ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО-Тема№16

  • 85 311
  • 876
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 889
Ноа и аз като теб споделям, защото имам нужда от подкрепа. Наистина е от значение с кого споделяш. Имам впредвид, че не е нужно да се говори наляво и надясно, а само на човек, който ти е много близък и ще те разбере и подкрепи, това е. Аз без подкрепата на тези хора незнам дали щях да се справя и как щях да се чувствам сега.

# 31
  • София
  • Мнения: 749
Здравейте, милички  Hug

Тази нощ сънувах ужасен сън Sad И макар че не вярвам в сънища, сега ми е сдухано и тревожно Sad Нападнали са ме гадни предчувствия и все се оглеждам и ослушвам какво не ми е наред и все очаквам нещо лошо да се случи Sad

И сутринта като се обличах ми падна обицата, която нося от години на ухото си - приех го като лош знак Sad

Оф, веднъж да свърши този ден.....

# 32
  • Мнения: 45
Здравейте, милички  Hug

Тази нощ сънувах ужасен сън Sad И макар че не вярвам в сънища, сега ми е сдухано и тревожно Sad Нападнали са ме гадни предчувствия и все се оглеждам и ослушвам какво не ми е наред и все очаквам нещо лошо да се случи Sad

И сутринта като се обличах ми падна обицата, която нося от години на ухото си - приех го като лош знак Sad

Оф, веднъж да свърши този ден.....

Ох Ванче, помисли си как скоро времето ще се оправи и ще можем да се наконтим и да се почувстваме по добре.
Аз знаеш ли как всяка сутрин ставам и се надявам вече лечението ми е да е започнало да действа Sad и се опитвам да мисля позитивно но не мога...опитай поне ти....

# 33
  • Мнения: 5 459
А аз цяла седмица участвам в организирането на един ученически форум.....вчера цял ден съм се провиквала по микрофона  пред сума народ.....при моята социална фобия , още се чудя как устисках, обаче явно умората си казва думата, защото вечер заспивам още в 21 часа......и вероятно от умора много не се сещам за ПР-то......

# 34
  • Мнения: 12
Да права си наистина е редно да се потърси адекватна помощ,аз изпитвам страх да споделя това си състояние и от друга страна си мисля че медикаменти не биха ми помогнали а биха влошили състоянието ми.Но все пак да попитам магнезия как действа,успокояваш ли се от него,аз си мисля да се обърна към хомеопат въпреки че в Русе нямаме много голям избор за хомеопати,водя детето си при един и ще взема да пробвам и аз там някак си,трябва да преодолея чуството и да ида.Твоята лекарка занимава ли се с хомеопатия по принцип ,пиши дали имаш подобрение от изписаните хомеопатични .Успех дано се справиш по бързо с това. Praynig
Моята лекарка не се занимава с хомеопатия, но след като и казах че съм била в бърза помощ и от там са ми изписали Лексотан, който аз не възнамерявам да пия, тя каза че ще пробваме с хомеопатия и Магнезий. Не съм много сигурна че Магнезият ме успокоява. Пия го заедно с хомеопатията вече 10тина дни, но не виждам голяма промяна, но поне не получавам сърцебиене.
Но според мен е по-добре да взимаме хомеопатия и билки, отколкото да ни тъпчат с антидепресанти.
Не се страхувай от хомеопатите - престраши се и отиди, защото те ще ти дадат нужните съвети и билкови лекарства, за да преодолееш този проблем. Но е нужно време , за да подействат и организмът ни да свикне с тях и да се пребори с проблема. Трябва да бъдем оптимисти и да гледаме напред.
Пожелавам ти успех!
Благодаря ти Villy и аз ти желая успех и както и на всички момичета тук по-бързо справяне с това,че да се почустваме и ние пълноценни.А що се отнася за хомеопатия и билколечение аз съм ЗА с две ръце отколкото да се тъпчем с АД,дано не обидя някой това е мое мнение.Между другото от няколко дни съм се зачела в коментарите за един чай Демир Бозан,само добри отзиви има.Някой случайно да го е пробвал?

