Отслабва ли се майчета?

  • 1 904
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 287
И аз докато кърмех /1г./ свалих само няколко кг, от общо 25. След като спрях да кърмя вече свалих останалата по-голяма част.

# 16
  • Мнения: 8 463
Ами и аз още кърмя , кърменето не е причина, нито оправдание, просто решаваш да действаш и го правиш. Wink
Права си,не е причина или оправдание,но си е до организъм,или става или не.Аз отслабвам само с глад и движение.Второто добре,но първото за момента е невъзможно.

# 17
  • Мнения: 145
А добре докато кърмиш и се ограничаваш, не намалява ли количеството на кърмата. Примен се отразява доста.Аз се опитвам с лунната диета и има резултат, но се иска много воля.

# 18
  • Мнения: 4 473
Кърмих 8 месеца, през които бълвах  Shocked от кърма. През бременността качих 28кг ooooh!, като 25 от тях липсваха в края на 5-ти месец след раждането. Как ги свалих? Не съм пазила грам диета, безсънието и преумората ми "помогнаха".

# 19
  • Мнения: 145
Ето пак всичко е до човек и до бебок. Аз откакто родих се наспах  Embarassed наистина. Никакви грижи, коликите с капки, сега установих, че и зъбче имаме, без да разбера заспиваме в 10 ставаме в 9без събуждания....абе...грях да ми е ако се оплача, но .... килцатами пречат... и затова мисе иска да почерпя опит от мамите тук.  bouquet

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Дано е така, но който каквото ще да говори всичко си е глад ако питаш мен. Но само да спра да кърмя. А и да ти кажа не вярвам в чудеса, но дано да съм от онази група, които отслабват след като спрат.
Ти май четеш произволно Laughing Доста майки свалят ей-така, както си кърмят. Друга част (като мен, например), свалят, но с ограничения - без тестяно и сладко, повече движение... Трети пък свалят по-трудно и отнема повече време. Но кърменето само по себе си не е пречка за добра форма. Една балансирана и здравословна диета винаги ще допринесе за добра физическа форма, кърмиш или не.

# 21
  • Мнения: 145
Права си!!! Всичко е доста индивидуално, но......както казах не съм от тези дето вярват в чудеса, всичко е воля.

# 22
  • Мнения: 1 722
Кърмя 11 пълни месеца дотук и съм свалила 28 от общо качените 30 килограма без никакво усилие - диета или спорт. А преди толкова трудно свалях дори 2 кг ....

# 23
  • Мнения: 145
ето виждате ли Анита е поредното доказателство,че бремеността ираждането е едно чудо на природата.....всичко се променя до неузнаваемост........и при всики различно, както както е различна и бремеността

# 24
  • Мнения: 577
аз пък отслабнах още като го родих,сега съм си на същите килограми както забременях

# 25
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
аз съм супер изклю4ение- раждам да кажем 16кг и после заради хапването при кърмене ка4авам 10за 3м, вторият път пак само 6 кг за бременноста за 3 месеца кърмене 20кг, а третия 20 през бременността а после осте 15 за кърменето 6 м.още се боря с 25 кг някъде набрани през тези години

# 26
  • Мнения: 3 537
Кърмих към 5 месеца,с кърменето свали 2 кг само за тези 4-5 месеца,останалите 20 кг които имах да свалям ги свалих за 1 год. и 2-3 месеца някъде.Глад му е майката,не пълен разбира се и малко упражненийца Wink

# 27
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Аз май съм си чисто изключение....
Докати кърмех, напълнях 7-8кг  Confused
Излязох от родилното 51кг. и след няколко месеца си бях едно 60кг прасенце  Embarassed кърмих 1година.
Aко имаш воля, след като спреш да кърмиш лесно ще си върнеш килограмите...
Аз съм второто изключение. ;-)7 кила над тези,с които излязох от родилното.Имам да свалям много,но докато кърмя просто не става.Поне при мен не.Ще видим,какво ще направя по въпроса. Wink
Аз съм третото изключение. За два месец кърмене качих почти 4 кила.Затова сега кърмя и диетствам Wink

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Качих 24 кг за цялата бременност.Кърмя все още и ми остават само още 3кг за сваляне. Внимавам какво ям,не гладувам,но и спортувам.
Спокойно,ще ги свалиш кг.,кърменето не пречи.

# 29
  • Мнения: 952
През бремеността качих 9 кила с кърменето качих някъде към 2кг. Когато спрях да кърмя най лесно смъкнах точно тия 2кг които бях качила, те направо се изпариха, както и останалите от бремността които ме тормозеха Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт