На пазар в Лозенград и Одрин - 6

  • 171 336
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 784
В Одрин има ли МОЛ?

# 16
  • у нас
  • Мнения: 5 716

да, тип отворен мол - Марги аутлет, също където се помещава Кипа- та се води мол.

# 17
  • у дома
  • Мнения: 258
Чудесно оформена нова тема. Благодаря!   bouquet

# 18
  • Мнения: 452
Чудесно оформена нова тема. Благодаря!   bouquet
И от мен!   bouquet
Другата седмица ще ходим да попълваме запасите.
Някой беше писал за Кушадасъ, ние миналата година на връщане спряхме на Едримит, има Кипа на главния път и страхотен магазин за детски стоки. Купихме раницата на баткото първокласник от там. Не го пропускайте, тъкмо ще си починете час-два. Hug

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Тъкмо се зачудих какво стана с темата, пък то имало нова.
Ние се чудим кога да ходим към Одрин. Искам да си напазаря малко дрехи. Моля ходилите скоро да споделят дали има намаления в момента. Питам най-вече за Марги Аутлет.

# 20
  • Мнения: 99
Тъкмо се зачудих какво стана с темата, пък то имало нова.
Ние се чудим кога да ходим към Одрин. Искам да си напазаря малко дрехи. Моля ходилите скоро да споделят дали има намаления в момента. Питам най-вече за Марги Аутлет.


Намаления имаше в Waikiki, Koton, Deichmann. Може да се намерят прилични дрехи и обувки на прилични цени.  Peace

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Тъкмо се зачудих какво стана с темата, пък то имало нова.
Ние се чудим кога да ходим към Одрин. Искам да си напазаря малко дрехи. Моля ходилите скоро да споделят дали има намаления в момента. Питам най-вече за Марги Аутлет.


Намаления имаше в Waikiki, Koton, Deichmann. Може да се намерят прилични дрехи и обувки на прилични цени.  Peace

Благодаря за инфото   bouquet
Котон ми е любим магазин.
А по принцип навсякъде ли има намаления или са в конкретни магазини. И за какви намаления горе-долу става въпрос?

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Момичета, знаете ли туристическа фирма в Пловдив, която да прави еднодневни екскурзии до Одрин с посещение на Кипа, Марги аутлет и Синия пазар (за събота). Аз съм ходила само с една фирма, но тя ни води на борсите и на центъра само.

# 23
  • Мнения: 314
Мем травъл

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 503
мерси   bouquet

# 25
  • Мнения: 99
Скрит текст:
Тъкмо се зачудих какво стана с темата, пък то имало нова.
Ние се чудим кога да ходим към Одрин. Искам да си напазаря малко дрехи. Моля ходилите скоро да споделят дали има намаления в момента. Питам най-вече за Марги Аутлет.

Намаления имаше в Waikiki, Koton, Deichmann. Може да се намерят прилични дрехи и обувки на прилични цени.  Peace
Благодаря за инфото   bouquet
Котон ми е любим магазин.
А по принцип навсякъде ли има намаления или са в конкретни магазини. И за какви намаления горе-долу става въпрос?

Мога да дам инфо само за Марги, но главната минахме много набързо и нямаше време. Намаленията са от сорта блузки, рокли за по 15-20-25лири. В Котон има намаления, но цените се движат над 30 лири за същите неща. Ооо, сетих се, на главната има един магазин след Уайкики точно, в него имаше оферта 2 чифта дънки за 40 лири, имаше поли намалени и рокли за по 25 лири. Това се сещам в момента.

# 26
  • Мнения: 108
Ако не се лъжа DeFacto e магазинът на главната след Waikiki   Peace  също има хубави и качествени неща на добри цени.

# 27
  • Мнения: 18
Здравейте момичета! Темата е много хубава и полезна. Преди няколко месеца ходихме до Одрин и благодарение на описанията успяхме да стигнем до почти всичко.   bouquet
Имам едно питане аз.. По случайност докато търсехме Margi аутлет попаднахме на един магазин от типа на Mr. Bricolage, Baumax (доста по-малък от него), но вътре се продаваше всичко за дома - от смесители, батерии и шкафове за баня до абажури, мебели и т.н. Направи ми впечатление, че цените са повече от на половина по-евтини от тукашните и се питам дали случайно някоя от Вас знае други такива магазини (като имена или адреси)? Аз съм почти сигурна,че мога да стигна до там, но понеже ще ходим с цел да пазарим само такива неща ми се иска да видя и из други подобни магазини. И имате ли идея дали турските смесители и батерии са качествени, ако да - кои марки? Имам да обзавеждам апартамент и ме посъветваха да си пазаря от там тези неща, защото наистина са много по-евтини от нашенските, но не зная дали не е за сметка на качеството.
Благодаря ви предварително! Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 97
Пердета , качествени и красиви, не като пазарските, има на цяла една улица, успоредна на покрития пазар. В неделя всичко е затворено. Не знам какви са цените обаче

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Да дам прясна информация от вчерашния шопинг в Одрин.
В Марги аутлет все още няма хубави намаления. В момента намаленията са по 30%. Дрехите вървят от 30-40 лири и нагоре. Взех си рокля от Loft, намалена от 70 на 50 лири. В Penti имаше хубави намаления. В Котон имаше също намаления, но не големи. Дрехите там започваха от 40 лири. В English home нямаше почти нищо - беше много обрано от към стока, нямаше и намаления. Взех си две тънки хавлии за плажа за по 14,50 лири/бр. Имаше големи пухкави хавлии по 20 лири, средните бяха по 10-тина. Аз си взех средна големина за 6,50 лири.
В Kiler-а има месо на добра цена. Пилешки пържоли - 8,90 лири, пилешки бутчета - 6,90 лири. Кисело мляко - 5,95 лири/2250 гр.
На пазара /зад Марги аутлет/ цените са следните: патладжани - 1-2 лири/кг; чушки - 2 лири/кг; череши - 5 лири/кг; огромна връзка босилек - 1,50 лири; пресен лук - 0,50-1 лира/връзка; лимони - 5 лири/кг; тиквички - 2 лири/кг; ягоди - 5 лири/кг; зелен боб - 2-2,50 лири/кг; диня - 1-3 лири/кг; домати - 2 лири/кг; краставици - 1-2 лири/кг;
На складовете за препарати - Первол течен 11 лири/4л; Персил 24 лири/10 кг и 13 лири/5 кг; омекотителите са 6-7 лири различни видове /Abc, Bingo, Vernel, Yumos/; препарат за отпушване на канали - 1 лира; тоалетна хартия Sofia - 17 лири/32 бр; домакински ролки Sofia - 11 лири/9 бр (продавачът каза, че Sofia е най-добрата марка и наистина домакинската хартия е много хубава - къса се на малки парчета и е много плътна); спрей против комари OFF - 4 лири;  

И да питам нещо. Точно на пешеходната пътека, от която се излиза на главната улица в страни от нея има някакъв закрит пазар. Някой ходил ли е и заслужава ли си?

Общи условия

Активация на акаунт