# 35
  • Мнения: X
Да споделя нещо, което може да ви бъде от полза в борбата с гадостта. Онзи ден ми изпратиха един сайт, в него има много лечебни картинки, за които казват,че  много помагат, аз бях скептично настроена, но след гледане на три картинки, два дена подред се събуждам изключително спокойна, без тревожност, без гадене,без мисли. Това от една година бях забравила какво е. Не знам дали се дължи на тези картинки, но е факт. Това е линкаhttp://nanocom-bg.com/test/index.php?option=com_content&view … amp;Itemid=100014 трябва обаче регистрация за да може да се гледат. Като цяло сайта е страхотен има много полезни неща, за хора, като нас-гледам,че има и коментари на хора с ПР и различни страхове.Прегледайте го може да има и нещо за вас. Относно картинките - аз гледах картинката за изчистване на страхове,картинката за неврози и картинкатаза депресии.  На всяка картинка има указание за какво време да се наблюдава и колко пъти на ден или седмично да се прави това упражнение. Дано поне мъничко да съм била от полза за някои от вас. Hug

 Относно алтернативните начини за справяне с ПР- Аз ще направя вече 3м без деанксита, който желае може да опита Бланд на Ботаник- маточина,лавандула и пшеничен зародиш, за кратко се опитах да го сменя с Алора, но пак се върнах на Бланд, добре действа, пия Омега-3 и Магне Б6,в началото, като спрях деанксита вечер пиех и по едно валерианче,но вече не го пия, спя си много добре. Тичам 3 пъти седмично, ходя на йога, сутрин пред огледалото си повтарям някои утвърждения,пиша благодарности през ден за който се сетя. Това е от мен, което установих,че ми действа добре, дано и на някой друг,който не иска АД да му е от полза.

Последна редакция: сб, 17 май 2014, 22:06 от Анонимен

# 36
  • Мнения: 2 860
оф, от няколко дена нещо се разбутах, започна със главоболие и силен световъртеж. Снощи бях на годишнина от завършването и там какво ли не ми стана, първо страхотна аритмия, всеки трети удар екстраситула, продължи с часове, после болка в гърдите, по едно време силно главоболие и започна един гаден световъртеж, на моменти потъвах, обаче стоях, то ме беше и страх да стана де, а толкова си обичам съучениците, големи купонджии, не можах да се насладя на купона. Дано бързо се нормализират нещата.

# 37
  • Мнения: 45
Гала,
аз не помня ти сега пиеш ли нещо или това са такива атаки вече остатъчни....

# 38
  • Мнения: 12
Здравейте и от мен!Вече 18 дена се лекувам със золофт от 50мг -ефект няма това вътрешно треперене и безпокоиство си остана както и чувство че съм на см от тялото си

# 39
  • Мнения: 45
Здравейте и от мен!Вече 18 дена се лекувам със золофт от 50мг -ефект няма това вътрешно треперене и безпокоиство си остана както и чувство че съм на см от тялото си

И аз съм на 19 дни с Ципралекса и все още нищо..сутрините са ужасни..казват ми да изчакам повече време.......чакам Sad но нямам търпение вече сериозно...
Пиеш ли успокоително?

# 40
  • Мнения: 12
Здравейте и от мен!Вече 18 дена се лекувам със золофт от 50мг -ефект няма това вътрешно треперене и безпокоиство си остана както и чувство че съм на см от тялото си

И аз съм на 19 дни с Ципралекса и все още нищо..сутрините са ужасни..казват ми да изчакам повече време.......чакам Sad но нямам търпение вече сериозно...
Пиеш ли успокоително?
Не само нощем понякога вземам по един Валидол друго нищо

# 41
  • Мнения: 12
Момичета аз си паръчах чая Демир Бозан,за който казват че добре повлиява ПР в сряда ще дойде и го започвам,надявам се да има ефект.Спокоен ден от мен Grinning

# 42
  • Мнения: 12
А на мен ми увеличиха дозата на золофта от 50 на 100мг дневно

# 43
  • Мнения: 889
Привет, искам да питам, някой пил ли е Трансметил заедно със АД? Изписаха ми го за черния дроб а в листовката пише - "Препоръчва се повишено внимание при комбинирано приемане със селективни инхибитори на обратното захващане на серотонина (SSК1), трицикпични антидепресанти (като кломипрамин) и лекарства, отпускани без рецепта, съдържащи триптофан"

И сега ме е страх да го пия да не ми стане нещо. Има и гадни странични ефекти.

Мисля че някой в миналата тема беше споменал нещо за него  newsm78

# 44
  • Мнения: 2 860
Обади се на лекаря да му кажеш, тия лекари никога не знаят кое с кое не може.

Я да ви попитам, ей така както си пиеш АД и си що годе добре, изведнъж някоя случка, нещо да стане и да ви засегне по някакъв начин и айде пак всички симптоми на депресията да се завърнат, случвало ли ви се е? Аз от 2 дена направо съм като преди, подтиснато ми е, нищо не ми се прави, нищо не ме радва.

Общи условия

Активация на акаунт