  Rolling Eyes



Пробвай с Хермес 

# 672
  • Мнения: 156
Привет!
Признавам,че не съм изчела темата и бързам да питам с кой посредник пускате най-изгодно от Next.co.uk.Харесах няколко неща от намалението и искам да не ги изпусна   bouquet

# 673
  • Мнения: 778
Повечето хора пускат до превозвач, който им е удобен. В смисъл близо до дома, до работа или в квартала. Цените им са горе-долу сходни. На първа страница са сайтовете им. Разгледай ги и си избери.
Отделно хората от провинцията гледат и кой превозвач вози и до Русе, Варна....и кой коя куриерска фирма ползва и колко пари взема за това. Мисля, че откъм доставка до страната май всички предпочитат Габко....
За София всичко е индивидуално.

# 674
  • Русе
  • Мнения: 623
Обаче от Некст не харесват адреса на гъбите (доколкото знам) и затова те отпадат като вариант. КД и Укто май се ползваха редовно  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт