Покажете си детските стаи - тема 21

  • 150 699
  • 781
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Този цвят ПДЧ е страшно натоварващ и шарен. Не бих направила цяло обзавеждане от него в никакъв случай - максимум за някоя вратичка. А за стените - с такива мебели - само чисто бяло

# 31
  • София
  • Мнения: 7 673
Защо не попитате и самия производител? Щом са поръчка, може и да може нещо да се промени.

Ами лошото е ,че не са правени по поръчка ,а са купени от магазина  Wink
АЗ разбрах, че са от магазина. Но понеже си писала, че си ги поръчала, помислих, че са ги нямали налични и сте ги поръчали да ги произведат. А вие всъщност сте ги поръчали за доставка само явно.  Peace
Само да ти кажа, че преградата не е ниска, според мен. Така изглежда, когато леглото е празно. Като легне детето, потъва в дюшека и изглежда по друг начин. Така или иначе, ако решите, произволен мебелист ще ви направи и сложи по-висока преграда.

# 32
  • София
  • Мнения: 203
какво легло бихте избрали с повдигащ се механизъм или с шкаф/ шкафчета отдолу?

# 33
  • Мнения: 210
С чекмеджета. На мен лично ми е по-практично от повдигащите се.

# 34
  • Мнения: 376
какво легло бихте избрали с повдигащ се механизъм или с шкаф/ шкафчета отдолу?
Зависи дали имаш достатъчно място да извадиш чекмеджетата. Simple Smile

# 35
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
какво легло бихте избрали с повдигащ се механизъм или с шкаф/ шкафчета отдолу?
Зависи дали имаш достатъчно място да извадиш чекмеджетата. Simple Smile

Точно!
А пък при малки пространства допълнителния плюс на повдигането е и мястото за повече багаж.  Peace

Но и вариантите с чекмеджета могат да бъдат много удачни!  Peace


Например:    

Или:    

Или:

# 36
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Ние вече си поръчахме мебелите,стените ще са или поне за сега е така, в лилаво. На едната стена искам да сложим тапет и ще ви помоля ако някой е виждал тапета в линка по долу да ми каже къде

http://www.perfektmebel.com/index.php?m=320&lang=1&categ … &prodid=16691
Много ни хареса...Приемам и други предложения за бледо лилави стени.


# 37
  • Мнения: 346
Здравейте на всички,интересува ме какво е мнението ви за този тип легла,които са без подматрачна рамка,матрака е поставен върху плоскост(или поне на мен така ми се струва,виждала съм ги само на картинка ).Каква е разликата с легло с подматрачна рамка,дали е удобно...ако някой има наблюдения и мнение,ще съм благодарна да сподели Simple Smile http://ceni-sofia.zadetskigradini.com/index.php?m=320&lang=1 … amp;mebel_id=2107

# 38
  • Мнения: 993
Аз не бих купила легло, при което матракът да е поставен директно върху плоскост. Първо - по този начин матракът не се проветрява добре и рискуваш да мухляса и второ - усещането е по-твърдо, особено при тънки матрачета като тези на снимката.

# 39
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
На плоскостта може да се направят отвори и така да диша матрака. А и някои хора предпочитат много твърда основа.  Peace

# 40
  • Мнения: 993
dolly_holly В къща сме, от старите, с високите тавани, на близо 100 години е Simple Smile.  Има чар, но и много за  ремонт и поддръжка. Но си мечтая някой ден да я видя стегната от всякъде:), както си я представям.

Ооо, значи имаш невероятен терен за изява! Пожелавам ти да я видиш такава, каквато си я мечтаеш   Hug И тук да повторя, че с детската си се справила много добре. За пръв път ми харесва стая в розово. Единственото, което ме изненада, е височината на леглото. Малката не пада ли от него?

# 41
  • Благоевград
  • Мнения: 45
Здравейте предстой ми обзавеждане на малка детска стая  от 7 квадрата с размери 2,56 на 2,76. Искам да поместя легло, гардероб и бюро за компютър. Ще чакам и вашите идеи, че ми в доста трудно да реша кое къде да сложа при тези размери.Благодаря.

# 42
  • Мнения: 376
Здравейте предстой ми обзавеждане на малка детска стая  от 7 квадрата с размери 2,56 на 2,76. Искам да поместя легло, гардероб и бюро за компютър. Ще чакам и вашите идеи, че ми в доста трудно да реша кое къде да сложа при тези размери.Благодаря.
Може да пробваш вариант, при който леглото е високо, а гардероба или бюрото са под него. Нещо такова или такова.

Последна редакция: ср, 11 юни 2014, 23:09 от nevenski

# 43
  • Мнения: 210
Здравейте предстой ми обзавеждане на малка детска стая  от 7 квадрата с размери 2,56 на 2,76. Искам да поместя легло, гардероб и бюро за компютър. Ще чакам и вашите идеи, че ми в доста трудно да реша кое къде да сложа при тези размери.Благодаря.
Нашата стая е 2,10 на 3,50 с един комин, който нямаше как да гътнем и заема част от стаята. Ако го нямаше щеше да е друго разположението. Мебелите ни са поръчкови по наш проект. На петата снимка съм снимала ъгъла, на който след време ще направим поръчково бюро с етажерки, рафтчета над него. http://dessyslava1.snimka.bg/other/detska-staya.818104.all Примерно нещо такова http://proekti-3d.info/index.php?m=320&lang=1&cat_mebeli … D1%82%D0%B0%D1%8F или такова http://www.perfektmebel.com/index.php?m=320&lang=1&categ … &prodid=10216 . Варианти за ъглови бюра има много. Има едни които много ми харесват, но не намирам снимки.
Стаята има още няколко дреболийки за довършване, в момента там където в бъдеще ще е бюрото сме сложили играчките, а на стената е една съвсем проста етажерка от студентските ми години.

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 233
Здравейте предстой ми обзавеждане на малка детска стая  от 7 квадрата с размери 2,56 на 2,76. Искам да поместя легло, гардероб и бюро за компютър. Ще чакам и вашите идеи, че ми в доста трудно да реша кое къде да сложа при тези размери.Благодаря.
Колко голямо е детето? Ние взехме легло от икеа за матрак 160/70, заема по-малко място. Ние сме дребни и предполагам до 13-14 год.ще е ОК. Така ще остане повече пространство за гардероб и бюро.

Общи условия

Активация на акаунт